Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
11. apr 2011

waw že trampolína 🙂 super, chlapci sa potešia. 🙂

najjulinka
autor
11. apr 2011

Dobrú noc.

magimary
14. apr 2011

http://vzd.cz/prirucka-pro-syny-dcery-pestounu
dolu sa dá stiahnuť príručka 😉

marketka1
14. apr 2011

Ahojte má ešte niekto záujem o knihu
PREČO MÁM DVOJE NARODENINY? (mám ich zajtra objednať tak nech viem aký počet kusov)

mexx
14. apr 2011

Minule zhanala Tatiana... 🙂 @natia

marketka1
14. apr 2011

@mexx hej viem preto som to sem napísala nech sa ozve či už má.
Jednu mám isto objednať známej tak ak niekomu ešte treba nech dá vedieť čím skôr.

tortelinka
14. apr 2011

@marketka1 kde sa to da objednat?

silviaa
14. apr 2011

marketka1 - sorry za dvakrat odoslanu ip, blbol mi kon 😅

najjulinka
autor
14. apr 2011

Dobrú noc 😉

lulucertik
15. apr 2011

@magimary stiahnuté 🙂 a idem si to prečítať , ďík

natia
15. apr 2011

@marketka1 chceeeeeeeeem, nemám ešte... či už je neskoro? ☹

marketka1
15. apr 2011

@natia nie nieje neskoro večer objednávam 😉 myslím na teba neboj aj keby si sa neozvala beriem jednu naviac.

natia
15. apr 2011

@marketka1 ty si úúúúžasnááááá 🙂 🙂

5katarina7
15. apr 2011

@markétka aj ja by som chcela,ak ešte môžem 🙂

matax
15. apr 2011

@marketka1 ahoj, nazabudni na mna, prosim, chcem tu knižku :D

silviaa
16. apr 2011

marketka1-aj ja si prosim knizku, alebo mi prosim ta posli webovu stranku odkial si to objednavas. dakujem

vivien2505
16. apr 2011

Profesionálni rodičia aj z iného pohľadu 😉

http://www.detske-domovy.sk/Default.aspx?StrID=54

macocha
17. apr 2011

@maznacik007 no pobavila ma tá poznámka, že "AK má zoznam žiadateľov"...
Ale tak konečne dievčatko - a zdravé - hmm, super, niekomu určite urobí radosť. 🙂 😵

lulucertik
18. apr 2011

dobrú nocku 😔

najjulinka
autor
19. apr 2011

dobrú

lenkove
22. apr 2011

Dobré ránko!
želám všetkým ježkom, maminkám, tatinkom a čakajúcim 🙂 krásne sviatky!!!!

My sme šťastne doma z nemocnice, prežili sme 🙂 Dačo sme si ako suvenír doniesli (kašeľ obe), ale nevadíííí!
Hlavne, že je naša princeznička v poriadku! Všetko zvládala super, bola statočná, isto viac ako sestričky na oddelení, ktoré si zakrývali uši a prevracali oči, že čo to dieťa toľko kričí. Na detskom, kde sme boli zavádzať kanylu ju označili ako nezvládnuteľnú (keď mi nedovolili byť s ňou pri tom 😔 😔 . A ona sa pritom len bránila! "Ika mamu chce!" "Ika pôjde domkov!" DOMKOV!" 😢 ). No ale kto by dal na nerelevantné názory personálu 😀 . Ja matka vám vravím, že bola super, statočná a odvážna. Aj bez vodičky skoro 5 hodín po operácii vydržala (takmer) bez plaču. Kočka moja. Inak cysta bola dosť veľká, poslali ju na histológiu, tak čakáme... Ale vraj vyzerala neškodne 😵 Aj som ju videla, veľká ako článok môjho prsta 10x 8 mm... 😨 Odhadovali ju na 5x6mm... 🤐

lenkove
22. apr 2011

a foto.. čakáme na operáciu (všimnite si aký outfit vyrobila manikúrovými nožnicami maminka, nemali pyžamká pre detičky a chceli mi ju vziať na sálu holú 😅 . Ja viem, že len cez chodbu, no ale aj tak...). A už sme sa prebrali.. Skladáme mackov a Ivka priradila k mackovi Ikoko smutnú tváričku. Doteraz sme sa vždy celá rodina smiali... Ale už sa smejeme všetci traja opäť, aj ako Mackovia 😉

yukki
22. apr 2011

@lenkove huráááááá 🙂 😵 🙂 😵

juliap
22. apr 2011

@lenkove sikovnica mala statocna je to, sestricky si musia o niekoho usta otierat a o koho tak asi, ak nie o bezbranne deticky ... my sme boli teraz 4 dni s Jarkom v nemocnici a chceli ma poslat domov, ze oni sa o neho postaraju, ked mne je tiez zle, ale rezolutne som im povedala, ze ja viem, ako sa staraju o male deticky, co su tam bez mamiek ... mozno by im trebalo lekciu, dat ich do nezmnameho prostredia a robit na nich pokusy, ci by neboli nervne a nekricali by na raty ...

maznacik007
22. apr 2011

@lenkove super gratulujem statocnej Ikoko aj mamicke... zasluzite si veru tu medailu za statocnost macka Brumika.. obe..

lenkove
22. apr 2011

@maznacik007
@yukki
@juliap diky kocky 😵 😵 hlavne za Ikoko 😀 😀 😀 😀

natia
22. apr 2011

@lenkove aká je už veľká a chutnučká ... držím palce, nech to všetko dopadne čo najlepšie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre