Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
10. aug 2011

@tortelinka a vy ste sa nakoniec rozhodli pre ake poziadavky?

tortelinka
10. aug 2011

@lenkove mame do jedneho roka, aj poloromske

lenkove
10. aug 2011

@tortelinka tak to teda pochybujem, ze budete cakat tri roky 😕 😕 to vam povedali?? 😨

tortelinka
10. aug 2011

@lenkove sama sa cudujem, ale neviem, povedali ze tri roky, uvidime

lenkove
10. aug 2011

@tortelinka no to je cakacka na bieleho novorodenca, tusakujem ze vy budete osloveni skor.. A drzim na to palceky! 😉

bosorka257
10. aug 2011

@tortelinka no nas zapisali len teraz od 1.8. takze uvidime ako dlho to potrva tiez nam povedali tri az viac rokov no i menej,ktovie ale tesime sa.

tortelinka
11. aug 2011

@bosorka257 a v poziadavkach mate len biele dieta. alebo aj romske?

bosorka257
11. aug 2011

@tortelinka my sme si dali len biele dieta, do 1 a pol roka tak neviem, a vy? uz dlho cakate?

magimary
12. aug 2011

nové deti v nových rodinách 😉
http://babetko.rodinka.sk/pestunska-rodinka/vza...

tortelinka
13. aug 2011

@bosorka257 necakame dlho, boli sme zapisani v juli

bosorka257
15. aug 2011

mne dneska povedali ze sme az 80 v poradi to bude ale dlhe cakanie ☹

tortelinka
15. aug 2011

@bosorka257 to nam povedali aj pred mesiacom, teta si ale nevsimla ze mame aj poloromske, tak sme teda vraj 8.!!! 😲

dioliana1
15. aug 2011

@tortelinka waw, to aby si chystala základnú výbavu 😉

tortelinka
15. aug 2011

@dioliana1 nie, nechystam, aj tak som to este nejako nestrevila a nechce sa mi verit, ale pohoda, ved nakupim za dve hodiny ked bude treba 😀

dioliana1
15. aug 2011

@tortelinka ved ano, ja myslela postielku, kočik a pod. 😀

tortelinka
15. aug 2011

@dioliana1 ved to pocitam do toho, nejdem stresovat, ved o mesiac to nebude, ale aj tak mam pocit ze to akosi nie je pravda

dioliana1
15. aug 2011

@tortelinka to verím.... 😉

lenkove
15. aug 2011

@tortelinka Len aby si sa neprekvapila, ze nie o mesiac... Mozu ti volat aj zajtra a to vobec neprehanam!!!! Staci aby sa vybavili naraz papiere dvom, trom detuskam a niekto pred tebou odmietne a 🤐 uz je to tu! MOment prekvapenia je silna stranka niektorych uradnicok 😉 😉

tortelinka
15. aug 2011

@lenkove to teda neviem.... 🙂

lenkove
15. aug 2011

No ja som tiez sekala frajerku 😎 v tom istom kraji ako ty, ze uuuurcite rok, uuuurcite aspon pol roka, uuuurcite! A nic nie je urcite 🙂 Uradnicky si svoju pracu robia 😉 Boli sme zapisani necele tri mesiace a cosi, ked nam volali s nasou dcerkou...
A hned, hned, po zapisani nam isli nukat 😅 to bol taky sok pre nas, ze sme poprosili o par tyzdnov zhovievavost 😀 A to som si myslela, ze uuuuurcite sa neozvu skor ako na jar 😎 a vies co. Na jar sme uz oslavovali prve narodeniny nasej krasnej dcerky 😎 Este stale nevies? 😀 Hovorim z vlastnych skusenosti, viac ako pol roka to nebude... Skor menej. Zjem moju topanku ak viac. 😎 😎

tortelinka
15. aug 2011

@lenkove dobre dobre, verim ti...ale fakt zatial nemam paniku 🙂 a akosi ma nechyta nakupna horucka

lenkove
15. aug 2011

@tortelinka ved mas cas, ja som tiez vsetko pozhanala od 1 IA po prichod domov (cele dlhe tri tyzdne, ze ano...) Ale ten kocik lutujem, ze som si lepsie nepovyberala. Aspon sa zamysli aky chces... Odporucam na zaklade vlastnej chyby 😉

tortelinka
15. aug 2011

@lenkove velmi rada si dam poradit, kludne ma vyvaruj chyb, ale prvy nakup bude babysatka

lenkove
15. aug 2011

@tortelinka no to som ti nechcela pisat, reku aby si si nemyslela, ze som pozrala vsetku mudrost sveta 😀 😀 Rovnako dobre je ujasnit si, ci babysatka ci manduca ci nieco ine 😀 😀 znacku flasi, tvar prvych topanociek a sposob plienkovania 😎 😀 Nevies dna ani hodiny 😀

tortelinka
15. aug 2011

@lenkove vies co, ja sa v tych veciach nevyznam vobec, a budem rada ak mi niekto poradi, pozeram si aj po temach kocik, satka a pod, ale cim viac citam, tym menej mam jasno

lenkove
15. aug 2011

@tortelinka joj, ja som si tiez nechala velmi poradit a veru som mohla viac porozmyslat 🤐 Ale clovek sa asi uci az na druhom dietati 😎
Ked to bude aktualne, vtrhni sem, kazda da kus rozumu, zvysok dodumas sama a bude to uplne super 🙂 Hlavne, ze bude mat dietatko mamku a ocka. Co tam po kociku, satke a capackach 😀 😀

tortelinka
15. aug 2011

@lenkove no ved vas vysluzile matky budem otravovat 🙂

tortelinka
15. aug 2011

idem spat, dobru noc 😉

lenkove
15. aug 2011

@tortelinka velmi dobry vyber s tym spankom! 😀 dobru!

maznacik007
15. aug 2011

no fakt je dobre sa popozerat po takychto veciach lebo potom clovek naraz riesi vela veci... a je dobre to mat aspon premyslene.. ze co a ako..

no idem baby sa postazovat a aj pochvalit...
Danus bol sam v detskom kutiku v ikea.. /ako ze bez Ninky doteraz len s nou chodil/ a vydrzal tak pol hodku v pohode potom nas volali ze vyhadzuje hracky a tak.. okolo..
ale zasa musim ho pochvalit pekne vydrzi ked sa modlime /cely ruzenec/ a aj cez omsu celkom vydrzi...

inak som uplne hotova vystavena... v stredu ideme asi na splav.. tak zvazujem ci aj jeho vezmem do clna alebo ho necham na brehu s tatkom... no vyskusame uvidime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre