Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

susanci
4. jún 2013

@dorota23 my sme ich do teraz brávali stále a malá je na mne lipnutá ...veľa krát sa stalo keď sme ich nosili nazad plaču bolo neurekom a k tomu sa mi hodila o krk a nechcela sa pustiť ..oní si aj píšu do záznamu kedy majú návštevu alebo kedy idú k nám s tým by asi problém nebol...no skúsim zabehnúť na socku na kuratelu 🙂

mexx
4. jún 2013

@susanci Ak to mate takto, ze sa s nou pravidelne stretavate a preukazatelne mate vytvoreny vztah, tam by nemal byt ziadny problem vziat ju do NOS-ky. 😉

maznacik007
4. jún 2013

@susanci no ako pises v domove musia mat evidenciu o vasich navstevach .... ja by som sa najprv porozpravala so socialnou v domove ake su moznosti ...
vo vseobecnosti sa deti surodenci nedelia a najma ak su spolu na skupine ci v profi ... ale niekedy sa robia vynimky pri rodinne a pri NOS... takze ja ti doporucujem obratit sa na DD na socialnu a predostriet jej svoje plany ...

kateri29
4. jún 2013

@dioliana1 praveze si neviem vybrat a ani neviem podla coho...pani riaditelky su obe mile, plat rovnaky, oba domovy mam celkom blizko...

najjulinka
autor
4. jún 2013

@kateri29 vyberaj podla prvých ponukaných deti 😀

kateri29
4. jún 2013

@najjulinka no len deti ponuknu az ked budem u nich zamestnana,nie?
lebo na pohovoroch nehovorili o konkretnych detoch.

mexx
4. jún 2013

@kateri29 Tak sa spytaj priamo na to, ake deti by ti davali, mozno to vyriesi tvoju dilemu. 🙂 A zalezi aj od toho, kde to je - napr. bratislavske domovy casto medzi sebou komunikuju o tom, ze nejaki uchadzaci o zamestnanie sa hlasia do vsetkych a ze kto ich nakoniec vezme. 😉

kateri29
4. jún 2013

@mexx zistim si to 🙂

dioliana1
4. jún 2013

@kateri29 najlepšie je vybrať deti mladšie ako tvoje najmladšie dieťa doma....

kateri29
4. jún 2013

@dioliana1 velmi tuzim po drobcekoch, co najmensich..dufam,ze mi to vyde.myslite na mna 🙂

najjulinka
autor
9. jún 2013

@kateri29 niečo nové?

kateri29
10. jún 2013

@najjulinka hej,nove.nemusim sa rozhodovat.jeden ded potreboval profi mamu surne a nemohli uz cakat kym dokoncim kurz :( bol to akurat ten ded pre ktory som sa po uvahach rozhodla 🙂 clovek mieni Pan Boh meni.
dufam,ze aj v druhom nebudu potrebovat surne a este 2 tyzdne ma pockaju

najjulinka
autor
10. jún 2013

@kateri29 takže ešte nevieš ake detičky čakate?

kateri29
10. jún 2013

@najjulinka presne neviem, najprv jedno,asi novorodenca tak na 4mesiace a potom k nemu dalsie do 5 rokov,asi 2 rocne.tak mi povedali na pohovore

najjulinka
autor
10. jún 2013

@kateri29 super.

kateri29
10. jún 2013

@najjulinka dufam,ze to vyde.velmi sa uz doma tesime

kateri29
10. jún 2013

@najjulinka tak mi dnes prisiel pekny mailik 🙂) kopirujem: S nástupom môžete rátať hneď po ukončení kurzu.

kacena4
11. jún 2013

@kateri29 uff teda poviem ti 3 deti do 2 rokov 😅 😅 😲 😲 😲 ako ich budes kocikovat? chodit s nimi po lekaroch?? obdivujem ta

saskah7
11. jún 2013

@kateri29 a do ktoreho decaku nastupujes?
@kacena4 zle citas, novorodenca a jedno do 5 rokov (cca 2rocne) 😉

kacena4
11. jún 2013

@saskah7 a + svoje 1 a 5 mesiacov 😉 😉

saskah7
11. jún 2013

@kacena4 ahaaaaaaa, mas pravdu 😉 tak hadam maju babku abo tatina doma, aby nemusela so vsetkymi 😉

kateri29
11. jún 2013

@kacena4 no nemala som moc na vyber :( nechcela som 2,ale v tomto domove nedavaju jedno.najprv budem mat len jedno,tak pol roka.a potom by som potrebovala este rok,kym maly pojde do skolky,potom uz budu aj dve ok.no uvidim, mozno rok budem na polovicny uvazok,ak by suhlasili.

@najjulinka ty to ako zvladas?? Lucka je asi v skolke a doma mas momentalne 4?
@saskah7 ded harmonia v BA

najjulinka
autor
11. jún 2013

@kateri29 lucka je v školke len na pol dna... a okrem nej mame 3 ešte... manžel je momentalne nezamestnaný,a le s troma malými sa dá... viem aj sama vyjsť vona tak... so 4 malými neviem... ale 3 viem....

kateri29
11. jún 2013

@najjulinka tak si ma potesila.hihi

kateri29
19. jún 2013

baby tak mam zas novinky.ale este nie iste, tak napisem zajtra, najneskor v pondelok 🙂

najjulinka
autor
19. jún 2013

@kateri29 piš piš.... som zvedava.... do pondelka určite nevydržim... 😅

kateri29
22. jún 2013

tak baby, ak sa nic do pondelka nezmeni,tak budeme mat 1-rocneho drobceka. uz sa nanho velmi tesime, pravdaze mam aj strach a obavy,ale verim ze to zvladneme

kacena4
22. jún 2013

@kateri29 😀 😀 😀 gratulujeme k babatku rocnemu a bude ti to cekom ladit s tvojim takze to bude lasie ako s vacsim rozdielom lebo prisposobovat sa roznym vekom deti je narocnejsie stale niekto spi 😅 😅 daj vediet potom ako sa mate

kateri29
22. jún 2013

@kacena4 jasne napisem, dost sa bojim toho prisposobenia,ale verim,ze to malinky zvladne.a my tiez

kacena4
22. jún 2013

@kateri29 rocny je ok rychlo sa prisposobi neboj a hlavne prvy tyzden mu dajte oddychnut ziadne navstevy, vylety nech si len zvyka na vas a adaptuje sa u va 😉 😉 drzkajte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre