Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. júl 2009

cairka ja s i ju vyzdvihnem... len natahujem.. .dokonnca to nekcem nechat na posledný den... lebo človek nikdy nevie...

cairka
10. júl 2009

lienočka, to je asi iný kraj..., tu viem, že po predbežku dávajú príspevky. Len tu je pre zmenu problém získať predbežko 🤐 a to je len sranda, ked si zamestnaná a máš byť rok s dieťaťom na hosťovskom...

najjulinka
autor
10. júl 2009

lienocka myslim len na jednorazovu davku mas narok po normalnom sude a myslim na ostatne už po predbežku... myslim...

cairka
10. júl 2009

juli tak tak je to OK, ja som myslela, že ju vôbec teraz neplánuješ prebrať 😉

mata2
10. júl 2009

hej,jednorazovu davku az po normalnom sude

lienocka235
10. júl 2009

juli uz som napisala pani riaditelke odboru statnych sociálnych davok na ustredí UPSVaR cez facebook... tak cakam skoru odpoved.. ze ako to je.. 😉

ja som sa ejj uz pytala.. ked som ju stretla.. ale toje uz aj dva mesaice dozadu.. a mne sa zda ze hovorilia ze to je ok.. ze potom jej mam napisat ked to bude aktualne.. tak som zvedava...

ako ja nemam taky problem prejst na homeoffice.. ale moc sa mi neche to dlho tahat.. sak uvidim co napise..

lienocka235
10. júl 2009

ok kocky.. idem domov z roboty.. dnes som leniva ako vos...

ideme robit taku malu party pre ninusku.. v endelu bude mat oslavu meniny.. /kamosky zo solky.. a dneska bude taka rodinna.. chceli varenu kukuricu ciganske.. vonku v altane.. no drzte mi palce nech to prezijem.. a ak mate cestu okol SC tak sa mozete zastavit.. 😉

dioliana1
10. júl 2009

po troch donoch sa doporučená pošta považuje za doručenú či prebereš či nie....

najjulinka
autor
10. júl 2009

dioliana "može sa považovať za doručenú"... je to na sudcovi 😉

laculik
10. júl 2009

aj mne moj postar hovoril, ze sa povazuje za dorucenu....

najjulinka
autor
10. júl 2009

právne je doručena.. ale niektorí sudcovia radsej aj 2x pošlu a radšej na milion adries... 😀 😀 😀

janivonbenji
10. júl 2009

úplne od momentálnej diskusie, ale musím pochváliť aj takto verejne môjho kubka.....
...dnes mu brali krv a bol úúúplne úúúžasný, ani očkom nemrkol, ani slzička ani nič - pekne držal, dokonca sa počas "aktu" mudr. chválil, že bol včera v kine...som mu sľúbila, že si za to môže vybrať v obchode dobrotku, obišla som celkom dobre, chcel len jeden džúsik 🙂 ......som to odkladala takmer 2 mesiace a on takýto super !!!

najjulinka
autor
10. júl 2009

marek prešiel cez celu obyvačku tam aj späť...
čiže chodí
lebo aj otačku zvladol
a aj prestup z koberca na podlahu a opačne....

normálne som sa ešte raz kukla do papierov, či fakt nechodil samostatne ešte vobec...

janivonbenji šikovníka máš.. .to ja horšie zvládam také odbery ako on...
Manžela na prelome mesiacov čakaju odbery s oboma deťmi 😝 😉

laculik
10. júl 2009

jani, super!!!! to ked nasej malej pred rokom brali krv (dost vela) z vrchnej strany ruky/dlane (zevraj to boli), cela poliklinika vedela! Nas zastavovali mamicky v cakarni: prosim vas co jej robili? Ale to je po muzovi 😀 😀 😀 No a maly samozrejme po mne, ani nepipe 😀 😀 😀

mata2
10. júl 2009

kubko je hrdina 😵

akurat nam doniesli drevenne hranole na pieskovisko 😵

cairka
10. júl 2009

aj veve je taká hrdinka 😎 pri všetkých vyšetreniach, našťastie, kedže ich má za sebou dosť a ešte pár aj pred sebou 😒

veve v posteli, harry poter v telke, kľudný večer pred nami 😝

laculik
10. júl 2009

jej cairka, mas rada "posera"? aj nasa mala aj tatinko, ale odkedy mala videla niektory (neviem ktory) diel, a zacala sa dost bat, sme to zatrhli 😒 .

cairka
10. júl 2009

hej, hoci knižky sú tradične lepšie 😝 tie filmy robia ozaj dosť strašidelne, však po americku 🙄

cairka
10. júl 2009

baby, mne už fakt šiši 😅 asi pred hodinou som si umývala vlasy a už hodinu hľadám, čo mi to tak zvláštne vonia v byte, dokonca som rozmýšľala v ktorej izbe a to nový šampón 😅 😀 😀 😀 neoplatí sa meniť zabehnuté značky 😝

janivonbenji
10. júl 2009

ďakujem !!!!
kubko je hrdina až teraz, keď mu brali naposledy v novembri, tak ho 3x napichávali až sa im nakoniec podarilo z hlavy mu pár kvapiek zobrať ☹ a to ja som ronila slzy, že mi mudr. hovorila, mamička, prosím vás neplačte....preto som tak dlho odkladala...a dnes som ani ja nestihla slzu vypustiť, čo to bola rýchlovka... 🙂

rita55
10. júl 2009

jani keby som pisala vsetko sa ti rozum zastavi az 🙄 v pondelok pri kupani mi bolo povedane nekremovat 😒 v stredu mi povedali kremovat,ale len na urcitych miestach a dnes ma sprdla dalsia sestricka,ze co cakam,ze ju treba celuuuu nakremovat 😠 kazdy raz je tam ina a kazda povie to svoje a ty tam stojis a nevies co robit

janivonbenji
10. júl 2009

rita,
my sme si boli síce pre nášho kubka v inej nemocnici ako ty, ale poviem ti, že som rada, že mne nikto nič v podstate nepovedal, lebo moje vtedy už aj tak chybé sebavedomie ( ohľadom toho, či budem vedieť, čo robiť ) by bolo určite v mínuse...myslím, že som ti písala - prvýkrát som ho obliekala, kúpala, prebaľovala atď až doma...a keď si to tak celé zhrniem, tak sestričky boli celkom milé, ale skôr také "drbny", lebo mi porozprávali rôzne pikošky, ale praktické veci nula bodov...

už aby si mala malú doma !!!!!! snáď budúci týždeň, držím palce !!!!

najjulinka
autor
10. júl 2009

thera bebe confort s ami páči, len pár chybičiek čo sa praktičnosti týka... ale páčil s ami vždy... Ale ako pri väčšine dvojkočiarov ešte aj slabý výber farieb, ale aspon modrá je...

dioliana1
10. júl 2009

ahoj

najjulinka
autor
10. júl 2009

Tu asi nikto nič, tak dobrú noc

andyk76
10. júl 2009

čauko babinec, už som tu dávno nebola....mám na vás takú otázočku, aj od vašich manželíkov neprofirodičov pýtali vo vašom zamestaní výpis z registra trestov???...že vraj to mám prinesť...nie je vám to dáke čudné??? 😕

macocha
11. júl 2009

Dobré ránko!
Dnes to vyzerá ne pekný deň, tak vstávajte 😉

yukki
11. júl 2009

Vstali sme 5,18. Mama nespííííí! Kika vyspinkalááááá! 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre