Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
12. júl 2009

ahojte, pridala som nejkae foto z poslednych dni 🙂

laculik
12. júl 2009

som zvedava, na lienockine a lenkove deticky!?! drzim palce!

dioliana1
12. júl 2009

laculik: superne fotky, tak sa nočnikujete? 🙂

najjulinka
autor
12. júl 2009

jéééj.. .toho nočnikoveho Kika Ti zavidim... Od jak prvykrat sadol bez problemov na šerbel... idealne dieťa... nikdy nemal šerblový problém.... ... nikdy....

laculik
12. júl 2009

šerblujeme uz dva mesiace plus mineus, ked je cas a chut 😀 . ale h...o z toho. Je to malemu uplne jedno, ci ma, nema plienku, ci cika, ci aka. Proste chlap 😀 😀 😀

laculik
12. júl 2009

a ci je na vecku alebo neni.proste to ma v paži 😅 .

najjulinka
autor
12. júl 2009

no akože ja som ho daval len tak sadnuť... občas a v pohode....
inak Lucka sa nam dnes vysr**a do vaničky vonku u našich... ale ona dačo hlasila, že kaki... ale nič ta nič.. a po vacsej chvili okrem nej vo vode plavalo plno čohosi ineho aj... 😝 😀 😀 😀 Tak sme menili vodu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
12. júl 2009

jaaaaaaaj, tie deti 🙂 .

najjulinka
autor
12. júl 2009

no zjavne videla , že sa pri 4 detoch nudime, tak sme ešte k tomu aj vodu mohli meniť... 😀 🤐

najjulinka
autor
12. júl 2009

Do prdele ludia.. .pochopite to??? Chcem ohradku čo dal chlapik predvcerom do inzeratu foto... akože nová... a na svojej stranke taku nema... napisem, že kcem presne tu z inzeratu na MMB, z hlavnej foto a on, že mal len tie čo su na stranke... 😠 😠 😠 Ta načo dava na starý model inzerat teraz, ked ma len nove??? a stare su krajsie.... doprdele s nim..... 😠 😠 😠 hlavne, že vypisujem jak šiši objednavku, bo nai nema taku stranku s nakupnym kosikom..... 😠

najjulinka
autor
12. júl 2009

kukam, že inzerat dnes obnovil a on taku ohradku nema.... NO COMENT...... 😠 😠 😠

najjulinka
autor
12. júl 2009

joj všetky ohradky čo si vyberiam, tak bud ide cena hore len čo sa na nu spytama, alebo ju nemaju.... 😠 😠 😠 Som napalena... strata času...

laculik
12. júl 2009

aj ja prave riesim jeden skandal so zakupenim veci cez internet...a veci a ani peniaze zatial nemam 😨 😒 ...

najjulinka
autor
12. júl 2009

stale ten istý, či iný??? 😨 😨 😨

laculik
12. júl 2009

stale ten isty 😒 . aj ked nechapem o co si dotycna koleduje, bo sud by jasne prehrala...

najjulinka
autor
12. júl 2009

asi o ten sud si koleduje....
napis pekne "poslednu predsudnu vyzvu o zmier" a potom sud....... ťava.................. a je ešte stale na MMB??? hod jej tam hodnotenie "fajnové"......

najjulinka
autor
12. júl 2009

a aj lienocka mala dajaký problem na MMB... lienocka vyriesený už???

to ja som zatial dobre dopadla... iba raz mi nedosiel balik.. .ale dotyčna ustretova.. bola reklamovať na poste a potom dosiel... a fakt na peciatke bol datum taký ako vravela, že poslala.... proste fakt to pošta dobabrala ...... ztial som mala šťastie na MMB...

laculik
12. júl 2009

juli IP. a dobruuuuu.

dioliana1
12. júl 2009

Dobru nocku 🙂 😉 😵

najjulinka
autor
12. júl 2009

Dobru noc. Ked už všetky hajate.

najjulinka
autor
13. júl 2009

Dobre rano...

zicon
13. júl 2009

😠 😠 😠 😠 A ja ze budem prvy
Dobre rano najjulinka

najjulinka
autor
13. júl 2009

ta kde... ja už asi trištvrthodiny pobehujem... ...kým ja spravim vsetkym detom mlieko, tak Lucka už ho dopije.... 🙄 🙄 🙄

zicon
13. júl 2009

A ty niekedy aj spis??

najjulinka
autor
13. júl 2009

v noci 😀

lienocka235
13. júl 2009

dobre ranko...

ja som tiez riesila.. ale kupovala som to tu cez tento bazar... pani mi dala zle cislo uctu /ale platne/ a tak peniazky odisli k inemu.. a ona ma urgovala ze je nedosli .. ale tovar mi poslala.. a ja som podala ziadost v banek na vratenie penazi... ale maju na to dni.. ale riesi sa to..

ja som bola tiez nastvana.. ale nastastie sa to poriesilo.. aspon takto.. ako ale ja som akcna som si dotycnu pani prelustrovala a zistila vela veci.. ale fakt nerobila problemy... takze sme to poriesili...
laculik a co sa stalo?

ja my mame o chvilu skolenie PO a vodicov.. vo firme.. a taaak sa mi nechce

dioliana1
13. júl 2009

Dobre ránko 😀 🙂 😉

adrianamickova
13. júl 2009

pridávame sa k želaniu krásneho dňa 🙂

janivonbenji
13. júl 2009

dobré ráno...
vraj má byť krásny a slnečný týždeň, tak snáď im to vyjde a užijeme si trochu leta a slnka a vody 🙂

ja už neviem kam..zas sme boli včera so synovcami a zas tam bol kubko za "najhoršieho" ...už mám z toho nervy...a keď svokor nakoniec povedal :" no kto iný, zas jakub...", tak som mala už slzy v očiach...už sme obmedzili spoločné návštevy, polovičku návštevy trávim pri deťoch v detskej izbe, potom mi hodinu sedí na silu kubko na kolenách a aj tak nie je dobre...ja nehovorím, že je svätý, ale jednoducho napr. : chce sa hrať na tigra akože vrčí alebo má ruku ako pištol a akože strieľa na bratrancov alebo sa s nimi chce naháňať a vyzýva ich tak, že im buchne po chrbte a povie naháňaš ty...a pod....a pri každom pokuse sa od všadiaľ len ozve : jakub nebi detičky!!!!, jakub toto nesmieš!!!!, jakub toto sa nerobí!!!!, jakub si zlý !!!!!...
a to už aj synovec, ktorý ledva rozpráva sa už naučil : jakub ma bije ( za bitku považuje každý dotyk ,napr. niekto sedí vedľa neho a dotýka sa noha nohy 😒 )...všetci dospelý to vidia, ale všetci hádžu vinu na kubka ( podotýkam, že je z nich najmladší a najmenší - ostatný majú 6r., 4 r., 3r....)

potrebovala som sa len "vypísať"...dik...všetkým prajem príjemný deň, idem ku kámoške, má bazén, tak dúfam, že aj my budeme mať príjemný 🙂

janivonbenji
13. júl 2009

pardón za tvrdky, už asi fakt potrebujem ísť do roboty...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre