Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
19. máj 2009

zlati su,magi 😵

laculik
19. máj 2009

inak vcera ma ta neurologicka, oslovila priezviskom maleho 😀 😀 😀 . ze pani .......
no vtipneeeeeeeeeeeeeeee.

mata2
19. máj 2009

zvyknes si,laculik 😀

mixka
19. máj 2009

laculik, aj nas tak oslovuju 🙄 som zvedava, kedy sa pomylim a predstavim sa tak sama 😀

najjulinka
autor
19. máj 2009

jeeeminku akí nadherni... obaja.... joooj... mne tak velmi chýbaju skorodvojčatá... uvedomujem si ked vidím také dvojčatové foto............. ahlavne skorodvojčatové........

inak také bodynko modromodré pružkované mame aj my požičané - 2 kusy, každé inej velkosti... také to čo na foto tam nie su rovnako oblečení, čo ma každý iné...

magimary
19. máj 2009

laci, mne tak hovoria bežne... 😅 len neviem, ako sa teraz z toho vysomária, keď sa každý volá inak... 😀
veru pozajtra a popozajtra opäť neurologie... 😝

yukki
19. máj 2009

aj mňa dnes sestrička volala kikiným priezviskom...som jej povedala že už nie dlho...

magimary
19. máj 2009

fakt sú krásni... 😵
ja ich milujem... 😵 😅 😵

cairka
19. máj 2009

magi, krásni sú 😵

laculík, ja som si za tých 2apol roka už pomaly aj zvykla 😀 ked ma prvýkrát volali k dr. vaneskiným menom, tak som sa obzerala v čakárni s ostatnými, že kto je taký natvrdlý a nejde, ked ho volajú 😅

najjulinka
autor
19. máj 2009

a mne tak ešte nikto nepovedal, že po detoch.... 😉 Za to po Kikovi to by bolo asi najkriklavejšie to meno 😝 😝 😝

ivka2007
19. máj 2009

magi-kraaaaasni 😉

najjulinka
autor
19. máj 2009

no ja som si nechala aj mneo za slobodna, lebo mne by necvaklo, keby ma volali len mužovým.... je to nepraktiické meniť priezvisko...

mata2
19. máj 2009

baby a ak ma niekto v pestu pravne volne dieta,tiez sa pri zmene priezviska musi ziadat suhlas bio? 😕

magimary
19. máj 2009

ďakujemeeeee!
asi už ste všetky nakukli (čakala som na Teba, Ivy 😉 ),
takže môžeme ísť dolu... 🙂

laculik
19. máj 2009

akoze ked ma v porodnici oslovili malej priezviskom tak mi to bolo neprijemnejsie. Najprv som si len povedala, ze sranda, niekto sa tu vola ako moja svokra a nevsimala som si to setsrickine bliakanie. az po par minutach som pochopila ze ja to mam byt. Inak maleho priezvisko s mojim menom celkom dobre zneje 😀 .
A pediatricka ma tiez inak neoslovi ako preizviskom malej/muza. Ale vzdy podotkne, ze ja vieeem, ze ste ina, ale mate tazke priezvisko, tak pre mna budete vzdy tá 😎 .

najjulinka
autor
19. máj 2009

ano mata

cairka
19. máj 2009

mati,. áno. veve je právne voľná 🙄

najjulinka
autor
19. máj 2009

😀 😀 😀 no ono Kiko a Lucinka maju podobné priezviská, velmi podobné... takže si viem predstaviť aj to tvoje meno s Kikovým priezviskom

mata2
19. máj 2009

no pekne 🙄

laculik
19. máj 2009

aj maly je pravne volny, kedze mal papiere na ado. teda ak tým padom je dieta pravne volne...

ivka2007
19. máj 2009

dakujem maji 😵

mata2
19. máj 2009

nechapem,ked sa raz bio vzda deti,preco este musi davat suhlas ona 😲

laculik
19. máj 2009

takze teraz ma budu volat podla situacie ci tam budem s malou alebo s malym a tym padom sa nikdy netrafia. Ked budem s oboma, tak som zvedava ako to vyriesia 😝
A to som ja takaaaa pysna na moje priezvisko! tusim musim cim skor malemu zmenit na moje 😉 .

najjulinka
autor
19. máj 2009

joj inak dnes sme boli vonku s dvoma solo kočiarmi 😀 😀 😀 Lebo isla som najprv ja s Lucinkou... Vzala aj hračky na piesok, jej piť a bábiku a všetko, isli sme aj do obchodu kupiť mne piť a na ihrisko dalej sme isli, tka nech sa odnesieme.. .Potom si mužik zmyslel, že pride s Domčou za nami a vzal Adbor hlboký kočík z kočikárne - 1.krát v nom Domč bola 😀

najjulinka
autor
19. máj 2009

laculik možno jednoduchšie bude zmeniť to tvoje na priezvisko malého 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

najjulinka
autor
19. máj 2009

joj inak ty chces meniť na svoje jeho priezvisko? chceš u vas vyrovnať stav v rodine??? pekné... a srandovné... sa mi to páči...

cairka
19. máj 2009

ja som sa až teraz dozvedela, že aj vaneske dotiahli tú osvojiteľnosť do konca. predtým som dostala info, že je podaný návrh, ale že ked ju berem do pestu, tak sa to nebude prejednávať 😒 śúhlas rodičov netreba iba ak boli rodičia súdne zbavení rodičovských práv, nie po osvojiteľnosti dieťaťa

laculik
19. máj 2009

presne juli, chcem nech je to 2:2 😀 a celkom sa mi paci jeho meno s mojim priezviskom 😉 A tiez sa mi paci, ze nebude prvy róm v nasej rodine (teda s tym priezviskom - mojho otca bratranec si zobral echtovnu romku, a teda moj bratranec z druheho kolena je tmavsi). To v muzovej by bol urcite jediny a to sa mi nepaci 😅 .

laculik
19. máj 2009

inak ma teraz napadlo, ze maly ma aj teraz priezvisko po bio mame a nie po bio otcovi. takze to musim ponechat v tom duchu 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. máj 2009

no vlastne ano.. .jejj on bude fakt srandovný.. .matka Yová, otex Xový a Kiko Úžasný 😀 😀 😀 😀 😀 Proste to bude fakt dobré... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No ale stále lepšie ako rodný list, že matka "neznáma", otec "neznámy", meno a priezvisko dieťaťa "neurčené" 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre