Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
26. júl 2009

ahojte.
tak stretko sa nekonalo 😒 videli sme aj ľudí vychádzať z kostola a žiadnu takú ucelenú skupinku sme nevideli a po troch kolách kolo parkov sme to po pol jednej zabalili a išli domov spať, veve už mala dosť, lebo ako na potvoru dnes vstávala skoro. škoda, som sa tešila že spoznám baby, nabudúce musíme lepšie zorganizovať , napríklad si vymeniť telefónne čísla, nech sa nenaháňame 😅

dioliana1
26. júl 2009

Všeko naj všetkým Annám 😀

dioliana1
26. júl 2009

ten moj pas aj s výkričníkom 😀

lenkove
26. júl 2009

Uf, Doliana ten pas znie nebezpecne 🙂 stalo sa nieco? 😕

cairka
26. júl 2009

aj ja prajem všetko naj annám. a aj diolianinej ivanke k narodkám 😉

mexx
26. júl 2009

Cairka, fakt ste boli? 😕 Ja som vas nevidela... 😨 Boli sme v tom kostole "novom", takom bielom...co ani ako kostol nevyzera... A po omsi sme sa este pred kostolom rozpravali a fotili... 😕 Som na vas myslela, ci dakde ste. 😉

cairka
26. júl 2009

mexx, no my sme videli ako odišiel dav od kostola a nijaká skupinka sa nevytvorila, tak sme šli okuk parky, ked sme nenašli, tak sme sa vrátili ku kostolu, ale tam ešte dnu boli nejakí ľudia, tak som nechcela tam byť, veve nevie byť po tichu, tak sme sa motkali okolo a v duchu si nadávala, že sme si nenechali kontakt...škoda, že to nevyšlo...
a stretko ináč aké bolo? užili ste si ho?

najjulinka
autor
26. júl 2009

Dobrú noc. Idem lahnuť, kým sa Lucka neroztiahne uplne cez moju postel... 😖

najjulinka
autor
27. júl 2009

🙄 🙄 🙄 Dobré ráno. 🙄 🙄 🙄

adrianamickova
27. júl 2009

ráničko 😵

zicon
27. júl 2009

Bre rano - zasa v robote

tulenka
27. júl 2009

Caute!
Ako sa tu mávate? My už po dovolenke späť v realite ☹ 😒 🙂

zicon
27. júl 2009

Ahoj Tulenka aj ty si sa z bbt sem, to som nevedel.

laculik
27. júl 2009

ahojte, tu je nejako ticho 😒 .
my sme boli v sobotu vo Viedni v Zoo a vcera cely den v Senci u znamych na chate - kupali. Takze akcny narocny vikend je slavnoste za nami 😀 . A mozem oddychovat v robote 😀 , maly spinka vedla v kancli ( kociku) a mala je u starkej. Tak sa vytesujem, ze mam konecne chvilu klud.

laculik
27. júl 2009

tulenka a kde ste boli? a ako bolo?

najjulinka
autor
27. júl 2009

Tak ja som doobeda mínala v Tescu... Výpredaj na detskom oblečku... Nechala som tam skoro 60€... Vacsinu vecí babám... A Lucinke ešte k tomu slnečné okuliare... 😀

tulenka
27. júl 2009

Laculik, Na Rodose. Bolo fantasticky, hned by som sla naspat.

tulenka
27. júl 2009

Zicon, aj ja tu 🙂 .Ale teraz som dllllho nebola, tak ani velmi neviem, co je noveho

lenkove
27. júl 2009

Ahojte
Tulenka vitaj po dlhom case 🙂 veru som aj na vas myslela ako sa mate!

inak, poslusne hlasim, ze som chora a lezie mi to riadne na nervy, kurnik sopa, teraz ked je tu konecne pekne! tak ja kycham ako slon a mam spotrebu vreckoviek ako ten slon tiez asi 😀

najjulinka
autor
27. júl 2009

U nas na slonsku spotrebu vreckoviek su traja... marek, Marketka, Lucinka... No a moj mu ma nejakú spotrebu stále... Nechápem ako niekto može mať permanentnú spotrebu.. .Ja možno za rok nespotrebujem velký balík vreckoviek...

najjulinka
autor
27. júl 2009

Lucka teraz miesto hajania vychováva bábiky... Počujem z detskej "Nono bábika!" 😀 😀 😀

dioliana1
27. júl 2009

cawte, lenkove nič sa nestalo len je to 15 rokov čo som nemohla uveriť že mám dcéru... 😀

najjulinka
autor
27. júl 2009

Jeden idiot nam teraz pobudil deti... zvonil, že "letáky".... idem kuknuť jake letaky a pišem asi tomu, kto ho zamestnava, že nech s nim posielaju aj chuvu k detom, ked im to za to stoji... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dioliana1
27. júl 2009

moje spali len 30 minút... 😠

janivonbenji
27. júl 2009

ahoj,
môj spí už takmer 2 hodiny...dnes sme ho do obeda "vyhnali"na jeden kopec, kde lietal ako šarkan, dole musel zbehnúť tiež po svojich...zaspal už v aute domov, mm ho len preniesol do postele a malý ani brvou nepohol, keď som ho vyzliekala...takže môj recept, aby deti spali : vyhnať na kopec!!! 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. júl 2009

Moji dnes tiež vela nenaspali poobede...

cairka
27. júl 2009

aj veve dnes spala len trištvrte hodku, našťastie, lebo zaspala až pred treťou...teraz tancuje, ale kruhy pod očami má riadne 😀 😀

najjulinka
autor
27. júl 2009

keby aspon o piatej nevstavali rano... 🙄 🙄 🙄
Máme zo sudu papier domka.. .Dnes som bola na pošte a môžme si počítať 15dni... A to budeme v Tatrach o15 dni...

lenkove
27. júl 2009

Cairka
a ako sa ma Veve? Uz vam je dobre? tie vytery dopadli teda ok?

cairka
27. júl 2009

leni, výtery 50 :50, z hrdla ok, ale potvrdila sa salmonela 🙄 až dnes boli výsledky, koncom týždňa máme ísť na kontrolný, tak uvidíme... ináč sa má veve ako veve 😝 100%zdravá ešte asi nebola ani týždeň v kuse 😅 a to pri tom miluje ovocie aj zeleninu, takže vitamínov rozhodne nemá málo, pohybu tiež nie, vzduchu martinského tiež nie...hold, asi musí vyrásť z toho 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre