Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
1. aug 2009

Nata výška 89cm a 12,5 kg a Ferko 99cm a 16kg...takže od aprila Nata 1,5cm a Ferko 4cm...výkm u mamy 😅

najjulinka
autor
1. aug 2009

Tak Marek nám poobede spal až možno trištvrťhodinu.......... 🙄 🙄 🙄 ževraj spavé dieťa.......... 😕

dioliana1
1. aug 2009

Juli, nejdu mu zuby?

najjulinka
autor
1. aug 2009

ist mu možu, lebo ešte ich má pobiedne... ale zas ked mi tak spi viacmenej pravidelne len hodinu, tak asi to zuby nebudú.... zjavne v domove sa mu lepšie spalo asi..... 😒

lenkove
1. aug 2009

Juli
no mate to teraz vesele 🙄
a dvojky boli v DD od narodenia?

dioliana1
1. aug 2009

viac podnetov, menej spánku, aj u nás je to tak... 😉 , nestíha spať ked chce vela vidieť 😀 😀

najjulinka
autor
1. aug 2009

lenkove v dvoch.....

lenkove
1. aug 2009

Chrustikovci..

tak veru, ako Doliana pise, ved on sa rozospi opat... dufam..

a uz ste si na seba privykli?

najjulinka
autor
1. aug 2009

no ako tako.. je to zvlastne.. lebo sa tešia domov... alebo ked ma zbadaju... napr. dnes mi pokočikovala doobeda švagrina dvojičky, lebo muž išiel dačo svojej mame pomahať a nech tu nemam 4 deti sama... no a ked sa vratili a zbadali ma, tak nenormálna radosť.. .ale jak sme došli domov, tak rev, jek keby som ich mučila... tešia sa ked ideme von, ked ideme domov... maju obcas fajn naladu.. .ale na moj vkus dost vela revú..... a niekedy to už nijak nejde zastaviť ten rev........ a ked je to dlho, tak už aj ostatné nerevajuce deti su z toho na nervy a ked už nevladzu, tak sa pekne pridavaju s plačom.... Lucinka lubi dvojčatá... teší sa na nich.. ale Markete nedá žiť........a Marketa jačí ... a Lucke sa to jačanie páči... a ked ich nebodaj oddelim, tak si lahne Lucka nazem a napodobnuje ričajucu Marketu.... vtedy už neviem či sa smiať, či zdrhnuť z bytu 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
1. aug 2009

Juli
Lucinka je uzasna 😀 😀 vybavuj uz teraz kurzy herectva 🙂

och joj, veru.. ale ze ta poznaju a tesia sa z teba je po mesiaci podla mna suprove ... a ten rev, zarevanci.. dufam, ze ich to prejde, lebo inak len stople do usi.. ked stustia vsetci styria 😨 😨 😨

najjulinka
autor
1. aug 2009

Lucinka je herečka aj bez kurzu... to už vieme dávno... 😵 😀 😀 😀 Najviac sa mi páčila na synovcovom 1.sv.prijmaní... Synovec Peťo dostal foťk a pobehoval pri obede s nim... a Lucka ani Dominika zjavne nemali svoj den vtedy.. aspon sa tak zdalo... Lucka večne tam čosi jačala... naraz zbadala, že Peťo fotí... vystruhala hned herecký usmev... Peťo cvakol a išiel dalej fotiť.. a ona, že "ešte".. .no jak odišiel s foťakom, tak v jačaní pokračovala....... Teraz posledne sa už naučila, že sa robí "sýýýýr", ked sa fotí.... ale začína mi pozovať do foťaku... takže čochvíla tým prirodzene pekným fotkám odzvonilo.. .aj ked pozuje pekne, je fotogenická... no ale predsa niet nad prirodzenosť pri deťoch....

dioliana1
1. aug 2009

zas mám vykričník v pase 😀 😀 😀 😀

lenkove
1. aug 2009

To si ich mala pekne na kope!!! 😀 vsetko najlepsie! 🙂 😵

najjulinka
autor
1. aug 2009

dioliana ty si nejaká vykričniková.. .nemáš aj ty náhodou svoj vlastný vykričnik????

Teda, ale 2 krížiky... to už iný starec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
1. aug 2009

ono keby sa pisal aj MM tak medzi mojimi velkáčmi má tiež výkričnik, behom 8 dní-traja oslávenci a meniny oslavujeme spoločne všetci štyria 😀 😀

lenuska74
1. aug 2009

Dioliana všetko naj naj synátorovi a nech ťa ešte nerobí babkou 😀 😀 😀 😉

dioliana1
1. aug 2009

no to mu povedala moja mama 😉

najjulinka
autor
1. aug 2009

dioliana vy velmi v rodine šetríte.. . k meninám aj Vianoce....... vy ste iní držgroši 😀 😀 😀

ja som bola s velkými babami na ihrisku... Marketka sa už vie hojdať na hojdačke velkáčskej!!!

maznacik007
1. aug 2009

ahojte kocky
my si uzivame prvy den bez ninusky... inak ma sa dobre uz rano sa jasila v mori...
my sme boli tiez na termalnom kupku tkamer cely den...

mame sa fajn.. uz som si nachystala veci na interackie.. nejake hracky na von.. vlhcene a tak.. uz sa tesim na pondelok.. hadam tam malemu za tieto dva dni nic neurobia.. 😒

zajtra idem robit svieckovu na zelanie mojho manzela... 😀 ale ho rozmaznavam..
dio vsetko naj synovi.. a hadam by sa vam uz aj nejake male zislo no nie.. 😉

lenuska ako sa mate? nic nove zatial?

maznacik007
1. aug 2009

juli marketka je velka sikulka 😵

inak dakujeme za gratulacie.. vsetkym.. 😵

najjulinka
autor
1. aug 2009

a este nabonzujem manžela.. .ráno išiel k mame autom.. .vrátil sa bez neho... zabudol ho tam ... 🤐 😝 😀 😀 😀 Takže teraz išiel po neho... 😀 😀 😀 (Snád ho zas nezabudne, ked isiel len po neho)

dioliana1
1. aug 2009

juli fest skleróza,a 😀 bo si ešte nezvykol že máte auto?

lenuska74
1. aug 2009

maznáčik ty si lienočk? 😕 😅 😀

lenuska74
1. aug 2009

malo byť lienočka 😅
Vidíš dioli a ty si si včera myslela aká si ty zábudlivka 😀 tak na K. nemáš Juli nebojíš sa mu dať vonku deti že príde bez nich 😀 😀 😀 😉

najjulinka
autor
1. aug 2009

Raz bol vonku s Lucinkou a tak som myslela, či nezabudne kočík na ihrisku alebo čosi... Jak došiel, tak mi padol kamen zo srdca.. .Doniesol Lucinku aj kočík... Tak som vtedy na to myslela... Až som kukla dole do kočíka a všetky hračky ostali na piesku 😖 😔 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀 Ale reku z troch možnosti čo mohol zabudnuť (Lucku, kočík, hračky), tak tie hračky boli najlahšia strata... Ale hned ako sme na to prišli, tka išiel po nich... A ešte boli tam... Nebol tu pod oknami na ihrisku, ale dalej a prišli, lebo začinalo pršať.. .tak sa trošku v daždi osviežil vtedy.... 😉 😀

lenkove
1. aug 2009

Juli
to by bolo keby prisiel s hrackami a kocikom 🙂 😀 ja som si myslela, ze moj je najzabudlivejsi na svete, ale on zabuda len co komu slubi (zvycajne mne, ze nakupi 😉 ) ale uz sa tesim, ked budeme mat deti...

Maznacik
a Maly je teraz v DD?

maznacik007
1. aug 2009

lenkove ano je v domove.. ☹ 😠 tam maju taky blby zvyk ze na interakcie ide dieta do domova no a pani riaditelka tam 😒 😠 😖 😝 😲 😔

juli este ze deti nezabuda niekde... 😀 😀 😀

lenkove
1. aug 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 to cumim.. pomoc.. 😢 😢 a aspon vam ho daju na hostovsky?

dioliana1
1. aug 2009

to je ktorý DD maznáčik?

dioliana1
1. aug 2009

moje išli so mnou aj smanželom na prvú IA do DD a potom sme sa s nimi dohodli že ostatné budu u nás, kvoli vzdialenosti a prirodzenému prostrediu v rodine...jedine žeby som si to ja neželala a chcel a zostať v anonimite, by to urobili ako vo vašom prípade

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre