Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
5. aug 2009

Ideme na rekreáciu od 16. do 23.8. do Tatier a práve som sa pýtala či tam stretnem známe tváre. 😉
Viem že najulinka a laculik ide na prvý termín tak dúfam že ich stretneme 🙂

Ak pôjdeme k vám dám ti vedieť 😉 kedy...Pozdrav Veve

Stretla som magi a rodinku naživo a sú to fakt úžasní ľudia a krásna rodinka a aj teraz ako držia spolu myslím pri Silvinke 😔

cairka
5. aug 2009

tak vy sa máte, ked sa idete rekreovať 😀 😀 😀 tie pobyty sú super 😉

bebe73
5. aug 2009

Ahojte ludkovia!!!!

potrebujem pomoc -konkretne vybavovacky- od tych co adoptovali - ideme si na sud pre potvrdenie pravoplatnosti rozhodnutia o predosvojitelskej a potom s tym co? Na USPVaR alebo na socialku? A v praci co odovzdam? To rozhodnutie sudu? Ja som uz ohlasila, ze idem na rodicovsku dovolenku, ale zatial mi musia len verit - na zaklade coho budem ofiacialne na rodicovskej dovolenke?

inak dnes koncim v praci..... veeelmi zvlastny pocit..... rozdelujem moje kvietky do starostlivosti kolegov.....

ale uz sa to BLIZI!!!! 😵 zajtra alebo pozajtra (podla toho co povedia v DD) ideme pre deti 😵

vivien2505
5. aug 2009

super blahoželám bebe 🙂

cairka
5. aug 2009

bebe, to je krása 😵

my sme sa obliekli, že ideme von a tak sa zamračilo, že asi budeme utekať pred daždom 🙄

bebe73
5. aug 2009

vivien, cairka - dakujem, ale prave som mala telefonat.... vraj sa to komplikuje.... slak ma trafi asi....
😠

myslite si, ze ked budem mat v ruke pravoplatne rozhodnutie sudu, tak si mozem zobrat deti, alebo musim cakat, kym sa DD slavnostne rozhodne, ze si ich mozem zobrat?

adrianamickova
5. aug 2009

so sudnym rozhodnutím by to malo isť skor...
pekní ste 🙂 🙂

najjulinka
autor
5. aug 2009

bebe u nas som volala do domova že asi 17teho pojdm oraziť pravoplatnot a davala mi socialna na zretel, že mam dat vedieť kedy, lebo aby odpisali Lucinku zo stavu hned... a už si značila do kalendara, že predbežne toho 17teho ide Luka do pestunstva.. .takže hned... 😉

dioliana1
5. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tu by mali byť právne veci ked som sa nepomýlila

najjulinka
autor
5. aug 2009

som dnes bola na nakupy... Mali bodynka s dlhým rukavom +1 zadara.. .takže 2,50 stali 2 kusy.. .si myslim, ž na dlhý rukav super cena... kupial som 6kusov.. .velkacom po 2 kusy... 3 hviezdičkové a 3 bodkované... 😵
Potom som bola kupiť darčeky - autička s hukačkami a samozrejme Lucka dostala tiež, aby nezavidela... Kupila som jej policajné Duplo... ani spať nekcela isť, ale dali sme jej do postielky aj novú a aj zo sanitky hukačky, tak počujem, že pekne tam hukaju, takže asi nespinká, ale klud je 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. aug 2009

+1 = 1+1

dioliana1
5. aug 2009

odchod sa odkladá na piatok 7.8. 😀

najjulinka
autor
5. aug 2009

no fajn... tak sa vam to blíži... ako deti? pripravené psychicky??, a vy všetci okolo nich???

najjulinka
autor
5. aug 2009

Banka mi zvýšila poplatok o 20korun z mesiac.. .resp... z 49 na 69 .. .to je dost...... 😠

najjulinka
autor
5. aug 2009

Baby u nas ešte stále klud... V postielkach... 😨 😀 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mexx
5. aug 2009

Juli, to mas nejake zazracne deti, ze ich vies tak zladit... 😅 😉

Baby, co sa tu tak super vyznate v kocikoch a podobne (napr. Juli, ze jo)... 😀 😉 Potrebujem najst sportovy kocik (bugynu), ktory bude mat bud otacaciu rukovat alebo sa bude dat nasadit v smere aj protismere jazdy, nebude to golfac, ale s klasickou rukovatou, a nebude mat tie male kolieska (co byvaju najcastejsie po dvoch), ale take "normalne" vacsie (najlepsie nafukovacie, ale to uz som supernarocna, tak to by som prezila, keby nie). 😅 Mate nejaky tip? 😕 Bo zhanam nieco take a nie a nie utrafit, bud sa neda otocit oboma smermi alebo ma hnusne kolesa alebo je golfac... 😨

najjulinka
autor
5. aug 2009

Noked kces klasické kolesá, tak nejaký klasický starší model.. Myslím Dema mala taký, alebo napr. INGLESINA má taký 😉 Nie je prehadzovacia ručka,a le korba sa da dať v oboch smeroch... Je ich viac takých...
😉

mexx
5. aug 2009

Som nasla sice par takych, co by vyhovovali, aj su super, ale maju zas zavratne ceny, co teda neviem, ci mozem supnut za kocik... 🤐 Skusim mrknut tu Inglesinu nejaku...

mixka
5. aug 2009

mexx, ja mam doma solo kocik pegperego, je to starsi model, sedacka sa da nasadit v oboch smeroch, rucka je cela, nie ako pri golfacoch, kolieska nema nafukovacie, su sice zdvojene, ale velke. skus najst takto starsi model a budes to mat aj za rozumnu cenu. ja som ho kupila s taskou, prisplastom, nanoznik a vsetko bolo v 100% stave ciste a neposkodene 🙂

lenuska74
5. aug 2009

Baby potrebujem sa poradiť, na koho sa je najlepšie obrátiť v BA na úrade ak niečo potrebujem zistiť, hodte mi do IP nejaké meno ak viete o niekom normálnom čo ma nepošle hned do kelu a ak viete aj mail adresu tak uplne super 🙂

dioliana1
5. aug 2009

mexx ja mám Tako čo má všetko čo by si chcela 🙂 , 4 roky starý typ

najjulinka
autor
5. aug 2009

mixka ty nemas velke kolesa, ty mas klasicke zdvojené ako ja na PP...

mexx
5. aug 2009

No, keby som nemusela pozerat na cenu, tak si kupim nejaky model od Bertini, tie mi vyhovuju vo vsetkom a co som s nimi mala tu cest, boli fakt dobre. Mam ich naokolo viacero, tak vyskusane. Ale taky pan este asi nie som... 😅

Mrknem tieto tipy od vas, snad sa mi daco zapaci...

najjulinka
autor
5. aug 2009

kces nový kupovať??? Od ruky radsej kup a lepší ako lacný nový 😉
No Bertini je iná fajnovka.. .to ano .. aj ked ja som neskušala,a le pozdáva sa mi podla obrázkov...

mata2
5. aug 2009

caute,
hlasim chorusika 😲 Macku
neviem sice co jej je,lebo inak je ok,ale ma 39 teplotu
🙄

dioliana1
5. aug 2009

juli IP

mixka
5. aug 2009

ano juli, ale myslela som tym, ze nie su take na golfkach, proti tomu su tie kolecka velke

najjulinka
autor
5. aug 2009

no nasich tandmových golfacoch su asi take iste velke...

najjulinka
autor
5. aug 2009

proste do sneh dost o nicom asi....

mixka
5. aug 2009

ale napr chicco golfky maju malicke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre