Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
7. aug 2009

Yukki, ale ako Kike rastu vlasky, tak velmi opeknieva. Teda aspon mne sa zda... 😉 A aj vas pes sa mi paci, daka zvlastna rasa...? 😕

yukki
7. aug 2009

austrálsky ovčiak. Kika opeknieva podľa mňa skôr preto, že sa učí smiať! držka malá kakaová.... 😀

mexx
7. aug 2009

No moze byt aj preto... 😀 😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mixka
7. aug 2009

jeeej yukki, krasnu mas dcerusku, rehotalku 😵 a tusim jej aj ksutik vlasky rastu, sa jej to hodi 😵

lenkove
7. aug 2009

Yukkie
sa rehocem z tvojich prispevkov (Kika zajeda pastelky hruskovou vyzivou) 😀 mas krasny zmysel pre humor a sposob podania, nenapises knihu? alebo aspon celkom maly blog? mas na take panske huncutstva pri Kike cas? 😀

yukki
7. aug 2009

ďakujeme všetkým!
A čo-nikto ďalší sa nehlási na celotémové stretnutie? ˇJa by som rada prišla, budem špekulovať, ako to zariadiť. teda na jeden deň len.
Vlásky jej rastú, ale keď vzadu ako sa kýve v postieľke ich má vytrhané na jednu dĺžku, o dosť kratšie ako inde, tak neviem neviem či ju neostrihám zas.... 😝

yukki
7. aug 2009

Lenkove: Nemám, mám čas na to aby som udržala Kiku nezranenú a dom v takom stave, aby sme zo špiny neochoreli. Ale Ty si iste nájdeš čas na to aby si skočila do Štrby v nedeľu 16teho.....

lenkove
7. aug 2009

ja isto nepridem 😖
ale ked pojdem na vychod k nasim, idem cez Presov a poobzeram ci su Amalka a Sonka vskutku take kocky ako na fotkach 😵 😀
cestou spat prespim u Yukkie v zahrade 😀 Plan je to pekny, dufam, ze nepridem v decembri 😀

yukki
7. aug 2009

Tak toľko vyšuflem sneh na štyroch metroch štvorcových...že máš kde rozložiť stan...aj chodníček ku kriakom vyšuflem.... 😝 ...a keď pôjdeš na rýchliku tak vyskakuj v smere jazdy lebo tu nestojí.... 😝

adrianamickova
7. aug 2009

lenkove................ano,ano,ano,zastav sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
7. aug 2009

odkiaľ pochadzaš?ked to nie je tajomstvo? 😕

lenkove
7. aug 2009

Yukki 😀 😀

laculik
7. aug 2009

juli, kedy toho 16teho koncime? obedom?

najjulinka
autor
7. aug 2009

ano laculik....

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
7. aug 2009

Mišky su zjavne IN.. .o par týždnov mladsie ako Domca boli v domove 2... 😀 😀 😀 A Dominiky su tiež moderné asi...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laculik
7. aug 2009

vivien,neviem ci sa stretneme, my pojdeme domov po obede... teda, ak to v zdravi vydrzime do konca 😎

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laculik
7. aug 2009

yukki, malá je superská! iskricky v ockach 😉

najjulinka
autor
7. aug 2009

aj mary by sa mohla pridať... to y som boal aj ja za.. .dokonca by ma o to viac na ten druhý termin lakalo ostať...

lenkove
7. aug 2009

Vivien
iny akcniak 😀 😀

lenkove
7. aug 2009

Jej, Adi, nestihla som ta 🙂 Okres Michalovce, taky maly valalik, meno ti nic nepovie 😀 blizsie k Vranovu ako k Mi 😉
Pridem a kupim tvarohove Pati a bude "teta pozri, teta obuj, teta pod" a ty budes umyvat riad 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkove
7. aug 2009

Vivien
ja som myslela hladanie Magimary 😀 Juli je potom, podla mna, najviac akcniak 😀

najjulinka
autor
7. aug 2009

vivien moj manžel dal strop - 7 kusov... takže ešte máme rezervu na jedny dvojky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre