Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
7. aug 2009

ja by som išla s vami a hneď!, ale keď už nie je dovolenka (manželík) a ani korunky... 😔
ale bola by som nesmierne happy, keby sme sa postretali všetky rovnako "šalené"... 😀

najjulinka
autor
7. aug 2009

mary tak šetri na dalsie pobyty... 😉 musime sa stretnuť.. a pobyty su fajn... 😉

magimary
7. aug 2009

ja viem, že sú fajn! a najmä ľudia na nich...
a korunky snáď budú, keď konečne dokončíme to podkrovie äale keď práve kvôli nim sa to tak odďaluje 😝 )

laculik
7. aug 2009

ahoj magi, ako sa mate? a silvinka?

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dioliana1
7. aug 2009

Baby nemám prachy, ale na jeden deň by som MM možno ukecala

magimary
7. aug 2009

ahojte, kočky! 😉
silvinke pomaly (ale isto) klesajú biele krvinky, takže sa postupne znižuje imunita... 😒
a my ako sa máme? no, keby mňa dnes neseklo tak, že nemôžem spraviť ani jeden pohyb bez bolesti, tak by to bolo úplne ok... 😉
a vivi, dík... 🙂

dioliana1
7. aug 2009

tiez tu prerabku este nemame hotovu...... 🙄

magimary
7. aug 2009

kedy hodíš, dio, nejaké fotečky na modrú strechu? 😉

dioliana1
7. aug 2009

joj mam ich velke a neviem ako sa to zmensi....tak mi ich nechce zobrat.... 😕

magimary
7. aug 2009

skús cez nejaký program (napr. ACDsee), alebo ich jednoducho orež... 😉
ale aj mám stým problémy-najmä keď ich mám veľa (500) -ako aj teraz z dovolenky...nemám kedy čas ich pozmenšovať... ale raz sa do toho pustím... 😅

laculik
7. aug 2009

magi! sa musis setrit...sa nezastavis a potom ta sekne 😒 a mas lieky, alebo co?
dio, dobehnite aspon na vylet 😉
juli, babi hovorila s mojom kamaratkou a mozno dojde so svojim "sefom" za nami aj s notebookom 😉, vies o tom?

najjulinka
autor
7. aug 2009

fiha
no viem, že rozpravala s kamaratkou tvojou... ale neviem o tom, že ktosi pride...

magimary
7. aug 2009

laci, no odkedy sme prišli z dovky, tak sme v jednom kole...(riešime pranie, upratovanie, lekárov atd...) a potom "tě to jednou sekne"... ale dala som si ako prvú pomoc Movalis (ten mi dali v nemocnici keď som bola prvýkrát seknutá...), tak snáď ma skoro postaví na nohy, lebo takto nemôžem fubgovať... 🙄 ď sa zohýbam k malému (ak sa to dá nazvať zohnutím), tak ho len zdrapím za bodynko ako mača a tak ho zdvihnem, lebo inak sa nezohnem äa to nemám postieľku tak hlboko...)...najhoršie sú tie zdvihačky a ukladačky do postieľky... 😝
kedy to presne idete na dovču vy?

magimary
7. aug 2009

lidičky, idem sa pokúsiť ľahnúť si... len keď už ľahnem, neviem ako vstanem ráno z postele... 😖 (pamätám si, že najhoršie sú pri seknutí noci, preto som sa tam doteraz nehrnula, ale teraz už musím, lebo "klipkám"... 😅 )...

laculik
7. aug 2009

aj ja uz idem drichmat. ideme od nedele 🙂 . moj znamy spaval kvoli skenutiu na dverach ', proste si ich zvesil a dal na matrac na postel. tvrde mu robilo dobre... dobru.

najjulinka
autor
8. aug 2009

laculik to mohol rovno na zemi a ušetril by si robotu s dverami 😅
inak dobré ránko

zicon
8. aug 2009

Ahojte dobre rano, ja som dnes v sluzbe - oddychnem si, a zajtra uz len upratovanie a ide sa na postavenie obyvacky.

najjulinka
autor
8. aug 2009

Som práve Lucke spočíala zuby.. .už nm chybaju en 3 stoličky...

zicon
8. aug 2009

Aj Kubova prabicka rada ratala zuby, aj ked jemu sa to moc nelubilo, ale poznete to dovtedy sa zuby rataju, kym neostane na prste otlacok.

najjulinka
autor
8. aug 2009

jaj.. tak ja tak neratam.. ja neviem ako dlho ma ten jeden zub... dnes mala usta tak otvorene, že som videla.. .as polupracovaa.. .robil "aaaa" 😉 ale šahať dnu nieee... to ja na take odvahu nemám a ani nekcem nasilu zbtocne ratať.. .nasilu do pusy, len ked sa musi.... nie koli mojmu zbytocnemu rataniu 😀 😀 😀

cairka
8. aug 2009

ahojte 🙂
my ideme na víkend na chatu, tak vám prajem pekný víkend...a výletnikom pekný výlet, užite si aj za nás 😉

dioliana1
8. aug 2009

Dobré ránko vospolok 😀

dioliana1
8. aug 2009

bebe sa mi ešte neozvala, asi nestíha 😀 😀 😀

adrianamickova
8. aug 2009

zdravím 🙂

lenkove
8. aug 2009

Dobre ranko!
Ale Dio, ty mas na druhej strane casu habadej 😀 😀

aj ja zdravim Mamickovcov 😉

tulenka
8. aug 2009

Caute,
Bebe, dio, ako to vcera prebiehalo? OK? Ja som mala vcera taky blby den doma aj v robote, ale myslela som ana vas.
Maznacikovci a vy kedy domov?
Coto, organizuje sa tu nejake stretko?

adrianamickova
8. aug 2009

😵 😵 😵 diki 😵 😵 😵

dioliana1
8. aug 2009

Všetko prebehlo dobre, viac sa dozviem kým budu deti spať.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre