Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
10. aug 2009

no my na otocku ci uz do bb ci do liptovskeho jana urcite s detmi z ba nejdeme... to ani keby mi mal za to niekto platit... to keby ste videli co nase deti robia v aute, tak ma polutujete... 😀

yukki
10. aug 2009

no takto-keby sa spojila Bratislava a košice (resp.Prešov-Aďa, Dio, Lenuška....) čiarou, kde asi je polovica tej čiary? Ja už nemôžem vytiahnuť mapu ani pravítko ani kružítko lebo sa Kika zobudí...dakto to skúste narysovať 😝

lenuska74
10. aug 2009

No v polovici je Zilina 😀

yukki
10. aug 2009

To ako po diaľnici, hej? Lebo sa mi podarilo vytiahnuť potichu jednu mapu ale len takú maličkú, a mne vzdušnou čiarou vychádza cca Zvolen...

lenuska74
10. aug 2009

no ja utomapu cez internet 😀

yukki
10. aug 2009

Skús vlakomapu 🙂 😀 Ja na tej malilinkej mape a navyše len zohnutou obálkou som merala bo pravítko je v šuplíku blízko Kiky tak neriskujem, že ju zobudím.... 😅 takže pripúšťam náhodnú chybu 😝

janivonbenji
10. aug 2009

ahojte,
no super, že stretko !!!! ja sa prihováram samozrejme za žilinu 😀 😀 😀 , ale inak by som sa vedela aj prispôsobiť...všetko by záviselo od miesta, času ( kedy ) a nakoľko dní, lebo ja by som asi bez mm, on akosi takéto akcie ee...

mixka
10. aug 2009

ja mam v pc automapu a ked som dala z ba do po, tak stred mi ukazal na prievidzu. celkovo je to z ba do po 414,6km a prividza je v strede 205,9km

adrianamickova
10. aug 2009

aké kujete plány?že dáme si dostaveníčko randíčko? 🙂 🙂 🙂

magimary
10. aug 2009

no, ako vravím...a
prievidza je od bojníc 3km... 😉

mixka
10. aug 2009

hej, podla automapy je to ozaj prievidza a do bojic na skok 🙂

mata2
10. aug 2009

caute,
do bojnic od nas kamenom dohodim... 😀 a to este trafim svokru na polceste.. 😀

magimary
10. aug 2009

veď preto mati...
u nás by mala takáto akcia úspech ( v tatikových očiach) len preto, že je to vedľa "domova"... 😅

mexx
10. aug 2009

Aj my chceme ist do Bojnic!!! 😀 😀 😀 😎 😉

mata2
10. aug 2009

u nas by to len zato mohlo mat uspech,lebo je to neni daleko... 🙄

yukki
10. aug 2009

Prievidza je od Prešova autom len 209 km? 😨 No všelijak by som hádala viac.... 🙂 asi že som nevodič, asi preto....no, mne by asi skôr dačo kam sa dá vlakom vyhovelo, ale prispôsobila by som sa väčšine...keby to finančne a časovo šlo 😉

magimary
10. aug 2009

no,ako vravím, aj u nás sa to berie tak, že to nie je ďaleko (hoci pre mňa neskutočná 2 hodky), lebo je to vlastne (tatikove) DOMA... 😅 a doma je vždy blízko... 😀
mexx, jasné že ideš!!!bez Teba by to nemalo význam!!! 😅 už sme si to spolu skúsili a bolo to eňo-ňuňo..., treba v tom pokračovať... 😉

mexx, nejdete v aj vy v piatok ne neuro do dd? 😕 🙂

cairka
10. aug 2009

nám hlavne finančne...
yukki, tak by ste dorazili do vrútok vlakom a odtiaľto by sme už tú hodinu busom nejak prežili aj v buse 😎 po pár kinedriloch 😅 😝

yukki
10. aug 2009

no počkať...som si zadala Mlynky-Bojnice a...nejdem to vypisovať, ale 7,35 odchod a 13.43 príchod do b., piatimi vlakmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😝 cenu radšej nejdem zisťovať 😀 😀 😀

mexx
10. aug 2009

Yukki, ved chodte pesibusom, Kika aspon vybije nadmernu energiu, casovo zhruba rovnako ako busom a bude to zadara. 😀 😀 😀 😉

Mary, nejdeme, my mame naplanovanu az na september. 🙂

magimary
10. aug 2009

yukki, tak navrhni niečo "vlakovo" komatibilné v okolí Bojníc... 🙂

yukki
10. aug 2009

To netuším...ja som na západ od Zvolena bola len asi 5 krát v živote z toho dva razy u milosrdných bratov-a to si z cesty pamätám len stanicu.....a raz na výstave ZSSR očami detí a to si pamätám prd lebo som mala 6 rokov...

janivonbenji
10. aug 2009

yukki,
a čo tá tvoja ponuka, o ktorej sa tu kedysi písalo ??? že u vás na záhrade v stane ??? 😀 😀 😀

ps : nevedela som presne odkiaľ si ( len že z okolia PP ), ale kukla som mapu a zistila, že ty si zo smeru hranovnica....vy ste tam asi ľudia s podobným zmyslom pre humor, lebo z h. som mala super, super kolegyňu a tiež hádzala do pléna podobné hlášky ako ty... 😉

dioliana1
10. aug 2009

Cawte žienky, tak deti možno niektore viete, už som vam pisala tak zasa surodenci, chlapček mal 3 a dievčatko bude mať 2 roky, viac cez IP, kto je velmi zvedavý 😀
Pobyt je tam super je tam aj jedna super pestuajprofimama s časťou detí, tam ich má 14, laculík najjulinka s mamkou a iné mne neznáme....zobili sme si tam testík aj sme sa dačo o sebe dozvedeli, inak chytaju sa na výlet na Štrbské Pleso ale aj tam je tenisový kurt a ihrisko, malí tam maju dve velke (pre viacerých) hojdačky, sedieť sa da pri dvoch dlhých stoloch vonku ako je vnútri netuším ale asi dobre, ked sa niektorým decká m ani z izieb nechcelo...je to medzi stromami v chatovej oblasti smerom od východu na Važec

yukki
10. aug 2009

Kľudne príďte, už mám pokosené. Mám pribiť k potoku dve dosky? Na jednu Kika nakreslí Kuba-pre tatkov, a na druhú ja nakreslím nejakú Anču, pre mamky...a máme vyriešené aj WC.....

magimary
10. aug 2009

jaj,mexx,už som sa zľakla, že si úplne zbojkotovala naše vzdušné plány o Prišliknám stretku 😨 ,
ale teraz mi došlo, že si myslela kontrolu u neurošky... 😉

thera1
10. aug 2009

yukki to máš lepšie..potom do Bojníc už aj peši zájdeš 😉

mexx
10. aug 2009

Mary, prosim ta, ja ako profesionalna vtierka by som bojkotovala 😎 😀 nejake stretko?

yukki
10. aug 2009

thera našlo mi 4 spojenia...fakt, aj jedno kratšie...od 7.01 do 12.38...a aj menej prestupov... 😀 😀 😀 rýchlejšie už len keď sa ulapím za podvozok tým vrtulníkom čo tu prelietajú smerom na Sliač....ale tak ja netvrdím že by sme to s Kikou neprežili, tú cestu do B.
Mimochodom, na tej ZSSR očami detí som vyhrala matriošku. Kika sa s ňou rada hrá (=rada stráca z nej súčiastky po celom dome)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre