Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
20. máj 2009

tak ja som chipsy rozbalila 🤐

mata2
20. máj 2009

ja som ich akurat dojedla,este ma jazyk stipe 😀

najjulinka
autor
20. máj 2009

tak som nahadzala nejaké foto

laculik
20. máj 2009

jeeeej juli, male su ake zlate! a aky pekny vlacikovy vylet ste mali 🙂

najjulinka
autor
20. máj 2009

no krásny a Domča mala super den... až sa ma pýtali v ten den, že či som ju nadopovala Ditiadenom 😀 😀 😀 Ale nešli sme vláčikom, len sme na stanici konečnej boli a 2x sme boli kuk na vlak ako odchádza... mašinka riadne parila, lebo mala nejaké technické problémy... aj obidvakrát meškali s odjazdom 😀 😀 😀

lienocka235
20. máj 2009

pimpa... krasny je.. bubacik malicky okanik.... jaj fakt krasny.. davno som take krasne dietatko nevidela....

baby vy len srotujete.... 😀

inak pekny vecer...

Ninuska skolku v prirode zvlada super.. dnes boli na vylete v topolciankach... proste zvlada to lepsie ako ja... 😀

najjulinka
autor
20. máj 2009

Dobrú noc. Idem haji. Už zííííííívam... 😔

najjulinka
autor
21. máj 2009

Dobré ráno. Pomaly dopíjam kávu. Pojdem krmiť Domču kašou.

mexx
21. máj 2009

Dobre ranko tiez prajeme. 🙂 Neviem preco sa mi vzdy rano chce tak strasne spat, ale je to hruuuza. A najlepsie je, ze ked to prekonam a vstanem, decko okamzite zas zalomi... 😅

tulenka
21. máj 2009

Pimpa, krasne chlapciatko, gratulujem k predbezku. 😵 😵 😵 Ozaj, o dievcatku nemas uz info ,ako to s nim pokracovalo?
Popozerala som trosku, co je noveho v albumoch.
Lienocka, Nini bola krasna druzicka. To ste mali premierovy vylet yo skolky? Teri chodila od 4 rokov aj dvakrat za rok- jedno, ze skolka v prirode a jedno mali len take 3-dnove, ze CO-pobyt.
Ale zopar krat sme museli vynechat kvoli chorobe. A tento rok nic, vlani chceli niektori rodicia zmenit miesto,
ze je tam take riadne ohnisko kliestov a nic lepsie sa im zatial asi nepodarilo zohnat
Nestihla som precitat vsetky vase novinky.Neviete , co je s Janulou? Ta uz asi riadne stavia 🙂

mexx
21. máj 2009

Pimpa, tvoj Patko je to babenko, co som ukazovala drahemu v Studienke, ze aby si ho dobre vsimol. 😅 Na fotkach to az tak velmi nevidno, ale nazivo akoby z oka vypadol kamaratkinej dcerke, strasne sa podobaju... 😉

lienocka235
21. máj 2009

tulenka...
dakujem za pochvalu malej... no Ninka zvlada skolku v priode uplne skvele.. volali sme vcera riaditelke... zaiden problem.. len nam je uz smutno... ano premierovy..minuly rok sme ju este nechceli dat..

janula asi preraba.. domcek vybavuje zariaduje... len nech sa jej dobre byva

mexx.. a ostane kocky dobre ranko.... samozrejme..

tulenka
21. máj 2009

U nas jedno dievcatko v DD bolo total ako z oka vypadnute jednemu nasmu kamaratovi. Z toho sme si potom robili srandu, ze , co stvaral, ze ani nevie, kde mu po svete deti behaju 😝

cairka
21. máj 2009

ahojte, všetci sa slníte?

najjulinka
autor
21. máj 2009

ale kde slnime... som bola s Domčou poobede v domove u rehabilitačnej. Má hodku pre seba. Manžel vzal Lucinku von. Tak si idem dať kávu.

najjulinka
autor
21. máj 2009

Tak mám oficiálne potvrdené, že budem teta............ hmmmm.... nejak nikto nevie či to je dobrá správa........... aspon sa mi zdá... na bábo sa každý asi teší.... ale či to bude tak ako má a či to moja segra zvladne.... asi tam visia otázniky...... predsa len........... rozumu málo........ ale snad nejaký ten materinský inštikt bude mať.... duuufajme... lebo ono vyse 9 rokov v decáku spraví svoje........... ach jaj......

mata2
21. máj 2009

caute baby,
lezim na smrtelnej posteli -respektive gauci 😅 .zajtra naklusam k dr.,volako mi kasel nechce prejist 🙄
juli to ta gita bude maminou?

rita55
21. máj 2009

caute,Pimpa malicky je nadherny!!!!!!Baby prosim Vas nemate niektora napisanu ziadost o druhe dietatko?Neviem to akosi dat dokopy.Dakujem

najjulinka
autor
21. máj 2009

rita to aku žiadost??? ja som žiadala len o zapisanie do zoznamu a tak isto by som to napisala aj pri miliontom bábu 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. máj 2009

ano mati... gita bude mamou...

pimpa
21. máj 2009

Ahojte, dnes od rana to tu nejako flakate...ziadne prispevky, hmmmm 😉

pimpa
21. máj 2009

Ozaj, baby zase su tesco plienky v akcii, ale tusim z 12eur len na 10, minule bolo na 9eur

najjulinka
autor
21. máj 2009

No nejak 10,49 alebo tak dajak teraz stoja. Dost slabá akcia. Ale lepšie ako drátom do oka... Len neviem či sa pri takej slabej akcii nevyplatia viac BABYLOVE plienky...

najjulinka
autor
21. máj 2009

Zajtra s Lucinkou na kardio.. No som zvedavá či ju presvedčím na ležanie v klude.............. a dufam, že nechytí amok, hned ako vojdeme... ona je nevypočitatelná... možno bude nadšená lekárkou a ambulanciou a sestričkou.... a možno začne vrieskať jak vojdeme a neprestane kým nebudeme uuuuplne vonku............ Fuuuuu.. .tak velmi dufam, že to bude brať ako srandu... pred rokom to bola sranda........ akože žiadne au jej robiť nebudú, takže toho sa ani ja nebojím...

pimpa
21. máj 2009

Juli, budem drzat palce. Ja idem zajtra s Patkom prvykrat v Blavackej MHD, tak mi drzte palce, nech to zvladneme. Ozaj, plienky Babylove maju vzadu gumicku ako tesco plienky, ci nie? Zistila som, ze u nas je ta gumicka dost potrebna...

najjulinka
autor
21. máj 2009

Myslím, že nie ale nie som si istá a teraz do detskej nemožem, lebo Lucku som uložila hajiť... Myslím BABYLOVE majú po bokoch gumičku.......... Ale poviem Ti, že KIKO fajnové džabky kakal a iba raz sa nam stalo, že to vyšlo vzadu von a to myslím pri plienkach SEVENA z LIDLa, ktoré nemajú nič pružné 😀

najjulinka
autor
21. máj 2009

Ja hladám Lucinke darček na narodeniny z narodeninového príspevku.. Tj. do 600 Sk... Ale ked dačo stoji 19,99 €, tak to už je nad 600 tesne... Ide ma poraziť... Lebo má to byť niečo čo už sa k tým 600 blíži.. .Rozhodne nad 500... Nemalo by to byť 2 menšie veci... Obzerám Duplo... A nič....... Keby dali 25€, tak som jasná, kupujem Duplo Autobus...

najjulinka
autor
21. máj 2009

Práve vidím z okna našu sociálnu z úradu... 😕

mata2
21. máj 2009

hadam by neprisla takto neskoro 😲

najjulinka
autor
21. máj 2009

nieee... nastastie... ale zas to nie je o vela neskor ako pred necelým rokom... clovek nikdy nevie... minulý rok bolo určite šesť preč, ked dorazila... 😖 Max. nevhodne... Deti som vtedy akurát uložila a sadla k večeri... jej to nezabudenm asi do smrti 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre