Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
10. aug 2009

veru to je smutné ☹

lenkove
10. aug 2009

nasla som uz v novinach ☹

mexx
10. aug 2009

My tu teraz nemame TA3, tak to nemam poriadne ani omrknut (alebo skusim online), takze ziadne cerstve info nemam...ale predpokladam, ze zajtra to bude v kazdych novinach a v najblizsich dnoch sa o tom bude velmi vela hovorit, takze sa nebude dat nezachytit. Ale je to smutne, nechcela by som byt obet ani pribuzna obeti... 😔

magimary
10. aug 2009

ani, ja mexx, ani ja... 😔
jáj... 😔

lenkove
10. aug 2009

Adi
este sme neplatili letenky, ale chceli by sme od 29.8 do 10.9 😉

adrianamickova
10. aug 2009

☹ ☹ ☹ ani ja ☹ ☹ ☹

lenkove
10. aug 2009

dobru nocku 😔 😔

magimary
10. aug 2009

dobrú... 😔

lenuska74
10. aug 2009

dobru noc 😔

adrianamickova
10. aug 2009

jej Leni 🙂 krásna fotka v pase
pokojnú aj vám 😔

katarinkamt
11. aug 2009

mila pimpa, mmacca, dakujem Vam za Vase spravy...........viete, asi tomu zle rozumieim, nam na urade povedali, ze babo si pojdeme vziat hned do porodnice, ale tu vsetci hovoria o nejakych navstevach.........o vybere dietatka, ako si mozem vyberat, ked ak prideme na radu, budeme stastni, ze sa "nam" konecne narodilo,

janivonbenji
11. aug 2009

katarinkamt,
na úrade vám zrejme povedali o ideálnom prípade, kedy si dieťa budeš môcť vziať z nemocnice, t.z., že bude mať všetky papiere o.k. ( presne ti neviem papiere konkretizovať, pretože my sme absolvovali pred 3-mi rokmi )...je to ale žiaľ zriedkavejšia, ale reálna možnosť ( my sme príkladom, keď sme brali z pôrododnice )...
zväčša totiž funguje, že pokiaľ sa papiere vybavia, dieťa ide do dojčenského / profesionálnej rodiny, 🙂 kde vykonováš návštevy a na základe rozhodnutia súdu si babo berieš domov...veľa šťastia a nech už dlho nečakáte...

mixka
11. aug 2009

ahojte 🙂 tak u nas sa spalo dned do 8,15 😵 aj deti aj my rodicia 😀

mata2
11. aug 2009

ahojte,
tak mi sme drichmali do 8.30h 😵
asi zato ze prsi 🙄

cairka
11. aug 2009

ahojte, včera tu bolo teda veselo 😀 teda až na ten záver... ☹
aj ja som spala do osmej, veve asi do siedmej, ale potom sa hrala v posteli, tak som ešte pri nej podriemkávala 😝
a prší ....

yukki
11. aug 2009

neprší a Kika spala do šiestej, ja do pol6 😖 teraz sa hrá so šošovicou=to sa mi bude lepiť na päty ešte na Vianoce lebo ona sa hrá po celej kuchyni s tým....

komisakpd
11. aug 2009

ahojte, tak ako sa mame..ja som teraz zistila, ze nas drobec ma dnes 4 mesiace 😉 😵

katarinkamt
11. aug 2009

janivonben, prosim Ta, kolko by to mohlo trvat? Nemohlo pocast tych 3 rokov dosjst k nejakej administrativnej zzmene? lebo ja som saprave na to pytala a na urade nam povedali, ze budeme mocz za nim chodit uz do porodnice apotom si ho vziat domov.

adrianamickova
11. aug 2009

cavko,ženy 🙂
dobrý deň
Zuzane na Rakovec prajeme kráááásny meninový deň 🙂 🙂 🙂 🙂aby ju ten humor neopustil 😀 😀 😀
Maximovi na 4 mesiace posielame pusu 😵

adrianamickova
11. aug 2009

kararinka mt.mne ked volali že maju dieta pre mna,tiež som ju isla pozrieť a chodila som za nou každy deň,niekedy aj 2x za den 🙂
do nemocnice,poklial sa vybavili paprierovačky tak to trvalo skoro 1 mesiac
a ten čas sa mi zdal dlhý ked vieš že už mimčo bude tvoje 😅 😅

mata2
11. aug 2009

ale rita brala petku rovno z porodnice,nie?
ale zalezi asi od toho,jak si urady pohnu...

dioliana1
11. aug 2009

Veľa šťastia všetkým Zuzkám... 😀

lenkove
11. aug 2009

Katarinka
ak ste si dali ziadost babatko z porodnice, tak budete mat babatko z porodnice 😉 ak si niekto da dietatko do roka, tak moze mat aj starsie babatko 😉

lenkove
11. aug 2009

Inak, dobre ranko vsetkym 😀 ci uz den, ja som si prave kupila letenky. ale platil mi ich kamos, ja nemam kreditku a 😠 😠 😠 😠 😠 omylom zaskrtol manzelovi 4 batoziny, takze sme platili o36 euro viac
nechcete niekto poslat nieco do Bulharska? 😀

komisakpd
11. aug 2009

lenka beries nas ako batozinu? 😉

lenkove
11. aug 2009

Komi
jasneee vas dvoch s manzelom aj Maximka ;) predaneeeee 😀 😀 😀

rita55
11. aug 2009

caute baby 🙂 Aj ja chcem ist na stretko 😉 katarinka mne ako zavolali ,ze je babo v porodnici tak sme si ho isli pozriet a potom uz mozes za nim chodit kazdy den kolko ty chces 🙂 Nam to trvalo od podania predbezka tusim sest ,alebo sedem dni 🙂 🙂 Drzim palce 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
11. aug 2009

teraz sme sa vrátili z pošty,1 balík
tak ho niesla Sonka, Amalke dala poštačka len nalepky ako sa lepia na balíky v aute sa nimi celá polepila
a celou cestou spievala "ja som malá bambuľka pošlu ma za vami " 😀 😀 😀 😀
idem šupnúť spagety do vody,a obed je raz dva

adrianamickova
11. aug 2009

neviete ako lepšie zamraziť kukuricu?predvariť ju,alebo len tak surovu do mrazaku???

cairka
11. aug 2009

jéj, dnes je zuzky? ja nemám menný kalendár doma 😅 tak prajem všetko najlepšie 😵

čítali ste niekto tému "to je sila" dnes ? to je fakt sila, koľko nenávisti tam je... 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre