Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ivka2007
13. aug 2009

pimpa-je krasny,misko ked vidi lyzicku vie ze ide jest,je tiez riadny valibuk-ma vyse 10kg a bude mat 9mes.

thera1
13. aug 2009

jééj ahoj ivka ako sa Vám dari? 😀

ivka2007
13. aug 2009

ahooooj thery,super a vam? 😎

thera1
13. aug 2009

rastieme a chystáme sa do škôlky... 😉

misi33
13. aug 2009

jani natrafila som na annag,presla som par prispevkov

urcite sa na nu nakontaktujem.....dik

lenkove
13. aug 2009

Pimpa
Patko je krasavcek 😵 😵 😵

pimpa
13. aug 2009

Dakujeme. leni 😀 😀

lenuska74
13. aug 2009

Jeeeje pimpa on sa uplne zmenil bobašik maličký sa normálne na teba podobá 😕 😕 fakt si pozrela fotky predtým a teraz to je totálna zmena je zlatučký a taký šťastný výraz ma 😵 🙂

Inak Ahojte 😀 😀 😀

mixka
13. aug 2009

pimpa, aj ja som zacala prikrmovat az v 7 mesiacoch a o nic krpky neprisli a krasne prosievaju.nemyslim si totiz, ze je rozumne zatazovat travenie dietatu zbytocne skoro

yukki
13. aug 2009

Halóó-ja tu!
Majú sa tam dobre, je tam detí ako smetí, niečo ako mravenisko. Na večeru budú mať buchty. 😀

mixka
13. aug 2009

mnaaam, buchty ja radaaa 😵

maznacik007
13. aug 2009

tak nas ma novy nocnik.. a prvy krat do neho doma cikal... 😵 on bol nauceny z profi rodiny tak sme dneska kupili presne taky isty ako mal tam..

Patko je krasavec pripajam sa..

mixka
13. aug 2009

ludia moji zlati, nase vidia serbel a trielia jak postrelene kozlata na druhy koniec bytu 🙄 nesadnu ani oblecene a ani nijak inak a ked im ho necham "volne pohodeny", ze nech sa s nim hraju, tak ho zoberu a trieskaju o zem 🙄 no je toto normalne ??? a to budu mat 21 mesiacov 😅

maznacik007
13. aug 2009

mixka on nocnik.. zboznuje.. doslova.. pred nim ho treba schovavat.. 😀 a kakat sa pyta 😲 tiez som pozerala.. ale on sa tak krcil take zvuky vydaval.. tlaciace.. a ukazoval na plienku.. ale nocnik sme este nemali.. tak sa potom do plienky... a hned sme isli kupit..

on je maniak na nocniky.. ked vidi tak ide k nemu a sada si na neho aj obleceny.. 😀

baby maju na nocnik cas.. podla mna..

mixka
13. aug 2009

no jo maznacik, aj keby nemali... co ich tam priviazem alebo prilepim ??? to sa nanutit proste neda 😀

mixka
13. aug 2009

ozaj, mam na predaj 2 dvojickovske kociky pegperego sedenie za sebou, nemate zaujem niekto ??? oba su ok stav.

mata2
13. aug 2009

hod si foto do albumu,mixka - tie kociky myslim

maznacik007
13. aug 2009

no sak tak som to myslela Mixka.. ze proste to pride.. ked budu same chciet.. 🙂

my ideme zajtra do DD na predlzenie pobytu... a aj na sud podat navrh.. 😵

mixka
13. aug 2009

mas ich tam mati 🙂

magimary
13. aug 2009

pozrite, pozrite 😵:
náš Malý s novou mamou!!!:
poslala mi link

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/slovensko...

dioliana1
13. aug 2009

Ahoj, boli sme v DD, deti su zlatučké kofolky 😀 , menšie ako som si myslela...
Boli sme zasa pozrieť v Tatrách, fakt tam detí ako smetí, hrali sa...

dioliana1
13. aug 2009

magi nejde to...

magimary
13. aug 2009

dio,musíš si tam na ľavom boku zakliknúť zelenou fajočkou a dvojklikom spustiť 😉

magimary
13. aug 2009

mixka, a už máš nový kočík? a si spokojná? 🙂

dioliana1
13. aug 2009

nič smola, asi mám starý systém...

dioliana1
13. aug 2009

babky kuk album na chvilku........:D

tam789
13. aug 2009

Ahojte, straaaasne davno som tu nebola. Som u svistov a baby ma nahovorili, ze na konikovi je lepsie ako na babetku.
Misi, pred stvrt storocim, ked sme si adoptovali dcerku, tak som si ju skusila prikladat len tak, aby sme si boli k sebe blizsie a pustilo sa mi mlieko. Priznavam sa, ze som sa toho zlakla a sla som za gynekologom, aby mi to zastavil ☹ . A to som predtym nikdy nebola ani tehotna. Skoda, ze som sa zlakla.
Mary, Kajka pojde uz na interakcie!!! Bola by som radsej, keby to bola Lenka, ale doprajem jej hocijaku mamicku, co ju bude lubit 🙂 . Macko je na tom stale lepsie... Uz sa hrava aj "kolo, kolo mlynske"...

tam789
13. aug 2009

A este vas vsetkych zdravi Najjulinka a Laculik, od ktorej mam pozicany na chvilku notebook 😀

mixka
13. aug 2009

tam, hlavne nie takto verejne pre buducnost 🙄 🤐

ivka2007
13. aug 2009

Ahoj dio,krasne deticky mas a mala si 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre