Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
17. aug 2009

ani ja nemusim nahe deti na kupaliskach.. jednak z pohladu hygieny.. a jednak mi to prijde divne.. samozrejme ked sme doma v bazene.. tak ano.. to je ok.. ze dieta nema plavky ale na verejnom kupalisku plavky davam..

laculik
17. aug 2009

maznacik, presne tak aj u nas, aj ked malá sa zacina hanbit pred chlapmi, vratane maleho 😀 cize aj doma v plavkach vacsinou 😅

macocha
17. aug 2009

U nas na kupalisku je vstup do detskeho bazena (do 6 r.) len v plavkach. Dosť ma to prekvapilo. Ja v tomto nemam preferencie, je mi to jedno. Ale pamätám sa, že keď nás v 5 rokoch nútili v škôlke behať nahých pod striekacie preliezky, všetkým nám to vadilo. Malo by sa rešpektovať dieťa, ak už má názor.

laculik
17. aug 2009

mimi, to ste mali ake uchylacky ucky v skolke! ach boze.

mixka
17. aug 2009

ty brdo mimi, to len cumim teraz 😕 🙄

mexx
17. aug 2009

Tiez som sa vzdy citila jak debil, ked od nas v skolke chceli, aby sme chodili vyzleceni... 😅 🤐

maznacik007
17. aug 2009

no nasa sa este s malym v pohode aj kupe.. ale je fakt ze nas je mensi.. tak to asi tak nevnima.. ako ja sa snazim ju vychovavat tak ze nahota atd.. v sukromi je ok... ale pred cudzimi nie.. okolo nas ziju vselijaky ludia.. /nanestastie/ nasa to berie ok.. aj tie rozdiely chlapec dievca aj tak.. strasne ju bavi ten francuzsky serial Bol raz jeden zivot.. takze uz ovlada.. aj take ze spermia splynie s vajickom.. a tak.. 😀 proste ju to zaujima.. 😀 a ja sa to snazim brat ok. a nie to demonizovat.. samozrejme primerane veku. ale pravdivo..

maznacik007
17. aug 2009

no to boli fakt divne ucky.. 😖

magimary
17. aug 2009

ja mám chlapcov aj doma na záhrade v plavkách (teda v bazéne), inak by sa nechceli kúpať... 😅
keď z niích nasilu stiahnem plavky, nech ich nechladia, keď vyjdu von z vody, tak potom si ichcú silou-mocou natiahnuť také mokré a studené späť, aby mohli ísť opäť do vody...ale to sa ich snažím ukecať, že nevadí, keď budú chvíľočku bez plaviek...ale len u nás, kde fak nitko nič nevidí...na verejnom kúp. by mi to vadilo (u mojich detí myslím) 😉

macocha
17. aug 2009

Laculik ... 😝 tie preliezky sme mali radi, ale učiteľky akosi zabudli povedať rodičom, aby doniesli plavky a netrúfli si, aby sme mali mokré oblečenie...

laculik
17. aug 2009

no uchylacky, co hovorim! 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
17. aug 2009

my sme v skolke tiez mali tie vodove preliezky, ale nikdy som ich nevidela zapnute 😀

laculik
17. aug 2009

maznacik, to aj malu najviac zaujima, a ovlada celu tuto problematiku, a sa tesi ked moze sledovat maleho 😀 😀 a tatina a vsetkych chlapov, ale ona aby sa mala vyzliect, pche ani za svet. ale vsak som rada na druhej strane. mna nutili nasi na nuda plaze chodit s nimi, cize ja som negativistka v tejto tematike 😅

macocha
17. aug 2009

Ste ma prekvapili, ale pozitívne 🙂 Lebo ani ja nuda pláž nemusím, ale mne okolie vkuse podsúva, že som príliž upjatá, lebo však stará dievka a tak...

mixka
17. aug 2009

ja nie som stara dievka a nuda plaz veru ee 😖 nelaka ma to producirovat sa naha 😅 ako ked to niekomu nevadi, tak prosim, ale ja sa na to necitim 🙄

dioliana1
17. aug 2009

Dobrý večer, je tu ešte niekto? 😀 😀

mixka
17. aug 2009

ja zatial 😀

magimary
17. aug 2009

je netuším, o akých vodových preliezačkách hovoríte?!? 😨 😅
som myslela, že mimina len žartuje... a to fakt niečo také bolo? ako to fungovalo???
fú, no nudapláž?! 😀 😝
to je iné kafé... 😝 😝 😝
seba si neviem rpedstaviť ani pred zrkadlom nahú a nie ešte pred "obecenstvom"... 😲 😀 😝 🙄

dioliana1
17. aug 2009

dobru nocku, už ma vyhanaju od pc 😒

magimary
17. aug 2009

a ja sa asi už off-nem, lebo mám pekné číselko 😅 😎 , a to mi vždy vraví, že je čas ísž od PC... 😀
dobrú!!!
ale neviem,či aj ozaj vypnem... 😅

mixka
17. aug 2009

magi, to bol napr taky obluk s tymi stupackami a boli tam dierky a v nich trysky a odtial strikala voda, teda az ju niekto pustil 😀 toto je jedna z preliezok 😀 naozaj to bolo volakedy a ci je to este teraz netusim veru 😀

macocha
17. aug 2009

Aj ja už pomaly pôjdem. Dobrú noc všetkým.

mixka
17. aug 2009

aj ja uz idem. dobru noc a nech vas blchy stipu celu noc a pekne sny 😵

katarinkamt
18. aug 2009

Dobre ranko, dievcata, vcera v spravach som zachytila nejaky prispevok ohladom adopcie dietatka, s ktorou bol nejaky problem, vraj to uz raz v telke slo, neviete nahodou, aky je tam problem?

najjulinka
autor
18. aug 2009

Dobré ránko. Pojdem si spraviť kávičku asi... A doobeda abehnem do Tesca, či ešte nemaju akciové pyžamká velkáčom... Smiešne, že kto je u nás velkáč... v podstate su to maláči 😀 😀 😀

mexx
18. aug 2009

Dobre ranko,

ja tiez rada nakupujem v Tescu, drvivu vacsinu veci ma krpko odtial, ale som tam napriklad aj tento vikend konstatovala, ze maju 95 % veci na dievcatka a na chlapcov len to minimum. 🙄 Na baby maju fakt uplne do bludu veci, dalo by sa povyberat hocico, na chlapcov je to take chudobnejsie. Este aj na tom velikanskom stojane plnom vesiakov, co boli veci vo vypredaji, boli tak styri chlapcenske tricka, a vsetko ostatne babske satocky, tricka, nohavice, vsetko. 😅 Ale asi je to v kazdom Tescu inak, my nakupujeme v trnavskom vacsinou, a segra zas hovorila, ze v presovskom je to presne naopak. 🙂

katarinkamt
18. aug 2009

U nas v Tescu maju take miminkovske body-nky, asi nejake vypredajoce, lebo zeny sa tam hmyrili ako mravceky, boli po 2,50€ a brali aj po 5, skoda, ze ja este nepotrebujem.........

mexx
18. aug 2009

Neboj, Kati, aj to cakanie je urcite na nieco dobre. 🙂 A mozno sa ani nenazdas, a bude vsetko inak... 😉

najjulinka
autor
18. aug 2009

ja som dvojbalenia bodyniek s kratkym rukavom kupila po 1,49 a potom klesli pod 1 € 😠 A s dlhým po 2,50 za 2 kusy.. .S tým, že 1+1 zadar, takže sa vybrajú po kuse, takže super.. .tieešte idem dokupiť.. .pyžamka trojbalenie pod 5€ boli ale som váhala, ale uý neváham, len neviem či budú 😒 😅 😀

maznacik007
18. aug 2009

dobre ranko.. aj ja som kupila tie bodicka... 1+1 pre maleho..

inak pridavam sa k mexx... je tu strasne malo veci pre chlapcov.. tie dve body som vyberala hadam pol hodinu.. pre dievcata mali omnohoooooooooo viac..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre