Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
22. aug 2009

juli, už som sa vyjadrila 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. aug 2009

no čo som do tej temy mala napisať??? tak som vytvorila protivahu...

cairka
22. aug 2009

hej, ale akú úbohú 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

teda v úvodzovkách 😉

mexx
22. aug 2009

Juli, no ta roznesu v zuboch daktori. Ale co, mne sa to paci. 😎 😉 😀

najjulinka
autor
22. aug 2009

ta lebo už tam ktosi pisal, že sa mam pýtať na biele deti... a pritom cigáni su tiež biela rasa... a navysš zas by som sa pýtala aj na moje deti... a čo kto ma rozoberať moje deti a hadzať ich do jedneho vreca s napr. halohalalovými.. .sakra jak to vysklonovať... tak ako nekcem aby moje cigančatka hadzali do jedneho vreca s inými, tak ani necigančatka nech mi nehadžu do jedneho vreca s inými...

najjulinka
autor
22. aug 2009

oni to beru tak vazne... aj xenofobiu maju celkom vážnu niektorí... no čo už... su ludia všelijakí...

cairka
22. aug 2009

veru, ale už dlho sa tá téma drží, sa divím, že ešte není zamknutá 😒 admini majú poobednú siestu..pravdu majú, lepšie ako čítať tie hlúposti

najjulinka
autor
22. aug 2009

ta ked romska sa drží, tak prečo nie moja??? moja na rozdiel od romskej nie je etnický podfarbená , ale prave naopak... nevedie r rasovej a etnickej neznašanlivosti.. ona vedie len k všeobecnej neznašanlivosti 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

😀 😀 😀 ale ja som myslela aj tak tú rómsku 😅 😀

cairka
22. aug 2009

tvoja je na vyšše úrovni 😝

cairka
22. aug 2009

ale ten názor, že ked je čistý, tak nikto nevšimne, že je cigán, sa mi strašne páči 😀 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

juli, už ťa vymazali, či som slepá?

najjulinka
autor
22. aug 2009

akože tí ľudia nevedia ani látku zo ZŠ.. .nerozlišuju etnikum od rasy a pod....
ale nepochopim jak sa da lahko na ciganov nahuckať narod... nechapem čo v spravach vidim čo u Madarov, čo u nas.. a tu mamičky čo maju deti, také debaty vedú... 😒

cairka
22. aug 2009

ved to, je to až strašidelné, ako sa to rozširuje...

už som našla, som slepá 😅

najjulinka
autor
22. aug 2009

cairka nevšimne... mne povedia "aká opalená" alebo "ako cigánočka opálená" a pod.. .všetko len "ako".... ale na dvojičkach všetcii, že černoškovia, aj ked vidno, že nei su čistokrvní, ale neva.. .to je tolko odbornikov na ulici.... 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

tak ale lucka má hnedé vlasy...mne skôr ešte smerujú k arabom, ale väčšina ľudí odhadne správne

najjulinka
autor
22. aug 2009

Akože Lucka je tiež nejak namiešana, lebo vlasy ma také ako ja, oči tiež... ale ked bola mimčo, tak tie vlasy vyzerali tmavsie... a zosvetleli a trošku sa menej kučeravejú, už sa len vlnia....

najjulinka
autor
22. aug 2009

no proste zhrniem je celá po mne, len je pekná na rozdiel odo mna (a mladulinká).... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

včera v spišskej sme s yukki videli dievčatko, vlasy tak do pol chrbta a presne také isté ako veve, ked copy rozpustíme 😵 perfektné mala tie vlásky

najjulinka
autor
22. aug 2009

mne sa páčia tmavovlasé deti.. .velmi... ale aj taká hneda ako má Lucka je fajn medzi detmi.. aj ja som také mala odjakživa.... väčšina deí v školke a na ZŠ vlasy jak keby v save máčali... a mali sme poloarabku v triede, tak ona mala také tmavé a potom ja hnedé a ostatné dievčatá svetlé...

cairka
22. aug 2009

hej, "biele" deti majú väčšinou svetlé vlasy, až neskôr tmavnú

najjulinka
autor
22. aug 2009

ja som tiež nejak "miešnutá" asi... 😀 😀 😀 😀 ale inak pokožku som vždy mala takú , že zas medzi najsvetlejšie..... 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

no setrina tiež mala hnedé vlasy od narodenia, bratove boli najprv úplne blond a neter má 10a je už úplne hnedá 😀

u nás začla búrka

najjulinka
autor
22. aug 2009

u nas ešte slniečkovo

najjulinka
autor
22. aug 2009

Romsku temu admin zamkol... moju nie 😝 😀 😀 😀

cairka
22. aug 2009

ty ale ešte pár perál sa tam objavilo, kým som bola preč 🤐 ja som fakt asi bola úplne naivná, vôbec som nemala pocit, že sú ľudia takí extremisti... ešte že osobné skúsenosti máme len dobré 😝

najjulinka
autor
22. aug 2009

No su extremisti... 😖 😠 Co narobíme... ☹ A medzi takých vypustíme naše zlatíčka... 😔

adrianamickova
22. aug 2009

veru veru su....čo nás ešte čaká??? ☹

cairka
22. aug 2009

ešte môže byť veselo... ale hádam to baby ustoja(teda aj chlapci 😅 )

katarinka, tuším ty si tu dávala ten recept na gofry, akurát sme sa ich napchali, sú fakt chutné 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre