Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
23. aug 2009

mayap... tak je jasné... hala bude dobré miesto pre svokrinu postel... 😉

mayap
23. aug 2009

nehrozí... 😠
mám tam televízor, ktorý je vhodne umiestnený a na ktorý vidím z kuchyne... 😉

maznacik007
23. aug 2009

maryap svokru nezavidim..

vymena okien... nam menili.. a celkom v pohode.. chlapici vsetko vyupratovali po sebe.. a ked robili mali vysavas... a prach odsavali.. takze pohoda.
idem si vas docitat..

jaaj na zemi mame v izbach drevene parkety.. a da sa..

najjulinka
autor
23. aug 2009

vsak te tam nechaj 😉 a keby si ho nepočula, tak treba ho dať hlasnjšie... 😝 😀 😎 😎 😎

maznacik007
23. aug 2009

jaaj a farby... tak my sme farebny.. v detskej mam hraskovozelenu fialovu a pri okne aj taku jemnu bananovu..

v spalni je jedna stena taka nebesky modra.. zevraj to ukludnuje..

mayap
23. aug 2009

juli, nefunguje to... 😝
no dosť bolo...
...idem okúpať mládež, maťko chce ešte hrať karty, a potom sa možno ešte pridám zatiaľ dobrú noc... 😉

najjulinka
autor
23. aug 2009

Sakra baby ked tak čumim, tak o necele 2 týždne má segra svadbu.. .Mala by som dumať čo obliecť na seba a na deti... 😨 🙄 Hmmmm...

najjulinka
autor
23. aug 2009

lenuska kukla som foto na streche.. .nie i ty poľka??? tam hentaký obklad, tam onaký, na strop ešte čosi prilepené - akože kazety... 😀 😀 😀 lebo ak nie, tak už len jedna možnosť 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. aug 2009

i = si

adrianamickova
23. aug 2009

juli ....zahlasované 🙂
aj ked bolo nanič počasie,hlásim príchod z výletu...dnes Kraj pod Duklou,Dukla,Svidník,
tanky,lietadlá delá....aj pre dievčatá veľlé lákadlo 🙂
vyhliadkovu vežu rekonštruujú,

najjulinka
autor
23. aug 2009

ja som Duklu ako decko nelubila...

cairka
23. aug 2009

ja som tam bola až ako dospelá a tiež ma to moc nenadchlo 😅

lenuska74
23. aug 2009

juli nie niesom 😀 obklad je furt ten istý ale keby som našla niečo iné tak to šmahom zhodím 😀 a strop to bola nudzova zaležitosť lebo nám ho otrasne spravili /vlastne jak celú chodbu 🙄 / a už sme tam teraz chceli hodiť sadroš ale sa mi nechcelo aj kuchynu maľovať z toho prachu tak asi inokedy 😀 😀

yukki
23. aug 2009

Jeeeeeeeeeeee Adi, tie Tvoje kočky-cestovateľky sa majú že Ťa majú, takú akčnú mamku! Že im prajem dobrú noc a nech zas potiahnu ráno tak ako dnes 😉

zicon
23. aug 2009

A ktora fotka na mod.strech je tvoja??

zicon
23. aug 2009

yukki ake adni zase nerozumiem, ktory nick??

najjulinka
autor
23. aug 2009

zicon rovnaký nck mame vsade.. .na streche, konovi aj na svadbe 😉 😀 😀 😀

zicon
23. aug 2009

Ja viem, ale neviem v ktorej diskusii a teme.

najjulinka
autor
23. aug 2009

fotky su stale vo fotoalbumoch ni v teme zicon 😀

zicon
23. aug 2009

A ked mas fotoalbumy radene nas bom, nas bytik, nase hniezdokco, bez toho komu patri album, tak fakt nemozem vediet o ktory sa jedna.

najjulinka
autor
23. aug 2009

jeminku zicon... to len v uvodnej stranke mas tak.. ked kliknes na fotoalbumy, tak mas aj s nickmi a ešte si dokonca asi možeš aj podla nickov zoradiť a tak najsť.... .

zicon
23. aug 2009

It clovek, ale na toto som jak blondina

magimary
23. aug 2009

ahojte hlásim prícvhod z Bojníc! 🙂 a aod tatikrodičov...
bolo fajn a hoci bola celá sobota upršaná (resp.ešte do vystúpenia z auta v Bojniciach lialo ako z krchly!), nám vyšlo počasie eňo-neňo... opäť začalo pršať zase až po piatich hodinách, keď sme odchádzali...
😉
neskôr prihodm aj fotečky... 🙂

najjulinka
autor
23. aug 2009

Vitaj mary.. ja som prešvihla krásne čiselko ani neviem kedy.... zmeškala si to...

magimary
23. aug 2009

dík,
a myslím, že z toho zmeškaného čísla nebudem spávať 11111dní a nocí... 😀 😀 😀

adrianamickova
23. aug 2009

ja mam rada Duklu,aj spomienky pekné
pamatám si na putave rozprávanie ked sme chodili s krstným 😕 😨 ,aj historia ma zaujíma....

najjulinka
autor
23. aug 2009

Dobrú noc. Idem do hajan. Zajtra zas zavolam na sud, som zvedava...

zicon
23. aug 2009

Bru Bru noc

brulka
23. aug 2009

najjulinka i cairka, moc dakujem za vase slova. som velmi napata ako to bude u nas. moj manzel to velmi neriesi, nema strach je si isty tym ze ho budeme lubit. aj ja som si tiez ista ze budeme, len neviem ako dlho to potrva kym to bude take naozaj. sestra mi vravela ze ani tie porodene clovek nemiluje okamzite tak silno ako postupom casu. vraj sa clovek snazi splnat tomu drobcovi vsetky potreby, dat mu papat, pestovat ho a ze ta naozajstna laska prichadza postupne a ze si to tak najsilnejsie uvedomila az ked mali dostal horucky. a s prvym usmevom a s kazdym novym co sa to babo nauci ho lubis viac a viac. mna len zaujimalo ci ste to zazivali podobne.
najulinka tak aspon teraz viem ze sa nemusim lakat ked ho okamzite nebudem zboznovat ale ze to ozaj moze prist aj neskor. a ze nas instinkt mozno nie je taky vsemocny ako si vela ludi mysli. vela ludi pise o nejakej iskre a ze to clovek musi ten prvy krat citit, ze ano toto dietatko je nam sudene a ze ked to necitis vraj mas radsej pockat na ine. ale moj manzel povedal ze on ziadne babo vyberat nebude, ze on nevie povedat nie a ja sa priznam ja si to tiez neviem predstavit. nuz zeny su asi tie hysterky...chlapi to vsetko vidia jasne a jednoducho 😉

mayap
23. aug 2009

brulka,
staršieho sme si brali ako13 mesačného a vybral si ho môj muž. jeho zaujal na prvý pohľad... u mňa to bolo také pomalšie, páčil sa mi, to áno. ale nebola tam tá spomínaná ískra. no sotva ubehlo pár týždńov, bola by som vedela za neho aj umrieť... 😵
mladšieho som si vybrala ja...bola to láska na prvý pohľad... brali sme si ho z pôrodnice, mal 11 dní. no úprimne to prvé pobláznenie pominulo a v deň, keď som si ho odnášala domov, pozerala som sa mu do tváričky a myslela som si, bože, čo len s tebou budeme robiť, ako to zvládneme...
no o pár dní musel ísť na operáciu... 😔 a vtedy, keď som ho odnášala na operačku, cítila som voči nemu niečo veľmi silné, taký strach zmiešaný so zodpovednosťou... ... vtedy som pochopila, čo je to tá materinská láska...
... aj keď nebol môj biologický syn, mala som ho rada...
...teda mám ich rada, vedela by som kvôli nim umrieť, aj keď ich mám občas chuť roztrhnúť ako žaby... 😝 😀 😀 😀
... neboj sa to vaše dieťatko budete veľmi ľúbiť... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre