Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
25. aug 2009

a ty vravis magimary ze v navrate maju aj polrocne? a preco ich nema urad? celkom nechapem ako to funguje...
ale to pojdeme asi do toho navratu. i ked moj muz caka na ten telefonat ako na nieco osudove - tak dufam ze ho presvedcim i na navstevu subjektu bez toho osudoveho telefonatu.

maznacik007
25. aug 2009

aj ja v ruzinove.... a predstav si... ja som rodila 9.3 v nedelu v pondelok kamoska od nas z mesta.. a v utorok moja sestra.. my sme obsadili porodnicu normalne.. 😀

brulka jasne ze sa dockate.. deti je dost len ich treba niekedy hladat.. 😉

mata2
25. aug 2009

magi to mas bobky z potvrdenia o prijme? 😀
ved oni vobec nemusia vediet,na co ti to je...aj ked sa bere uver je treba potvrdenie o prijme,takze im to nebude podozrive...a keby aj bolo,tak ti predsa do toho nemozu kecat... 🙂

magimary
25. aug 2009

majú tam i polročné, ale ako vravím snedšie..sú aj na úradoch, ale už zasunuté v pirečinku:neumiestiteľné...(a teda neponúkané)...a v návrate stále ponúkané... viem, že tam boli aj "moje profideti" cca ako 9 mesačné

maznacik007
25. aug 2009

je to tak ako pise mary.. my sme toho prikladom..

cairka
25. aug 2009

mne aj na úrade ukázali viac kofoliek, prvé 4 hned ked som sa bola vzdať odvolania a potom asi o 4 týždne veve 😎

magimary
25. aug 2009

no, z potvrdenia o prijme nemám bobky... 😅 , predtým som si myslela, že to je nejaké iné potvrdko... 😅 , ale ja tak im môžem dať potvrdenie len za posledné 4 mesiace (lebo som tiež menila zamestnanie)...

vážne, tiež v ružinove? a prišla si tam len porodiť, či si aj ležala na (tuším) 9.poschodí?lebpo ja som tam bola mesiac pred pôrodom a potom som rodila v stredu...sranda, možno sme boli blízko a ani sme to nevedeli!!! 😅 😵 😉

brulka
25. aug 2009

no lebo nam snedsie vobec nevadia 🙂
takze to je super uz len presvedcit mojho muza, lebo ako ho poznam - on uz raz povedal ze si dieta vyberat nebude to sa mu prieci - vraj dieta nie je tovar. on caka na zasah osudu 😒 ale dufam ze ho predsa len presvedcim - drzte palce!

brulka
25. aug 2009

cairka a kolko mala babika ked ste si ju vzali? tiez tak okolo rocika?

magimary
25. aug 2009

a leni, v ten deň, ako som rodila ja, sa narodilo ešte 7 chlapcov (všetko v jeden deň a všetko chlapci) a ešte do dnes po nich pátram...boli sme tam také "baby-jagy" dobrá partia 😅 (jáj, nostalgia... 🙂 😔 😅 a teraz mi ten chlapčisko tu škrabká pätu... 😎 )

najjulinka
autor
25. aug 2009

brulka to sa vyberať nedá 😉 mne dali prve na ruky a už som len vravela, nech nič nenosia... fakt sa to vyberať nedá... a to bol bábo dosť pozadu... 2 mesiace čo sme ju mali domka aj my povedali že z toho bába nič nebude...
neviem ako by sm vyberala, keby mi doniesli druhé... podla sportreby??? 😀 😀 😀

magimary
25. aug 2009

brulka, pousmievam sa nad tým osudovým zásahom, ktorý očakáva Tvoj manželík...je to milé 😵 , pozdravujem ho! 😅

magimary
25. aug 2009

ja tiež neviem vyberať... 😀
ja beriem-celá happy, čo mi dajú...
teda teraz by som si vybrala babulky dvojičky, ale keby mi dali iné, tak by opäť boli iné... 😅 😵 😀

maznacik007
25. aug 2009

mary len som prisla porodit.. ja som prenasala a povedal doktor.. ze ak do pondelka neporodim musim nastupit do nemocky.. tak som sa zlakla a v nedelu porodila.. v noci.. rodili sme dve.. takze pohoda... ta druha pani prisla zhora.. teda ona tam lezala.. porodila chlapceka.. doma mala dcerku.. a o jedno dietatko predtym prisla.. uz v dost vysokom tt /ze bolo velmi tazko chore/ ...
no treba popatrat... ja mam na porod dobre spomienky.. celkom fajn..

no mary a hodilo by sa vam dievca / dievcata... do rodiny..

cairka
25. aug 2009

brulka, 8 mesiacov 😉 a bola na úrovni piatich, takže asi mesiac som mala bábätko 😀 😀 potom začla doháňať a v roku už bola na úrovni rovesníkov 😎 tiež som nevyberala, ja som chňapla aj po jednom chlapčekovi z tej prvej skupiny, čo mi ukázali hned pri vzdaní sa odvolania, len som si vzala víkend na rozmyslenie a malý bol už v medzikrajovej ponuke a ked v pondelok tam socka volala, tak že už sa ozval niekto z iného kraja... a čakám kedy sa tu na koňovi objaví maminka s filipkom a furt nič 😠 😀 😀 😀

magimary
25. aug 2009

maznačik a kedy si išla domov? ja som tiež napokon prenášala... 😅 , tobi sa mal narodiť 03.03.03 (to by bolo prenádherné rodné číslo, aj za lomítkom má samé trojky 😀 ), ale napokon som začala rodiť tiež v noci (pred plánovanou vyvolávačkou v stredu ráno 😅 ), ale narodil sa až v stredu navečer (po 16 hodinách 😝 )...

ale, cairka, nepoznáš maminku filipka, však? 😅

cairka
25. aug 2009

magi, nie, netuším o nich nič 😀 😅

magimary
25. aug 2009

ale možno sa raz predsa len nájdete... ja tiež spomínam najmä na Macu z TT, ktroá so mnou rodila, bola taká...
excentrická, ľahko zapamätateľná a humorná...sadli sme si (aj ona tam ležala tak dlho ako ja-pred pôrodom) a odvtedy nemám na ňu žiaden kontakt...

maznacik007
25. aug 2009

no mary asi neuveris ale mala som termin 3.3.2003

nakoniec sa narodila 9*.3.2003 o 6:00 miery 3300 a 51 vsetko cisla delitelne 3 kou..

domov som sla v stvrtok doobeda.. 😉 mala mala silnu zltacku.. cca dva dni bola pod lampou.. ale pustili nas na 4 ty den

mata2
25. aug 2009

ked som bola s bubom v porodnici,boli sme 3 na izbe,prvorodicka s baby anabell,ja a este prvorodicka s baby born / to su babiky,vtedy na ne bezala bombasticka reklama pred kadou rozpravkou v tv/.
pamätam jak sme s kamennymi tvarami naklusali k sestricke,ze chceme tie baby borny reklamovat,lebo sme nenasli kde sa im vyberaju baterky 😀 .sestricke chvilu trvalo,kym pochopila ze si srandu robime....le ten zdeseny ksicht,pokym to pochopila....... 😀 😀 😀

mata2
25. aug 2009

le´= ale

mata2
25. aug 2009

kukate na markize to najdene babo??,ake zlatunke... 😵

magimary
25. aug 2009

bábätká sú teraz na Markíze!!!

magimary
25. aug 2009

a babule už prídu zajtra pozrieť náhr.rodičia!!! ☹ 😵
určite si ich aj vyberú!!!

mata2
25. aug 2009

dvojcatka?nie len to dievcatko?

cairka
25. aug 2009

v správach hovorili aj dvojčatá, že majú zajtra IA

magimary
25. aug 2009

áno, áno aj dvojčatká... katka už má istý odchod domova dvojičky si ešte prídu len zajtra okuknúť 😨 😅
a ja som si robila taký zálusk... 😅

najjulinka
autor
25. aug 2009

No mary celá debata o trojkočíkubola na nič... 😝

magimary
25. aug 2009

už by som aj kočík kupovala...som ja ale šiši!!! 😀

najjulinka
autor
25. aug 2009

Mary ja som kupila a ešte ani deti sme nemali a aešte ani svoji sme neboli... ešte u našich sme bývali... ale ja dvojkočík v izbe zložený 🤐 😔 😅 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre