Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
25. aug 2009

Hneď som si tipla, že keď je za deň toľko popísané, museli ste kočíky riešiť...dobrý večer! 😉

najjulinka
autor
25. aug 2009

Zajtra máme poradu v domove... Lucku hodím k babi do práce.. lubi tam chodiť... už som sa jej pýtala, čo tam bude robiť a začala mlaskať... no babi sa nezaprie.. .niečo zamlsá zas 😀 😀 😀 len tuším zradu.. ona tam kedykolve chce ist, ale určite sa zajtra zatne...
Dnes som poobede všetkým detom vymenila plachty... špinave som daa do pračky a jak deti zalahli, tak som spustila práčku... No a Lucka sa nám zgrcla 😖 😝 🤐 🤐 🤐 Sikovnica.. .a ona pri zaspavani robi take cirkusy, nehce chodiť spať.. a vrieska... no a aj dnes vrieskala... ale už s mi to nezdalo... pridem k nej a cestoviny s masom pekne na plchte naložené.... 😝 😝 😝 aradsej som ani neskumala či tam je aj puding, ale Sunar tam bol... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Ale aká ťuťu muťu potom bola... a aká ukecaná... inak je to ženská potvora.. . o našej starej šunke rozpráva vo väčšine ako "auto Kavovove" (= auto Karolove), ale o našom novom aute inak ako "naše auto" nepovie 😀 😀 😀

magimary
25. aug 2009

yukki, yukki, zase si nás prekukla! 😀
ale aspoň si nič dôležité nezmeškala... 😅
juli, alekeby bolo na mne, aj mám zložený už pred svadbou ( 😀 ) aja som mala skôr, ako som mala dvojičky, ešte som ani len netušila, že niekedy budem mať aj dvojičky, som mala dvojkočík doma... 😀
a keď mi potom Ida povedala, že v nemocke sú dvojky, tak som jej povedala, že :"áno, to je super, ony sú úplne pre nás, ja mám pre ne aj kočík!" a Ida skoro odpadla... 😀
ale som rada, že nie som sama šiši... 😀 , však juli 😉

najjulinka
autor
25. aug 2009

no ja so čakal, že ma Karol zabrzdí s tým kočíkom a on, že OK... toje niečo ako , ked som čakala, že ty ma s dvojičkami budeš brzdiť a ty že v pohode.... 😀 😀 😀
ked ma s tými dvojičkami nikto neubrzdil , tak už ma neubrzdí asi pri ničom... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
25. aug 2009

si pišem čo v domove zajtra povybavovať... a výkričnik mam pri poznamke "dohodnúť bábo" 😅 😀 😀 😀

cairka
25. aug 2009

juli, a už máte právoplatnosť?

najjulinka
autor
25. aug 2009

zajtra zas volám či je.. len neviem či zajtra aj povybavujem... ale snad do konca mesiaca pravoplatnosť bude... ale ráno tam brnknem a aj ked nebudem mať pečiatku ešte, tak v domove aspon poviem...

mata2
25. aug 2009

mozno este nic neni stratene,magi...poznam taky pripad,ked isli nah.rodicia pozriet dvojcata a nevzali si ich... 😉

najjulinka
autor
25. aug 2009

a a poznam takých čo nešli kuknuť nič a zrazu mali syna 😅 a take a podobne.... 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
25. aug 2009

mati, 😅 😉 😵
ale, možno títo, čo pôjdu zajtra pozrieť dvoječky (a nie je to náhodou mixka?!? 😅 😉 🙂 ) majú v zozname napísané, že chcú dvojky a nie , že jedno do ado... ako tí, čo ich poznáš ty... 😅 😀 😉 🙂
ale, verím, že ak to tak bude mať byť, tak tu budú (nejaké) dvojičky... 😉

magimary
25. aug 2009

ale, fakt sa Vám priznám, že som chorá,
lebo ja už som mala naplánovanú izbu pre dvojky, nielen kočík!!! 😅 😀 😅
som skrátka chorá..., pomôžem si?!? 😀

janivonbenji
25. aug 2009

lenkove,
či som do roboty pripravená !!!??? ...ani nie, mňa len treba hodiť do vody a snáď sa neutopím...ale zatiaľ neriešim, v prvom rade musí byť malý o.k. v škôlke a to ostatné už prežijem....aspoň dúfam... 😀

... a na zasmiatie - dnes sme boli v škôlke, že čo si máme priniesť a také tie organizačné veci a p.uč. sa pýtala malého : jakubko a chodil si aj do jasličiek ??? a kubko najskôr nechápavo, ale potom s víťazoslávnym úsmevom odpovedal : nie, ja som bol iba v jaskyni !!!! ( sa mu to zdalo podobné 🙂 ).....

yukki
25. aug 2009

Ozaj, ja čo som volala na úrad v júni a mi povedali, že som už na "rade" v zozname, tak stále ešte nič .... zaujímavé...buď sa za tri mesiace nepohlo nič, lebo mali všetci dovolenky, alebo sa za tri mesiace nepohlo nič, lebo mali všetci dovolenky. 😝 iné riešenie nevidím. Tak, a za to, že to píšem, mi zajtra zavolajú! 😝

cairka
25. aug 2009

jani 😀 😀 😀

yukki
25. aug 2009

Ja som dnes Kike povedala "Kika musíš sa zatnúť (ako zaťať) a kráčať!" A ona mi: Kika sa nevie zapnúť, Kika nemá gombík! 😝

cairka
25. aug 2009

yukki 😀 😀 😀 to je tá chyba, že nemá gombík. aj veve je taký nepodarok 😠

janivonbenji
25. aug 2009

ja som si už začala tie jeho hlášky zapisovať, že raz, keď bude strašne nezávislý pubertiak a ja tá najotrasnejšia mater na svete, tak si to budem čítať a spomínať na tieto časy 🙂 ....

lenuska74
25. aug 2009

Ja mám doma nepodarky hned dva a svoje bio takže žiadná trauma dievčatá 😀 😀 😀 😀 😝

dioliana1
25. aug 2009

moj starší nepodarok sa chce osamostatniť a ked si od septembra najde pracu odchádza 😖

cairka
25. aug 2009

jejda dio, vtáča chce vyletieť z hniezda? a má kam?

dioliana1
25. aug 2009

asi ano, ku babke svojej frajerky alebo k mojej mame alebo podnájom , ja fakt neviem...

lenuska74
25. aug 2009

Dioli naeplač on sa určite vráti 😀 Dnes kolega vraví v práci že jemu ked bol syn malý tak vždy sľuboval l že ked vyrastie a bude zarábať tak že mu kupi auto a ja mu na to to máš dobre tie moje dve doma sľubujú že nikdy neodídu 😀 😀 😀

cairka
25. aug 2009

aha, no nezávidím... to je už zas další stupeň starostí s "deťmi" ...ešte že ho máme tak daleko 😅

najjulinka
autor
25. aug 2009

ja som zatial našim len povedala, že ja ich prebalovať nebudem...

dioliana1
25. aug 2009

lenže ten to nepovedal mne, ale MM a on ked to povie jemu, tak to nie je len tak...dosť som ho poslednú dobu "kárala", aby neleňošil a nelietal po nociach a našiel si job...a on takto...

janivonbenji
25. aug 2009

dio,
aj my keď sme boli mladí, sme mali horúce hlavy a hneď sme všetko chceli riešiť radikálne a hneď ( teda aspoň ja som taká bola 😀 ), ale časom sa to utriaslo...raz si jeho mama, tak si jeho mama a všetko čo si mu doteraz dala ( a nemyslím fyzické ), je v ňom, tak neboj !

magimary
25. aug 2009

no, juli, už som spokojná, môžem dobre spať... 😅 😀
takže, keď bude treba, kupujem triplette (keďže má striešky) 😀

najjulinka
autor
25. aug 2009

má.. .jasné , že má 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre