Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
30. aug 2009

Vojtíšek... hmmm... To je Vojtisko...... No blahoželám.........

cairka
30. aug 2009

yukki, gratulujem 😵 aj sestre 😉 vojtíšek je teda riadny chlap 😅

magimary
30. aug 2009

ahojte!
konečne "máme" nižšie teploty (tak okolo 38°C), takže pohodáááááááááááááá 😅 (a už sa kompletne spí 😎 ...teda okrem mňa a tatika, tatik ešte nie je doma, je v robote, už tretí deň majú inventúru 😝 🙄 😖)

cairka, spokojne jej natri ten ekzém pri očku tou zarábanou masťou... no, ekzém môže byť naozaj všade (aj vš šuške 🤐 😖 )... zajvne ju niečo dráždi...nezmenila si napr. prach na pranie (hoci aj novo načatá krabica doteraz používaného)?

juli, vy už ste zdraví? nechytil tie teploty nikto iný z vášho detského osadenstva (resp. postavenstva)? 😕 😅 , no a Nikola? sledujem to na blogu...majú to ťažké... opäť sa pôotvrdzuje, že všetko sa robí v "najlepšom záujme dieťaťa"... 🙄

yukki, blahoželám!!! 😵 krásny chlap... 😉

najjulinka
autor
30. aug 2009

mary u nas v pohode... Lucka už sa zobudila ako zdravá alebo ešte možno ráno sa tvárila choro. ..ani neviem už.. ale bez teplot...
zato potvora sa rozčítala.. .kce len čítať a čítať.. .dnes si to odrevala, ked išla spať... bude z nej inteligent 😀 😀 😀 už aj tak máme čo s ou robiť a ona ešte chce byť študovaná... fuuu.. .to bude kombinácia.. .študovaná potvora.... 😀 😀 😀 Dnes som ju kcela vziať na loď, tak začala vrieskať, že "boji", tak smola.. ostala na brehu... ale jak odrevala, ked manžel išiel na lod.. .no zufaly rev.. ona chcela ho mať na brehu 😀 😀 😀 A ked prišie naspäť lodou, tak sa bežala s nim zvítať, jak keby z vojnoveho frontu sa vrátil.. jak keby ani nedufala chudinka.... 😵 😵 😵 s rozpaženými rukami mu bežala naproti 😵 😀 😀 😀

adrianamickova
30. aug 2009

yukki....no teda chlapisko riadne,ale nech sa teší ....tetu ma suprovu 🙂
prajeme veľa zdravička aj šťastnej maminke aj Vojtíškovi 🙂

laculik
30. aug 2009

Ahojte, my sme sa dnes vratili z dovce len vo dvojke, bez deticiek. Bolo famozne. Deti, pes a babkovci to tu v zdravi prezili 😅 . Popisali ste toho dost, ani neviem naco reagovat, hlavne nech sa choruskovia rychlo uzdravia.

najjulinka
autor
30. aug 2009

laculik ja som dnes bola tiež na dovči .. až hodinu.. .ale bez muža a bez detí 😀 😀 😀

laculik
30. aug 2009

ani dovca v kombinacii bez muza a deti, nie je na zahodenie 😀 , akurat ten cas, ze hodina - teda nic moc 😀

mayap
30. aug 2009

laculik,
niekedy je hodina bez detí a manžela viac hodna ako 10 dní s manželom... 😀
u nás sa už spí. teda paťo a uspávajúci tato už určite spia... 😝 . a maťo ešte šomre... 😠

mixka
30. aug 2009

ahojte 🙂

my sme dnes boli poobede venict deti na partizanskej luke a dobre sa vyhrali, ze uz o 19tej zalomili 😀

yukki
30. aug 2009

Ja som venčila Kiku vonku od rána s 1a pol hodinovou prestávkou na spánok a zaspala pred chvíľou.... 😖

mayap
30. aug 2009

yukki,
máš doma vytrvalkyňu...
... vytrvalo sa snaží uniknúť pred tvojími výchovnými metódami... 😀 . ja mám doma to isté len v bledomodrom a dvojité balenie... 😝 😝 😝

laculik
30. aug 2009

Mayap, pravdu mas, ja tiez potrebujem byt bez muza a aj deti, ale nastastie sa mi to dari pomerne casto, kedze sa vie postarat o deti aj bezo mna 🙂 a nemam problem si take zariadit.
Ale potrebujeme s polovickou aspon raz za rok (aj ked je to podla mna zalostne malo) tyzden bez deti. Vytrhnutie z reality praca, skola, deti, pes atd (ved viete o com hovorim). Dopriat si vsetko, starat sa len o seba a fakt si to uzit vo dvojke. Vzdy sa mi potvdri ze sme sa nasli a je to super.

mixka
30. aug 2009

laculik, lenze to sa da jedine v tom pripade, ak mas komu nechat deti... co ja nemam komu na taky dlhy cas ☹

martina_maxian
30. aug 2009

ahojte dievčatá..

mayap
30. aug 2009

laculik,
ja viem ako si to myslela... 😉
my sme s MM nikam nechodili ani keď sme nemali deti. on je taký domased a doteraz sa mi ho nepodarilo zlomiť... 😝 . pretože párkrát to už vyzeralo nádejne, no práve vtedy začala umierať svokra... 😠 🙄 😝 . keď sa to zopakovalo asi 7 krát vzdala som to... 😔

yukki
30. aug 2009

mayap 🙂 😉 ...
laculík a Ty neprovokuj 😠 lebo jedného pekného rána sa zobudíš, na dvore bude krik jak v pavilóne opíc, kopa kufrov a všetky naše deti s ceduľkami na krku (mená+návody na použitie) a na stene odkaz, že sme si šli oddýchnuť...na týždeň! 😝 😉

laculik
30. aug 2009

Inak to je dobry napad, ze by sme si deti obcas posunuli navzajom a tak by sme sa vsteky dostali na dovcu. 😀

laculik
30. aug 2009

a neprovokujem, to keby som zacala podrobnosti vypisovat, to by len bola provokacia 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale uz som pssssssssst. 😝

najjulinka
autor
30. aug 2009

laculik no ja už som ti nejaké to decko posunula... a nie len na týžden... späť neberem... až ked sa uživí a potom si vezme Lucinku za ženu... tak ja ochotne naše vbnučatá budem strážiť občas.... 😀 😀 😀 Inak si predstava aka haluz by to bola, kebyže fakt mame spoločné vnučatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
30. aug 2009

ja som asi cudna, ale ja by som na dovolenku nedokazala ist bez deti. aj keby som vedela, ze je o ne neviem ako super postarane, stale by som na ne myslela a bola nervozna, ci je vsetko ok. a to uz nehovorim o tom, ze krpky by bez nas asi tiez nevydrzali, lebo su na nas velmi naviazane.

cairka
30. aug 2009

ani ja 😅 a vaneske to pripomeniem, ked bude chcieť ísť s chlapcom na dovolenku, tak sa jej nasťahujem do izby, nech zabudne, že tam bude sama 😠

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laculik
30. aug 2009

Ale vydrzali by Mixka, neboj! 😉 To sa vzdy moja kamoska ucka v MŠ zabava, ze na zaciatku robia deticky placove sceny a ked mama zavrie dvere zvonka do 5 minut je kazde dieta ticho a spokojne sa hra. Ze to normalne tym mamam zacali tocit na video (sukromna MŠ), bo nechceli verit.
Ja milujem aj seba 😀 😀 😀 a svoj zivot, cize z ego hadiska musim chodit do roboty, vzdelavat sa a mat svoje volno pre svoje veci. Ja nechcem byt matka roka, ja si chcem aj uzivat 😀 😀 😀.
Ale uplne akceptujem, ked niekto nevie a nechce deti nechat niekomu inemu, a vsetko len prre deti. Je to kazdeho vec 😉.

laculik
30. aug 2009

vivien, a myslim si, ze zivot vedia mat krasny aj bezdetne pary ci singls...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
30. aug 2009

laculik mne by stacilo keby doma boli do 5 minut ticho ked ich dam spať....... 😖

laculik
30. aug 2009

cairka 😀

najjulinka
autor
30. aug 2009

ono je to o tom, či ma človek dakoho komu by veril tie deti... lebo ak nemá , tak smola... a ked ma takých, že v nutnom pripade, ale 10x by za pol hdky kontroloval, či ešte žiju, tka nema zmysel sa na týžden kamsi pustat.... 😀 😀 😀

laculik
30. aug 2009

ja idem drichmat, ked tu vymyslite nejaky modul na vzajomny babysitting, tak ratajte so mnou 😉 😀 . Kolko tu mame deti? Stanove mestecko by sme mohli na zahrade spravit. Urobime tematicke tabory. U Yukki by bolo "ako sa postarat o dom v pripade nudze", u nas by bolo "ako nemusiet nic robit, len sunky si valat" u Juli by bolo "ako sa o mladsih surodencov vystarat", u Cairky "ako predist chorobam"...atd.atd...
No, idem radsej drichmat, bo nejako haluzim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre