Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
24. máj 2009

Tak nejaké dnešné som na chvilu zavesila... 😉

cairka
24. máj 2009

tak my sme tiež oslavu zvládli super. len pri odchode bol rev 😝 veve nalietala viac ako za posledné 4 dni dokopy 😀 ale teraz večer zas spomínala nožičky a kolienka. asi to fakt budú tie rastové bolesti 😒

macocha
24. máj 2009

Ahojte!
Adriana nám v pase riadne omladla 😉 Kraaasna fotečka 🙂

najjulinka
autor
24. máj 2009

macocha kým ju admini nezrušia 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
24. máj 2009

Dnes sa Malý prvý raz vycikal postojačky na dvore 🙂 , Malá odvčera sama vylôezie na záchod a sa vyciká 😀 , normálne som šokovaná ako rýchlo za tých pár dní pokročili....

macocha
24. máj 2009

Dioliana gratulujem k pokroku 🙂
Dianka sa teraz s obľubou štverá na záchod aby dosiahla na splachovatko 😅

Juli nežiarli, aj Tvoje fotky som kukla a sú krásne 😉 A neviem, či mám tak zle nastavený monitor, ale Lucka mi nepripadá až tak opálená, ako si písala.

adrianamickova
24. máj 2009

dik 🙂

najjulinka
autor
24. máj 2009

nežiarlim.. ja len som zareagovala na ten pas 😀 😀 😀

Lucke to najviac vidno na rukách.. .normálne má ako černoško - vnútro dlaní biele a zvonku tmavé 😀 😀 😀 Ale tým, že nemá čierne oči a čierne vlasy, tak ono na prvý pohlad to tak neudrie do oči vždy...

macocha
24. máj 2009

áno, máš pravdu, na rúčkach to viac vidieť. Ale keby som nevedela, o čo ide, ozaj by som si myslela že je to od slnka 🙂 Ja som na takéto nikdy nemala oko.

najjulinka
autor
24. máj 2009

ja tiež nie.... ale minulý rok bola bledšia a na obe deti v kočíku ludia, že jéééj aké opálené... a tento rok už som si vypočula na Luckinu adresu tiež, že aké opálené a to som ju ešte len zo zimného overalu zvliekla .. proste ludia sú zjavne všmaví... mne to nepríde.... akurát na tých rukách si to občas všimnem, lebo tam je kontrast.. .a ked tu ruku ma na Domči alebo na mne, tak kontrast ešte väčší...

yukki
24. máj 2009

Aďa-chúďatko Amálka, to museli byť riadne karamboly!
Dioliana-blahoželáme k úspechom!
Juli, manžel na fotke s Luckou-aspoň si myslím, že to je on-vyzerajú ako z rozprávky Guliver v krajine liliputánov. 😝

najjulinka
autor
24. máj 2009

No ano je to on... poviem mu 😀 😀 😀

najjulinka
autor
24. máj 2009

Dobrú noc. 😉 😀 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lenkove
25. máj 2009

dobré ránko 😀
spýtala by som sa či spíte, ale ako vás poznám máte za sebou polovicu rána a pekne sa už hráte 🙂 😀

najjulinka
autor
25. máj 2009

Dobré ráno. Manžel s Lucinkou sa krmia tortou 🙂

lienocka235
25. máj 2009

dobre ranko.....

lenkove
25. máj 2009

ahoj Lienocka 😉
ako sa mate? ako vikend? Ninka je spat? 🙂

najjulinka
autor
25. máj 2009

Som si spravila kávu a odkrojila z torty... Kot sa pridá na poobednajsiu siestu kávičkovo koláčikovú?

lenkove
25. máj 2009

ja som este neobedovala.. sa bojim vyjst z kancelarie, ci odomna niekto nebude nahodou nieco chciet - odovzdat a tak 😀 😀
a spamatavam sa z pripravy 🤐 nakoniec sa cuduj sa svete da mat pripravu 4 hodiny denne aj dni za sebou! 😕 a stacilo ziadat o zmenu subjektu.. ja som chcela menit, ale muz ze nie, ze ostanme 😲 tak sme tam, ale mame za sebou 10 hod a bud tyzden dalsich 8 😎

cairka
25. máj 2009

ahojte. juli, ja nieee. mám za sebou príšernú noc 🙄 teda takú triašku ako som dnes mala, som asi ešte nemala. asi nejaká črevná viróza. pred obedom mi začlo byť už trocha lepšie - zabrali lieky asi- tak sa veve začla sťažovať, že ju bolia zúbky a do hodiny mala 39,9 🤐 tak som zvedavá, ako bude ona bojovať, s jej imunitou... teraz spinká, uvidíme s čím vstane...

magimary
25. máj 2009

ahojte,ahojte!
ja tiež siestujem s koláčikom z lidla...
práve som sa totiž vrátila z (o staršne nechcenej a odkladanej) návštevy u gynďošky... 😝 🙄
išla som tam so zovretým žalúdkom a nechuťou, ale aspoň s istotou, že som zdravá...
a odchádzala som s cystou na ľavom vaječníku ( 😨) a s nepekným nálezom na krčku ( ☹ )...
uvidíme, ako dopadnú onkomarkery z výterov...
a kvôli cyste ma bude pravidelne sledovať (!!!) a to som sa tešila, že sa tam zjavím možno o rok al. dva... 🙄 😖 😒
skrátka, týždeň začal zdravo... 🙄

ale aspoň som uekala dolidla urobiť "si" radosť a kúpiť Zajkovi hrací kolotoč nad postieľku a hracieho macíka...ale aj tak som nejak mimo... 😒

cairka
25. máj 2009

lenkove, tak snád teta psychoška dostane rozum 😉

mimochodom tiež už by som asi mohla skúsiť niečo zjesť 😒 som jedla naposledy včera podvečer, aspoň nejaká výhoda týchto pliag 😝

magimary
25. máj 2009

tak ešte preklad:
staršne=strašne
uekala=utekala

presne tento kolotoč (a hrací macko vyzerá ako tí mackovia na kolotoči, ale je väčší):
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200905...

cairka+veve, uzdravte sa!
lenkove, visíš, keď sa chce,všetko ide...možno si mala "pritvrdiť" už dávnejšie...

cairka
25. máj 2009

magi, dakujeme 😵

ináč včera mi švagrina spomínala, že sa stretla s nejakou profi a podľa toho, čo rozprávala, tak to bola Zuzna 😀

magimary
25. máj 2009

strela sa s ňo v BA?
abola okolo nej kopa detí? 😕 😅

cairka
25. máj 2009

hej, v BA. švagriná je poradkyňa dojčenia a mali minulý víkend čosi. a deti asi nemala zuzka, len že sa spolu rozprávali a to čo hovorila mi sedelo na zuznu 😉

lienocka235
25. máj 2009

Mary.. jeej krasny kolotoc...

Cairka a Veve... oddychujte.. a nech ste coskoro fit...

ja sa dotahujem s nasou socialnou... lebo je na PN... ale svetosvete mi prislubili ze hned ako sa vrati /koncom tyzdna/ tak vsetko poriesia velmi urgentne tak som zvedava...

juli ja si davam hrozno.. a ktomu by som kavu nezvladla.. takze ku kave sa nepridam.. 😀
nas caka zajtra 4 te trojhodinove stretnutie.. a potom indivi. konzultacia cez vikend.. tak sa uz tesim... 😉

magimary
25. máj 2009

hej, to bude ona-ak sa to týkalo dojčenia... 😉

mata2
25. máj 2009

caute baby,
tu je strasny hic. 😵
s mackou som bola u dr,strasne kasle.
juro je doma cely tyzden,napchala som mäsko do marinady,tak vecer pogrilujeme.ozval sa mi kupec na kocik,dufam ze ho predam a konecne kupim to dvojcatove chipolino 😵

rita55
25. máj 2009

cairka,Veve rychlo sa vyliecte 🙂 Mary drzim palce nech je vsetko dobre 🙂 a vybavila som si psychosku,ze moze byt z ineho okresu,len nebere telefon tak socialna ma vystriedala a toci teraz ona 😉 Drzte mi prosim palce nech sa to podari 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre