Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
4. sep 2009

a ešte od mariky:
🙂

andrejka a silvinka su este doma - az do utorka, mali dobre vysledky ale v utorok uz idu na 100%
a od stredy ide chemo
takze aj my sa velmi tesime ze konecne boli takto dlho doma a trocha sa zregenerovali.
papa

mixka
4. sep 2009

magi, drzime silno palce, aby to silvinka zvladla 😵

juli 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
4. sep 2009

No teda ...také neber Martina! Vyber si nejaké také ako máme my ostatné....roztomilé princezné, ktoré sa väčšinu dňa usmievajú a spievajú si, pri jedení kľudne sedia a potom si utrú pusu obrúskom, radi a sami zaspávajú, celé dni sa samy vyhrajú potichúčky s bábikami a stavebnicami...a my ich rodičia ani netušíme čo je oné tak často spomínané obdobie vzdoru..... 😉

cairka
4. sep 2009

magi, super 😵

cairka
4. sep 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len si ešte zabudla, že večer po dohratí si samé odložia hračky na na to určené miesto 😉

cairka
4. sep 2009

a potom sa maminka zobudí.... 🙂

yukki
4. sep 2009

Princezná Kika dnes rúbala triesky...a taký rev spustila, keď jej ju babka odňala, že si asi volila zaťať do nohy, bol by isto ten rev menší.....ale dosť stihla dovtedy narúbať...babka nám tu kazí morálku (výcvik?)

magimary
4. sep 2009

vďaka za silvinku! je super, aká je silná... 😵 , lekári im totiž stáel tvrdia, ako bude zle, ako je pôjdu dolu leukocyty, ako je ohrozená infekciami a ona (vďaka všetkým, čo na ňu myslia) akoby naopak odolávala všetkému... 😵 , je to naozaj malá VEĽKÁ bojovníčka...deti sú skrátka úžasné... 😵
aj tie, o ktroých píše juli, aj yukki, aj cairka... 😵 😉 🙂

mixka
4. sep 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 1* 😉

yukki
4. sep 2009

Pravdaže...a že sa samé a s úsmevom obliekajú do nachystaných vecí a pri odchode zo skákacieho hradu mu mávajú Pápá hrad, stačilo nám, už máme dosť skákania....a nikdy, skutočne nikdy by neroztrhali knižku a nezničili schválne hračku!

cairka
4. sep 2009

yukki, vieš ako by sme sa nudili? 😝

magimary
4. sep 2009

yukki, ty žiješ v nádhernom svete 😵 , radšej sa nikdy nezobudiť... 😀 😉 😅

mixka
4. sep 2009

mne by stacila mala 10tinka z tejto krasnej iluzie 😀

yukki
4. sep 2009

😀 😀 😀 ja viem!

yukki
4. sep 2009

Mixka to si musíte vziať ešte osem detí a keď len jedno bude také ako opisujeme vyššie tak tú jednu desatinu ilúzie dosiahneš! 😀 😀

najjulinka
autor
4. sep 2009

alebo inak sa to dá... proste vezmi ešte 2 deti a ked ti niekto 2 postráži a tebe ostanú len 2 na krku na chvilu, tak sa budeš cítiť ako v raji 😉 A to fakt funguje.. .to mame odskušane 😉

cairka
4. sep 2009

yukki, nechcem brať ilúzie, ale myslíš, že nájdeš na svete aspoň jedno také? a ešte aby bolo na ado voľné, aby mohlo ísť k mixke 😅 aby nemali nakoniec mixkovci 26 detí a všetky rovnaké 😀

mixka
4. sep 2009

napad yukki sa mi zda lepsi 😀 8 deti k dobru mi pride lepsie, ako len 2 😀 😀 😀

martina_maxian
4. sep 2009

baby ste skvelé, ďakujem za rady... 🙂

mixka
4. sep 2009

aby nakoniec mixkovci nemali sukromny dd 😀 😀 😀

magimary
4. sep 2009

no, mixka, nám závislákom na dvojičkách to dosť reálne hrozí...ten súkromný decáčik... 😀 😅 🙂

yukki
4. sep 2009

Mixka, keď budeš mať z tých 10ks pár detí vzor "Kika" tak budeš mať za chvíľu súkromný reedukačný ústav a nie DD

najjulinka
autor
4. sep 2009

u nas prší.... snad zajtra nebude... 😒

lenuska74
4. sep 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 nestraš ved mala nieje až taká 😀 😀 😀 ved je celkom zlatá 😝 😀

magimary
4. sep 2009

yukki, yukki... 😀 😀 😀
ty a taká pesimistka?!? 😀

lenuska74
4. sep 2009

magiiiiii zvedavka sa hlási do služby 😉 😀 😀 😀 😀 😝

mixka
4. sep 2009

o reedukacnom ustave som snivala cely zivot, tak je super, ze sa mi to konecne splni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
4. sep 2009

Napríklad teraz je mimoriadne zlatá...a dúfam, že do takej šiestej (6.15?) ráno aj ostane... 😝
Ale nie. Je to môj pokladík. Napríklad dnes sa nepokúsila udusiť ani jednu z mačiek. 😵
Dobrú noc!

lenuska74
4. sep 2009

No yukki to bola pekná rozprávka na dobru noc 😀 tak dobru noc 🙂

magimary
4. sep 2009

zvedavka, nič nové 🙄 😅 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre