Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
7. sep 2009

Nuz ale ja nemozem mat materske srdce, ja som chlap. Takze ja sa na svet pozeram chlapskym pohladom.

magimary
7. sep 2009

hej, to si pamätám... 😅
ja tomu hovorím, že taký "zblúdilý humor"... 😝 😅 🙄

lucinka je super, ako sa teší na každé nové deculko...úžasná...aj naši chlapci to tak prežívajú...ale zase oni sú starší... 🙂

zicon
7. sep 2009

Ciarka a ja koncim??

cairka
7. sep 2009

no ak máš takú hrdosť, ako si písal v tej tvojej téme 😉

zicon
7. sep 2009

Lenze ja som zla zelinka a ta vykape jedine ked jej padne system a to len nechvilku. 😎 😎 😎

maznacik007
7. sep 2009

Mirka je este vacs drobec.. ako Lucinka..??????? to si ani neviem prestavit..
ako ja rocnemu obliekam veci na pol rocne.. 😅 ale fakt si neviem predstavit vacsieho drobca ako Lucinku 😀

mixka
7. sep 2009

zicon, tak to sa tesime

najjulinka
autor
7. sep 2009

na babetku s zakapal pomaly ale iste... ešte možeš vstať z mrtvych stale, ale ani zicona ani portosa tam už nevidavam.. .ci si sa hambil za oboch a mas aj dalsi nick(y)?

zicon
7. sep 2009

System nepadol ☹ ☹ ☹

najjulinka
autor
7. sep 2009

maznacik Lucinka , ked zbadala Miku, tak hned "bába".. .a jemným hlaskom.. no bábika malinká... 😵 😀

mixka
7. sep 2009

maznacik, aj naase krpky boli take mrnave, ked sme ich doniesli domov. mali 6m prec a nosili oblecko na 3 - 6m. a teraz to krasne dobehli a aj predbehli, nosia oblecko na 24m a je im akurat, dokonca mame par ksukov co je uz viac male ako dobre a to 24m este nemali 😀

zicon
7. sep 2009

Jeej to je zlate.

cairka
7. sep 2009

aj veve bola drobunká, asi všetci domováčikovia...

zicon
7. sep 2009

Nuz nas mali bol drobnejsi ale dobre stavany a strasny papkac,

mixka
7. sep 2009

mne by momentalne nebolo proti srsti, keby tie nase potvorky rastli kus pomalsie 😀 vsak to len furt oblecko obmienam 😖

zicon
7. sep 2009

No pockaj ked budu rast rovnakym tempom a zacnu si vyberat veci, a ze to nie a hento nie to potom bude srandy kopec.

mixka
7. sep 2009

to hej, na to sa uz tesim teraz 🙄 zatial im je to nastastie jedno, podmienka je, aby mali rovnake, lebo ak vidia, ze sestra ma nieco ine, koniec... vojna, skriekanie, tahanica, rev... barak pada 🙄

laculik
7. sep 2009

tak to asi náš maly nikdy neporastie rychlo...ked som videla bio otca a citala o bio mame. Ale budeme vtipna rodinky, dcera vyssia od syna 😀 . konecne budem aj ja moct pouzit vetu dobreho vela nerastie 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. sep 2009

Aj Luckina bio je mini 😀 Kiko aspon do šírky sa to snaží dohnať.. ale ta naša potvora ani to nie 😀

laculik
7. sep 2009

maly schudol 😉 😀 😀 😀 . dnes som ho vazila 😵 . Aj sa natiahol, konecne dociahne na "motorke" na zem 😅 .

najjulinka
autor
7. sep 2009

On ked bol malý , tak som mu tak vyberala pulovriky, že mali byť širšie ako dlžka rukava 😅 😀 😀 😀 Predtým som nechapala aké také nemožné, jak vyťahané vobec dakto može ušiť nie to ešte predať... a Kikovi sadli jak uliate 😅 😀 😀 😀

zicon
7. sep 2009

Nuz aj v tej teme ihriskovej aj v tejto a dalsich som povazovany len za outsajdera KONCIM.

magimary
7. sep 2009

si vzťahovačný...
náhodou tá téma o ihriskách sa celkom chytila (na moje prekvapenie)... veď každý si tam hovorí, čo naozaj preferuje a sú tam aj také, aj také názory (ako všade) 😉
a myslím, že neskončíš... 😉 😅

mixka
7. sep 2009

ta ihriskova tema je aj podla mna uplne ok 🙂

najjulinka
autor
7. sep 2009

zicon nie je len vzťahovačný ale aj potrebuje byť ten naj... aj moj synovec v istom veku bol taký... a pomaly aj Lucinka zaberá na to, že bude "prvá" a funguje... proste to tak deti a niektorí chlapi maju... tu zicona ohundrali, navyse zicon nema ani tituly ako škoviera a tak proste nie je naj, tka sa durdí... tak ako to deti (a niektorí chlapi) robia... 😝 😀 😀 😀 kedže dieťa nie je, tak to cupnutím po riti nevyriešime to durdenie... 😝

cairka
7. sep 2009

zicon, padol systém? 😉

najjulinka
autor
7. sep 2009

zicon este ti poradim.. .daj si nick najzicon a budeš ten naj stale... 😝 😀 😀 😀

magimary
7. sep 2009

cairka, 😀
trefné... 😉

laculik
7. sep 2009

Zicon, vrat sa! nech trochu muzskeho vtipu dodáš! Haloooooooooooo. Mne tvoje prispevky vobec nevadia, skor naopak!

mixka
7. sep 2009

zicon asi isiel hajat 🙂 snad zajtra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre