Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
11. sep 2009

ja si neviem predstavit fungovat bez auta 😖

mayap
11. sep 2009

zicon,
si fajnový... že umývačka riadu...
ja som roky napríklad používala na pranie pračku Romo kombi....
....pračka bola Romo a ja kombi.... 😝 😝 😝

najjulinka
autor
11. sep 2009

no my MHD sme išli posledne v júni... lucke sa to rátalo. .aj som ju vybrala z kočiara a posadila ako velku... no rátalo sa jej.. ale späť sme išli peši... a to z riadnej dialky... lebo ked som videla zloženie cestujucich na zastavke, tak reku s plným kočiarom mi nikto nepomože.. samý dochodca a pokial možno o barle.... 😖 No riadne sme si zašlapali.. .a kočiar naložený statočne. .plný košík,plná sieťka... Dominika malapod sebou v korbičke naložené a aj pri sebe.. bola tam uplne na tesno....

zicon
11. sep 2009

Ja tiez nie, dalsi dovot je prerprava mojich dvoch psov, nie su to civyva, jeden ma 15 kg a druhy 35

zicon
11. sep 2009

Nuz aj my sme roky nemali ale teraz mame a nelutujeme

ralanka
11. sep 2009

Ani ja si to neviem predstaviť síce máme staručkú škodovku ale ked sme ju mali nedávno pokazenú 2 týždne tak som myslela že umriem lebo mi bolo akurát treba robiť velké nákupy ako minerálky múku atd. no prosto mega nákup tak som bola nadšená ked ho urobili a modlím sa aby fungovalo čo najdlhšie 😀

mixka
11. sep 2009

napodobne, ja robim autom tyzdnove nakupy a chodim na plienky do rakuska a to si nejdem bez auta predstavovat 😀 a o behani po doktoroch s krpkami ani nehovorim...

magimary
11. sep 2009

no, tak toto ma podnietilo opäť "prehovoriť", že sa tu zjavila ralanka! 😨 🙂
ja už som obhospodárila aj 4 deti naraz (a stále bez auta! 😉 )...a to boli rizikové a náročné deti (na behanie z Pezinka do Ba a naopak...a zvládli sme! 😎 )
človek, keď je odkázaný byť bez auta, tak si to jednoducho musí KREATIVNEJSIE zariadiť... 😉 🙂
nie je to vždy jednoduché, ale aspoň nespohodlnieme... 😅

cairka
11. sep 2009

veru magi, vystihla si to, ked musíš, tak musíš... a dá sa z toho urobiť zábava 😝

ralanka
11. sep 2009

ahoj mary konečne som sa ozvala čo? 😉

ralanka
11. sep 2009

sory rry som tukla iné písmenko ospravedlnujem sa megi chybička 😒

magimary
11. sep 2009

presne, cairka, ako hovoríš! ale to ťažko chápe ten, kto má auto a používa ho všade... 😉
veru, ralanka, preto som sa ozvala älebo somsi cca pred dvomi dňami povedakla, že si dám na chvíľu pauzu a prerušila som ju kvôli tebe, že ťa musím aspoň pozdraviť... 🙂)

zicon
11. sep 2009

magimary dnes som na teba myslel co dieta este drzis? A do kedy do buducotyzdnoveho vinobrania?

najjulinka
autor
11. sep 2009

magimary no ja som tiež bez vodičáku, takže viem o čom hovoriš.. aj ked 4 deti ešte neboli bez manžela... len s manželom..... ale aj o veku detí to je a o tom, že či je ktosi po ruke v pripade nudze postražiť.....

mixka
11. sep 2009

ja sa mozem na kreativitu vytoto, ja na auto nedam dopustit 😀 zvlast, ked si spomeniem, ako sme s krpatymi lietali po pohotovostiach, ked mali cez 40teplotu pri zapale oblicky 😔

ralanka
11. sep 2009

Ďakujem pekne ale dúfam že v stredu budem mať dobré správy a budem sa mať čím pochváliť 😉

magimary
11. sep 2009

no, juli,mne nemal KTO strážiť práve v najťažších (dvojičkovských) časoch... a vzhľadom k chorľavosti mojich chalanov, som vééééééééľmi veľa vecí riešila so všetkými 4-mi... 😉
zicon, držím, držím...a vonobranie ma ani najmenej netankuje...takže moju dietu rozhodne nijako neovplyvní! ani naňho zrejme nepôjdeme... možno len nakukneme, keď pôjdeme z kostola...inak nič moc,len smrad a alkohol a grcanice na cestách 😝

zicon
11. sep 2009

A kolotoce??

magimary
11. sep 2009

wow, ralanka, a vari rodíš??????????????? 😅 😨 🙂 ň
no, tak verím, že úspešne porodíš... 😉

mixka,men dvojky umierali pred očami (po rotavírusovej infekcii a total dehydratácii) a zvldáli sme aj toto bez auta... a aj mnooooho iných dramatických situácií, s kt. sme končili v nemocke...(nei raz 😔 )...
ako vravela cairka, keď musíš, TAK musíš... 😉

zicon
11. sep 2009

Nuz zvladnut sa da vsetko, ale otazka znie ci je to pohodlne a za aku cenu

cairka
11. sep 2009

ináč čo argumentujute tou pohotovosťou mi príde dosť od veci, lebo to zas viem, že keby sme kedykoľvek potrebovali, tak mám komu zavolať 😉 sanitku dúfam nebude treba, ale to už by som volala len v prípade, kedy by sme mohli mať aj 4 autá a aj tak by som volala doktora ...

mixka
11. sep 2009

lenze vyhoda je, ak clovek nemusi 😉 a zivot si treba ulahcovat a nie to riesit kreativitou... to potom ani nemusim mat doma automaticku pracku, mikrovlnku, vysavac a pod... to sa tiez sa riesit vselijak kreativne, sice nepohodlne,a le da 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

no mary ja som z doktorov na prasky obcas.... akože mna dožere take, že sme na prvom, ale dole vam vratnik kočík postraži... no už vidim, jak sa trepem s X detmi pod pazuchou od vratnika na chobu na prvom... a zlatý klinec programu... mam prist 2 hod na lačno... na nejaký čas,ale ten čas sa o 2 hodky posunie.... a X deti, ktore neviem kde na tej chodbe zložim hladuje.......... mna inak strašne štve system, že kočíky na chodbe či v čakarni... a že sestrička postráži.. .a potom je sestrička u seba a kočík v čakárni 😠 😠 😠

zicon
11. sep 2009

Suhlasim s mixkou, presne tak

magimary
11. sep 2009

zicon, kolotoče? 😅 😕
my máme kolotoče v podkroví "na Malte"...tam sme stále...a nie na kolotočoch...
ale, možno sa chlapci razdvakrát prevezú...

ale zicon, pobavila som sa na tej krave (pre 5 detí) spred pár strán 😀 😀 😀 , som to prečítala aj mužovi a smial sa tiež... páčilo sa mi skrátka ako si "premostil" auto na nákup kartońov mlieka pre 5 detí s výhodou kravy... 😀 😀 😀

zicon
11. sep 2009

Ked sa nechce mlieko vlacit - treba dojit

najjulinka
autor
11. sep 2009

No ale to mlieko pijem ja a nie deti 😝 aspon 99% vypijem ja....

mixka
11. sep 2009

mravu by sa oplatilo kupit aj mne, lebo ja pijem kakajko na ranajky uz 2r kazde rano, len potom by chcel moj manzel tu blbu kozu o ktorej tolko sniva 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

a dojit by sa mi už vooobec nekcelo.....

najjulinka
autor
11. sep 2009

by ma aj chuť prešla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre