Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
13. sep 2009

jáj, ja odpadnem,mati ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢
mám z toho obrovské zimomriavky... ☹
jaj, ☹
nemám slov... 🤐 ☹

juli, ak som to pochopila správne, tak miruška oslavuej narodeniny spolu so mnou! 😉 (nemá to byť náhodou moja dcérka?!? 😅 😨

ale tá vaša dlhočízna debata bola teda& fakt o ničom... 😝 😖 toľko strán ste minuli na také blbosti... 🙄

my máme konečne ticho-po trojoslave (ja+Tobi-dnes meniny + Tomi-zajtra 5 rôčkov)...

najjulinka
autor
13. sep 2009

no mary zlatulinká je... ale tebe by sommimčo dopriala... aj sebe kcem mimino dopriať....

magimary
13. sep 2009

vďaka juli, si prajná... cením si to a rovnako ja prajem to isté Tebe... 😉
a zuby ani nespomínaj... 😖 moja NAJZUBARKA pred pár dňami zomrelo a s ňou mi odišli tuším tri zuby (a to ani nekojím a ni nerodím...zatiaľ 😅 )... normálne sa mi odlomili tri veľké plomby (lebo ja už zuby bez plomb ani nemám 🙄 😠 😒 ) a čakám, kedy to vybuchne (myslím časovaná bomba bolesti 🙄 ???), ty máš aspoň stáleho lekára, no ja? 😕
aleuž som sa aspoň objednala k novej zubárke (v Senci! 😨 )-netuším, kde síli, ale snáď to včas zistím... 🙄 ...a už mi dala aj termín (24.9) ma čakajú "zubné jatky"... 😲 (teda snáď nie trahnie na zoznámenie)...
ale tak mi napadla minule taká paralela, na tie moje zubiská...
je taká legenda, že keěd zomrie zvonár, zvony začnú z ničoho nič smutne znieť... 😔
a mne keď zomrela moja priateľka a zubárka, odlomil sa mi obrovský kus z plomby (a zubu? 😕 )-z osmičky... 😔 , takže to bude asi ozaj bolieť (veľká "diera", ťažký prístup k zubu, skrátka brrrrrrrrrrrrrrr! 🙄)
bolo to také divné..

cairka
13. sep 2009

rita, super fotočky 😵 aká je natálka vlasatá 🙂 a peťka je už veľká baba 😅

najjulinka
autor
13. sep 2009

mary no.... ja som ani nekojila, ani nebola tehotná a zubarka už to tiež komentovala "však ste nai tehotná nebola".... a toto je zub na vytrhnutie... ale pouze na chirurgi.. .toto mi v "bežnej" ambulancii nespravia...

rita55
13. sep 2009

cairka dik 🙂 musela som jej ostrihat ofinu,lebo ked ma sponku tak ju dava dole aj z vlasmi,nechce ani copik nic.Je to moj chalanisko 🙂 a petulu budem radsej satit ako zivit 😀 je z nej riadny papajko.

magimary
13. sep 2009

no,ja neviem, táto je taká (vraj) staršia-s obrovskou praxouaona si podľa mňa trúfne na hocičo... ( 😲 ),toho sa snáď bojím ešte viac...
mne už lydka trhala a tak vedela, že ďalšie trhanie by určite nebolo v jej ambulancii...ale táto staršia pani má podľa mňa (len sa domnievam) guráže na trhanie habadej... 😲 🤐 🙄
no, radšej ani pomyslieť-zatiaľ...
špoky budem zažívať asi až o týždeň... 😖

cairka
13. sep 2009

veve ešte pred rokom tiež nechcela o sponkách ani počuť, doteraz sponky nemusí, ale gumky a copíky už v pohode, občas jej preletí mucha popod nos a nechce, ale väčšinou už v pohode si dá copík 😉

najjulinka
autor
13. sep 2009

no mnaaj zubar poslal na chirurgiu... a povedal, že on už mne zuby trhať žiadne nebude.. .vytrhol mi štvrť zuba.... inak taký srandista... al kd mne trhal, tka nejak sklesol chudák... no a jak som ja jačala... no hamba...

magimary
13. sep 2009

jejda, ja píšem...sama po sebe už ani nerozumiem! 😝
špoky=šoky!
a ten predošlý príspevok... 😠 😅

najjulinka
autor
13. sep 2009

mary to nevadi.... ja napodobne.. .takže ja rzumiem "reči tvojho kmene".... 😉

rita55
13. sep 2009

dobru noc 😉

cairka
13. sep 2009

rita, ináč v tom tričku so stephanie je natálka strašne krásna 😵

zicon
13. sep 2009

Co hamba aj zubar sa boji zubara. Ak by si bola chlap tak by som ta poslal do Alzebetky blizko nas a stacilo by vyhlasis Mitic je blb a hnet by si mala statne zuby 😉

magimary
13. sep 2009

dobrú rita! a čo tak skoro... ešte mávate koliky? 😕
reku pokecámea ty už odchádzaš... 😅

juli, aspoň niekto... (mi rozumie), keď ani ja sebe nie... (teda tomu napísanému...teda chápem, čo píšem, ale nerozumiem, ako vyplodzuje tie preklepy 😅 😀 )

magimary
13. sep 2009

okolo alžbetky tam "pri vás" som chodiavala...
napr. keď som chodila na prax do štátnej alebo za maminou do robotky (tiež do štátnej)
ale neviem si predtsvaiť, že by som tam vstúpila a už vôbec nie, že by som tam niečo kričala... 😀

ja by som mala rada štátne zuby! ale keď to niekomu poviem, tak sa mi každí diví...! ale ja už som sik spo zubami fakt toľko užila, že by som to radšej vymenila za lepenie protézy o ďasná tým prostriedkom, ktorý "reklamuje" Gozka Oňová...

😅
ale dala by som si všetky vytrhať len v celkovej narkoze...(a do takej ma zase nikto nechce uviesť len preto, že ja chcem! 😖 )

najjulinka
autor
13. sep 2009

mary takmne už celkova na zuby bola ponuknuta...

martina_maxian
13. sep 2009

krásny večer prajem... 🙂 Juli v telke ste boli aj s manželom perfektný, som vás pozerala.. 🙂 skvelá si ty mamina...
no a ja sa tiež príšerne bojím zubára,, a ešte gyndoša... 😀 😀

najjulinka
autor
13. sep 2009

ja sa bojim vsetkeho lek. ... aj lekane... ale na tu som si už zvykla.. leb Domči mliečko tam kupujem.... ale našla som si taku menej lekarsko smradlavu... 😅

cairka
13. sep 2009

juli, že aj lekárne 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. sep 2009

no fakt... je tam taký smrad... taky.. no taký fuj...

martina_maxian
13. sep 2009

ja nemám problém so smradom,, to je pre mňa ten najmenší problém... 😉

magimary
13. sep 2009

maťa aj ja ešte gyndoška... 😝
ale na zubárov, resp.namoje zuby nemá ani gyndoš... 😀

martina_maxian
13. sep 2009

magi ty si teda,,, 😀 Možno ten gyndoš by ti tie zuby urobil lepšie ako zlý zubár.. 😀 😀 😀

cairka
13. sep 2009

ale pred zubárom aj ja mám rešpekt, tiež by sa mi patrilo ísť, lebo mám dieru v zube ako svet, ale nemá ma tam kto dotiahnúť 😅

yukki
13. sep 2009

AJ mne by sa patrilo...a tiež mám strach ale hlavne preto že do mňa zas bude hučať že si mám šetriť na porcelánové....tesáky. A to 4 zuby viac stoja jak ma stála strecha...

magimary
13. sep 2009

cairka, ty tomu hovoríš tak "nežne" 😅 , že rešpekt! 😀
ja mám teda hrôzu a fobiu (vždy som mala a asi aj mať budem, okrem chodenia k Lydke! 😔 ☹ , ona bola jedniá zubárka, u ktorej som sa nikdy nebála...tak inak... 😢 )...

dioliana1
13. sep 2009

dobru nocku

najjulinka
autor
13. sep 2009

Pomaly aj my dobrú noc... Len Lucka nam spi v manželovej posteli a nekce sa dať presvedčiť do svojej... 😖

yukki
13. sep 2009

Pošli manžela do jej 😝 keď je taká....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre