Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
14. sep 2009

cairka .. nebola si nahodou predtym ucitelka? 😉 inak co si ucila ake predmety myslim...

cairka
14. sep 2009

maznáčik, nie 😀 😀 😀 hoci je pravda, že pred veve som sa 5 rokov venovala drobcom v materskom centre 😅

zicon
14. sep 2009

Pri rocnom este stihas, ale ked budes chciet srtihat trojrocneho zacni teraz trenovat maraton

martina_maxian
14. sep 2009

ahojte, tak dnes sme boli na predposlednom sedení... 😀 ešte jedno jediné... 😎

janivonbenji
14. sep 2009

ahojte,
ja vás obdivujem ( asi skôr vaše deti 🙂 ), lebo aj ja učím stále dookola môjho malého : ďakujem, prosím si, prepáč, vypýtať si hračky na piesku...atď ) a on to použije tak každý desiatykrát !!!! a aj to, až keď ho upozorním !!!! a to takéto výrazy používam aj bežne doma v rozhovore s mm...raz bol u nás môj brat a my povedal, že radšej ide preč, že sa medzi sebou rozprávama ako na zámku v 17. st...
😀

...tak nesúďte tak prísne na ihriskách tie deti, čo sa tvária ako "nevychované", lebo nie vždy je to o tom, že sa rodičia nasnažia.... 🙂

...a ešte nemám rada, keď niekto upozorňuje moje dieťa, lebo ja som vždy na dosah ruky, niekedy až doslova za zadkom...ja si ho usmerním sama, keď to uznám za vhodné a potrebné....

najjulinka
autor
14. sep 2009

no všetky mamičky 1ročných detí si myslia, že tie väčšie su nevychované 😀 😀 😀 proste je to tak... len tie čo maju skusensti aj so staršimi vedia, že aj to jednoročné dorastie na takého "nespratnika" a že to patrí k veku....

adrianamickova
14. sep 2009

dievčatá...silno držte palce našej kamoške a super mamke yukki je v nemocnici,pozdravuje vás 😕
boji sa o Kiku,ta ostala s babkou doma zatial neviem presnejšie,nič ani čo ani ako ☹ ☹ ☹

adrianamickova
14. sep 2009

oj to som si ani nepomyslela,včera sme boli spolu ☹ ☹ ☹

martina_maxian
14. sep 2009

adrianka a čo sa stalo,,,?? jasné, že budem držať palce,,, nech je rýchlo doma pri malej..

dioliana1
14. sep 2009

ada čo sa stalo? ☹

adrianamickova
14. sep 2009

mati neviem mali jej robiť nejaké vyšetrenie,brucho ju bolelo....a domov ju už nepustili
vyzerá to tak na 7 dní ...oj oj

adrianamickova
14. sep 2009

ked budem vediet niečo viac dam vám vedieť 😨

janivonbenji
14. sep 2009

aďa,
pozdrav yukki a držíme palce !!!!

adrianamickova
14. sep 2009

budem 😉

lenkove
14. sep 2009

baby ahojte 🙂
co tu mate nove? citam v Julinom pase nieco ;) Maznacik sud..
a nasa Yukki nemocnica 😲 😲 😲 myslim na nu, drzim palce... 🤐

adrianamickova
14. sep 2009

ahoj ty píš ako si sa mala ? 🙂

lenkove
14. sep 2009

Adi ahoj!
napisem ked sa vyspim 😀 ale celkom dobre, az na to ze Skyeurope krachla a my sme mali letiet s nou (krachli ked sme uz boli na mieste) a ked sme sa dostali k moru zacalo prsat 😀 ale inak sa to celkom dalo, ale dovolenky mam dost prinajmensom na rok 😀 😀

maznacik007
14. sep 2009

jejda... Yukki.. myslim na teba.. nech si ok...

Lenkove.. popis dovcu... celkom zaujimavo to vyzera.. atial

maznacik007
14. sep 2009

pozrite sa ako som nasla Danka... chvilu som nedavala pozor.. inak mame krasne vycistene WC... hlasi sa niekto... ze tiez chce? 😀

najjulinka
autor
14. sep 2009

no yukki držíme palce... a Kike tiež... a babke tiež...

najjulinka
autor
14. sep 2009

Fih.. žeby st emali čističa záchodov??? To nemá velké ambície... Ale aj to niekto musí robiť... 😅 U nás to robím hlavne ja... 🤐 🤐 🤐

maznacik007
14. sep 2009

Juli 😀 😀 😀

Inak kamoska mu robila osobny horoskop... a take superlativy.. no uvidime... hlavne nech je stastny... a predsa kvalitne vycisteny zachod nie je na zahodenie 😀 😀 😀

zicon
14. sep 2009

Nuz ja mam dneska uspech, ked sa dari sa dari, montoval som 2 policky, nielenze kazdu hmozdinku musim zasadrova, ale zlym pochopenim nakresu som zistil ze treba po prilozeni police vyvrtat dalsich 16 dier co som aj urobil takze mam v stene satu 32 dier, pekne vsak

najjulinka
autor
14. sep 2009

Kiko podla numerologičky má úplne suprový dátum narodenia... a zatial sa javí fakt tak, že napriek tomu kam sa narodil sa ma uuuuplne suprovo... 😀 😵 😵 😵

Inak baby u nas vedu teraz zaparené riťky... ale nechápem z čoho.. už je po lete.. no a od soboty je to brutál... až lutujem... nechápem z čoho sa to....... 😢 😢 😢 V strae nič výnimočné nebolo... Neviem či zo zubov iné kaky či čo... nechápem..... 😔 😒 ☹

najjulinka
autor
14. sep 2009

Zicon ty nemáš stenu, ale sito...

zicon
14. sep 2009

No co uz. Ja som drahu upozornoval - niesom kutil ,ale ked niekto nepocuva

martina_maxian
14. sep 2009

ahojte,,, 🙂 maznacik, malý je úplne perfektný,, aj pri čistení záchoda, aj v tom oblečku,,, 🙂
Ja som práve urobila slivkový koláč, tak sa tu s drahým napchávame... akurát tie deti mi tu chýbajú... veľmi.. 😀

najjulinka
autor
14. sep 2009

Vsak ona to vidiet nebude 😉 😀 maš pri nej túto "výhodu" 😉 😀

zicon
14. sep 2009

A nastasie ani iny to kovanie police to prekrije

maznacik007
14. sep 2009

Julka mam rada tvoj humor... 😀

zicon.. nevadi... ked sa to prekryje tak potom co... len potom budes nadavat ked budete malovat a predtym sadrovat... poznam.. to totiz.. ked sme detsku premalovavali.. a tiez sme tam mali sito... 😀

dakujem za pochvaly maleho.. inak sme ho vazili ma 7.8 kg.. a 72 cm...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre