Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
15. sep 2009

jo jo... 😀 😀

mixka
15. sep 2009

my kluce vo dverach nemame, lebo to deti vedia vytiahnut uz davno a neviem, kde by sme ich potom hladali 🙄 nehovoriac o tom, ze to furt davaju do ust 🙄 jedine nosit kluce na snurke a na krku zavesene, len to mi pride kus neprakticke 😀

stahovanie neviem, dnes volala realitacka, ze sa nemusime ponahlat, ze casu bude dost, lebo majitelka si hlada iny, mensi dom 😀

adrianamickova
15. sep 2009

letí k vám pozdravenie od yukki 🙂 🙂

najjulinka
autor
15. sep 2009

mixka vsak normalne klincek hore pri dverach a tam sa klucik od patricných dverí vesia.... pre dospeláka po ruk, pre decko nedosiahnutelné 😉

adrianamickova
15. sep 2009

dnes sa nič nedialo v nemocnici,je sviatok,leží na ženskom asi niekde pri porodnici,že sa tam krááásne
kofolky rodia 😀 😀 😀 😀
čo sa týka jej zdravotného stavu,zajtra budem múdrejšia 🙂

najjulinka
autor
15. sep 2009

adi ako sa ma yukki???

mata2
15. sep 2009

co je yukki?? 😲

adrianamickova
15. sep 2009

nezvyknutá ležať ved ju poznáte,obchádza tam všetko ako obežník 😀 😀 😀 😀
ani ona nevie nič,zajtra prídu lekári dnes že iba sestričky ☹

adrianamickova
15. sep 2009

tak má zásoby časopisov,len KIKA chudák bez maminy,to ju trápi ☹ najviac

mixka
15. sep 2009

jeeej juli, ty si genius 😀 ze ma toto nenapadlo 😀 😀 😀

adrianamickova
15. sep 2009

a teší sa na veľa čitania v našej téme 😵 😵 😵

najjulinka
autor
15. sep 2009

mixa vsak tak sa to pri detch robí...... to nie je moj vynález...

adrianamickova
15. sep 2009

ja idem spať,ráno nás čaká školka
dobrú noc 😔

martina_maxian
15. sep 2009

adi, tak skoro? 😉

najjulinka
autor
15. sep 2009

ja som šte tu... ja som obzerala svet na google earth... je to taký zaujimavý zemepis 😀 Babylon som obzrela... Bagdad... a tak všeličo vôkol...

martina_maxian
15. sep 2009

Juli dvojky poslúchajú? 😀

magimary
15. sep 2009

aj ja som tu!
ale som (zase) hotová... 😝
pršiel na psa mráz a obávané sa stalo skutočnosťou ( 😅 😠 😖 )-
rozbolel(-i) ma zuby!!! ani neviem ktroý, mám pocit, že všetky na pravej strane (vrátane ucha!!!!!!!!!!!!!)...pomooooooooooooooooc!!!
zubárka je až o týždeň!!!už mám v sebe dva paraleny a stále bolí... 😲 😖 🙄
ja chcéééééééééééééém protééééééééééééééééézu!!!
😀

zicon
15. sep 2009

Bru noc. Majte sa zajtra som v sluzbe, takze na kecanie budem mat more casu, morbidne skoro arno vstavam, takze urcite vymyslim zasa nejaku morbidnu a hroznu a tazku temu ako moje vstavanie

najjulinka
autor
15. sep 2009

mary mne sa uspešne urval ten kus zuba čo ma 2 dni rezal... tak som celá happy... 😅 lebo už ma to dasno bolelo... tak to zub zvladol bez zubarky...... 😝 😅 🤐

magimary
15. sep 2009

jéj,pekn číslo bolo... 😅
obstojné...
ja normálne uvažujem, že sa spýtam na protézu tej novej zubárky...čo si o tom myslí-v mojom prípade (hoci ma bude vidieť prvýkrát v živote, ale jeden pohľad do úst by jej mal stačiť 😀 )... asi si bude myslieť, že jmi šibká... 😅
ale ja už nechcem bolestivé zubiskááááááááááááááááááá 😠
možno budem prvádcéra, ktroá má skôr umelé zuby ako jej mama 😅 , mame totiž jej "nový" zubar (doteraz tiež chodila k Lydke) navrhol výmenu za štátne...ale ona sa tomu strašne bráni... ja som jej povedala, že som na tom presne naopak...
keby ma tak uspali a všetky mi vyrvali... aj tak ich mám všetky (okrem jedného-ten by som si odložila 😀 😝 😅 ) už stokrát poblombované... 😖 🙄

najjulinka
autor
15. sep 2009

dvojky spia, takže posluchaju.... ale tradične spia bez plachty.... baby to je na nerv... oni tu plachtu v momente maju dole... je to bééé, ale mne už sa ju ani povliekať nekce.... však ja ju povlečem a o chvilu je na zemi vedla postele....

magimary
15. sep 2009

aj mňa bolí už odrané ďasno (okrem iného)... 🙄
ale z ďasna mi nepraská hlava... 😖

najjulinka
autor
15. sep 2009

11733 je tiež pekné čislo, však??? také mam blizko už 😀

martina_maxian
15. sep 2009

magi, tak choď na pohotovosť a budeš to mať raz dva za sebou..
a o lekároch baby ani nehovorte... Ja idem zajtra ráno k lekárke pre potvrdenie, či budeme môcť mať niekedy biologické dieťatko..

najjulinka
autor
15. sep 2009

na pohotovosť nikdy.. to ti aj zubár povie, že to už potom nikto neá dokopy.......... 😖

martina_maxian
15. sep 2009

zatial máme aspon iskierku nádeje.. 🙂 uvidíme či mi ju zajtra lekárka nesfúkne.. ☹

magimary
15. sep 2009

juli,čo ja viem? sú aj krajšie 😀
ale teraz sú mi čísla ukradnuté, jediné, čo vnímam, sú tie hnusoby v mojich ústach... 🤐 😠 🙄
a ešte mi tu idú Odsúdené...

martina_maxian
15. sep 2009

magi, pomáha algifen ak máš, ale ten je len na predpis..

najjulinka
autor
15. sep 2009

mne sa ani do postele nekce.. zas tu najväčšiu antikoncepčnú tabletku v nej máme 😖 akože ju lbim, zlatunká je... aj lubim s nou ležkať.... len nejak ráno sa citim, jak keby som ani nespala.......

martina_maxian
15. sep 2009

Juli a manželovi nevadí antikoncepčná tabletka v posteli?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre