Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
17. sep 2009

no uvidime....... bojim....

magimary
17. sep 2009

hej,sú,ale ako píše cairka, NIEKEDY ANI OčKOVANIE NEOCHRáNI, ALE ZABRáNI, ABY SA INFEKCIA RáDOVO šíRILI-AJ PRETO MôžU, ALE SKôR nemusia OCHORIEť OSTATNé DETI V RODINE-jééééjda, sorry za cpslock! neúmyslený...nechce sa mi to prepísať 😝

najjulinka
autor
17. sep 2009

no my sme očkovaní neboli. .brat mumps mal... a my nič.. a nijak sme sa neizolovali, ani nič a nič sme neschytali.....

takže su na prijme.... cakaju.. ludia su pred nimi ešte.. .ale už povedali, že možno pojdu na krčné....

magimary
17. sep 2009

aha, takže ešte neboli ani v ambulancii 🙄

najjulinka
autor
17. sep 2009

len nech su tam ludia čo by sa Lucke pačili.... jej sympatický......
lebo ked tam budu doslov anesympaticky, tak mame rev aj bez ničoho..... 😢 😒

maznacik007
17. sep 2009

Juli proti mupsu sa uz dnes ockuje.... lucka by mala byt zaockovana... pokial j eockovana podla standartneho oc. kalendara..

mups je inak svinska choroba a to najma u chlapcov.. lebo sposobuje neplodnost... zavisi ale do veku kedy ho chyti a intenzity...

a co je s yukki... pisnite mi do IP myslim n anu velmi... mne sa vratili bolesti bedroveho klbu... tak som musela ostat doma a vyhrievam sa... a snazim sa nehybat...
doslo nam ergo...

a muz mi kupil v Lidli pekarnicku na chlieb a tie zmesy na chleba... tak peciem svoj prvy chlieb

najjulinka
autor
17. sep 2009

mnamky to budete mat chlebik maznacik.....

maznacik007
17. sep 2009

inak nechapem preco ju neizolovali... a nepozreli hned.. 🙄

lenkove
17. sep 2009

Maznacik
a co ty mas s klbom??? 😅 😅 😅

aj ja mam s mojim problemy, teraz po navrate z dovolenky (chodili sme dost na tury a hlavne vlacili tazke batohy) som chvilami myslela ze sa zblaznim..) tak s tebou sucitim 😕 😕

Juli,
drzim malinkej prsteky...

maznacik007
17. sep 2009

lenkove...

no vidis... mam problem s bedrovym klbom... vcera som sa ani postavit poriadne nevedela.. ani dnes rano... uz som to mala aj predtym... mala som uraz raz na lyziach.. a odvetdy ma to obcas chyti... nemozem prechladnut.. a tak..
ale uz je to lepsie.. teraz poobede...

ako ja sa snazim vydrzat snazim... ale potom bum..a uz sa neda.. tak lieky teplo taku lampu na ozarovanie.. a oddych...

Juli no som zvedava aky to bude chlebik.. sak podam potom spravu...

najjulinka
autor
17. sep 2009

tak hodinka na prijme.. .kukli do hrdla, netušia... poslali na krčné... a čakaju na krčnom.... potom možno ešt einfekčné ich čaká...... ☹

magimary
17. sep 2009

maznáčik, aj môj tatik včera pozeral na pekárničku takým "ľúbivým" očkom... 😅
a ochorenie JE možnéaj napriek očkovaniu (už mse vyššie písali) 😉, žiaľ...

juli, ale aj tak nechápem, prečo suspektne infekčný stav neriešia hneď, veď môže nakaziť aj ostatné deti 😠

najjulinka
autor
17. sep 2009

mary asi si vyrabaju nadejných klientov.... 😝

cairka
17. sep 2009

no nechcem strašiť ale z infekčného len tak ľahko nepustia domov 😖

najjulinka
autor
17. sep 2009

vsak prave cairka...............

magimary
17. sep 2009

to je nenormálne! 😠 (myslím tých nádejných klientov)...

cairka
17. sep 2009

a ozaj, pekárnička je super vec, po umývačke hádam moja najlepšia kamarátka

najjulinka
autor
17. sep 2009

tak vyzerá to na zapal slinnej žlazy... z cmulania palca.....
lieky musi brať..... musi... že injekcne jej daju, len kd bude hospitalizovaná........ takže nas čaka brutál... ešte idu aj na infekčne.. .a potom späť na centralny prijem.....

magimary
17. sep 2009

slinnej? 😕
a načo na infekčné, keď slinná žľaza?
či pre vylúčenie mumpsu? 😕

maznacik007
17. sep 2009

jaaj juli to znamena ze bude hospitalizovana... ☹ no to je fakt des...

ja som bola s malou dva tyzdne na kramaroch na infekcnom.. isli sme hned po vianociach.. a bol to des... takze sucitim.. plne..

najjulinka
autor
17. sep 2009

asi na vlučeni iných vecí....
štve ma, že keby bola naša doktorka, tka mam pocit, že to vie byť rýchlajšie a že aj riešenia by boli iné... ale čo narobím....

najjulinka
autor
17. sep 2009

zatial sme bez hospitalizácie... len neviem ako lieky napchame do Lucinky... netuším.......

cairka
17. sep 2009

tak uvidíš aké jej dajú, veve teraz mala jahodový sirup, si sama chodila pýtať, že už jej mám dať 😀 len škoda, že asi nezabral 😝 a to mal byť silný...

najjulinka
autor
17. sep 2009

no len oni ked umelo osladia tie sirupy, tak su moc sladke a to lucka nezje....
ona domacu vyživu čo bola moc sladka nezjedla... tvari sa pi tom rovnako ako pri kyslom....

najjulinka
autor
17. sep 2009

a hlavne bim, že ked je sirup, tak vacsinou to su vlke množstva čo do decka treba dostať
tabletky su v tomto lepšie.......

cairka
17. sep 2009

aha 🙄 tak tu enviem radiť, my sme s týmto problém nemali, len pri dalacine 😝 -ten som vysadila 😅 , ináč striekačkou v pohode do nej dostanem všetko, čo treba

najjulinka
autor
17. sep 2009

no len to nasledne grcne..... u nas panadol len raz vzala normalne.. .neviemakým zazrakom... inak sme homali na postli..... s velkým bojom samozrejme vždy.. .až na ten jeden pokus....

cairka
17. sep 2009

tak nech karol pýta tabletky, ved určite je aj alternatíva v tabletkovej forme, ak ymslíš, že to skôr do nej dostanete

najjulinka
autor
17. sep 2009

netuším........ ja neviem... vieš ked za našich čias vedeli ambulantne týžden pichať injekcie a teaz nie su schopní.. .tak neviem....... 😖

najjulinka
autor
17. sep 2009

karol sa zjavneozval, že s liekmi asi bude problem.. lebo že mu povedali, že ked nebude chcieť, tak nech sa dostavia na prijem, že to bude na minimlane týžden hospitalizácie.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre