Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
18. sep 2009

prave som sa dozvedel ze na vinobrani bude aj bukasovy masiv vzdy ked som bol ich pocuvat mal som bolehlav

najjulinka
autor
18. sep 2009

takže k zoznamu zmiznutých vecí aj foťak a veci od GPS (všetko okrem samotneho GPS)......

cairka
18. sep 2009

juli, no snád ich chytia skôr, ako stihnú všetko popredávať 😒

najjulinka
autor
18. sep 2009

snad.. neviem ako poistovna uhradi veci.. no je to na oštaru... aj zaskliť bude treba, aj všetko......... brat tých gitar ma viac.. ja odhadujem, že čmajzli tie, čo boli takéneupravené.. lebo brat gitary aj farebne upravoval.. malova, olepil a tak... ale netuším................. celé na prd..... hlavneten blbý pocit, že dakto cudzí po dome chodil a kutral.......

dioliana1
18. sep 2009

baby kto sledoval predvčerom refleX?

najjulinka
autor
18. sep 2009

Tak deti zladene.... vsetky hajaju.. lucinka v nemocnici a ostatné domka....

laculik
18. sep 2009

juli drzim palce, nech to zvladnete. a nech su rychlo vysledky aby vedeli co a ako. Ja som bola sama na mandliach, ked som mala 4 a pol roka a odvtedy mam fobiu na nemocky. esteze teraz mozu aj rodicia byt.
mixka aj vam skore uzdravenie a aj ostatnym!
idem tusim dat nejake foto, nech ta juli aspon trochu rozveselim 🙂

najjulinka
autor
18. sep 2009

dik laculik....

najjulinka
autor
18. sep 2009

laculik cakam...

najjulinka
autor
18. sep 2009

aha už...

najjulinka
autor
18. sep 2009

perinák??? hmmm to je bomba vec pre deti... a ja ho nemam v plane do bytu si zadovážiť....

laculik
18. sep 2009

nejako sa mi nechcu natahovat. to je na chalupe, ja by som perinak doma nemala 😎 .

najjulinka
autor
18. sep 2009

vsak mne je jasne laculik... zlatý je kiko

mixka
18. sep 2009

dakujeme laculik 🙂 wau, ale ako kiko narastol, velkac uz je 😵

laculik
18. sep 2009

uz sa mi ponatahovali 🙂 ,
hej je velkac, uplne vsetko rozprava, aj 5 slovne vety, je bez plienky. sam sa vie napapat, dokonca sa pred par dnami naucil aj hore dole schodami chodit. sak ale makame na nom 🙂 😉 😀 .

najjulinka
autor
18. sep 2009

po schodoch som aj ja lucku už pustila... vysla hore.. sice po štyroch, lebo Mirka sa do schodov pustila prvá a takto, tak sa naramne Lucka rehotala... no ale vysla hore na schody a začala tam na krajičku poskakovať či ako to nazvať a som mala a mále... ona proste aj keby vyšla , zišla - akože techniku ovlada, ale poste ked zastane a začne tancovať na schodoch, alebo hore nad schodmi, tka som na mrtvicu......

najjulinka
autor
18. sep 2009

naša babi je uuuužas... som jej volala a z nej vypadlo, že vie, že prave hovorila s karolom... ona mu telefonovala 😵 😀 Ale Karol jej ani nepovedal čo od nej potrebuje.. takže som to nadiktovala ja.... babi je uuuužasna.. pojde karola aj na par hodin vystriedať..... 😀 tak mi karol aspon donesie korby a nadstavce na Inglesinu čo nosime stale v aute... a vezme si pribor a tak...

mixka
18. sep 2009

juli, ty si UZ lucku pustila po schodoch a po styroch 😕 ??? vsak nase nemaju este 2roky a po schodoch chodia normalne same uz cele leto

najjulinka
autor
18. sep 2009

no akože vie sama.. len Mirka sa pušťa hore po štyroch... a lucka to brala ako srandu.... akože samu, žeby som rpi lcke nestala som ju pustila len na smykalku.... tam keby spadala, tak do kamienkov....

laculik
18. sep 2009

zavisi aj ze ake schody, lebo ak je zabradlie tak sa da. ale ak nie je...tak je to ovela tazsie. a maly sa naucil prave na takych bez zabradlia 😉 , cize sa nepridrziava nikde rukami.
a niekde som davno citala, ze prave odvykanie od plienok je vhodne ze ked sa deti naucia po schodoch, lebo vtedy sa im prepnu nejake veci v mozgu.ale neviem ci je to tak naozaj...

najjulinka
autor
18. sep 2009

tak našej Lucke vkuse prepina... ona plienku nekce, ona gatky alebo kce byť "nahač".. ale nevadi jej ked sa pototo hoci aj doprostred kuchyne......
no a pos chodoch tiež vyjde.. len možno hore zo schodov a zgula, lebo je to to naj miesto na poskakovanie a tancovanie a neviem na čo, no proste vyzerá to nebezpečne....

laculik
18. sep 2009

este som pridala fotky...

najjulinka
autor
18. sep 2009

vsimla som si.. .fantastické foto si dala... 😵 😵 😵

najjulinka
autor
18. sep 2009

inak moj ujo povedal, že Kiko je ako Hugo Chaves .. .a babi povedal, že fakt, ale Kiko je ovela krajší 😵

laculik
18. sep 2009

maly je krajsiiiiiiiiiii

najjulinka
autor
18. sep 2009

je.. malý je najsamkrajší chlap... ale Karoli to nevravte please....

laculik
18. sep 2009

😀

najjulinka
autor
18. sep 2009

inak čo stale problem, že Marketa jači, tak dnes ked som tu bola sama s štyrma detmi už, tak merketa najlepšia... normalne som nechapala.... asi tolko pochopila, že mam toho vela... a jak keby vzala ulohunajstarsej.... rozumnej.....

najjulinka
autor
18. sep 2009

tak ešte jeden mobilzmizol naim.. to tak postupne a nachadza čo chýba....

najjulinka
autor
18. sep 2009

Idem spať.. .snad zaspim.. ale so dost kaput, tak snad ano.... pááá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre