Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
21. sep 2009

to vazne 😕 ?? vsak v marcu mas len 2 deti a tu raz tolko 😀

zicon
21. sep 2009

Nejako som preskocil - ty mas az dva 4 kociky??

najjulinka
autor
21. sep 2009

zicon to mysliš že jeden človek 4 korby tak bežne predava?, som od dvoch kupila....

zicon
21. sep 2009

Nechapem vobec,

ja som myslel ze to bol 4 original, alebo to je 4 podvozok a korby zvlast??

najjulinka
autor
21. sep 2009

toje podvozok 1-4 a korby si das kolko kces.. ale tak standardne ludia si davaju 2....

zicon
21. sep 2009

Vobec nepozanm co je to za znacku nech mrknem na Googli

najjulinka
autor
21. sep 2009

Inglesina.....

zicon
21. sep 2009

Idem uz spat, dobru noc vsetkym

lenkove
21. sep 2009

dobru noc 🙂

najjulinka
autor
21. sep 2009

aj ja. .cakaju ma 2 nožky na vankuši... fuu... tentoraz o bude schytávať moja hlava.... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
22. sep 2009

tak dobre rano...

cairka
22. sep 2009

dobré ránko.
juli, myslím, že je čas priraziť k vašej posteli dalšiu pre lucku 😅 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

no to ťažko.. .to sa u nas neda..

cairka
22. sep 2009

tak potom len si zvyknúť a veriť, že za 15 rokov nebudete v posteli spať ty, karol, lucka a kiko 😝 (prípadne iný nápadník 😀 ) ale zas aspoň by ste ich mali pod dohľadom 😕

mixka
22. sep 2009

ahojte bre ranko 🙂

juli, to veru nezavidim take spanie 😀 zlata nasa detska izba a velke postele deti 😀

zicon
22. sep 2009

Nozky na vankusi - pretocit dieta, pripadne preniest na naseho to ucinkuje

laculik
22. sep 2009

u nas fungovala malá sama vo svojej postely, tak do cca roka, ked si zacala uvedomovat suvislosti a tiez preliezat ohradkovu postel. tak sme ju dali na velkacsku postel vo svojej izbicke, ale odvtedy docupitala ku nam skoro kazdu noc, taks me ju vzdy vratili naspat. co mi v tom veku samozrejme nevadilo, kedze bola este mini. ale do dnesneho dna zo 7 noci, 6 docupitala a to sa neda vyspat, a nosit 25 kg v noci cez dom sa nam nechce. cize ja pekne v jej postely a ona s muzom v mojej. ale vyhovuje to (najma tym dvom 😀 , si to vyslovene uzivaju), ja sa dobre vyspim tiez, cize to zatial neriesime.

maznacik007
22. sep 2009

MATA2 macke a milkovi.. gratulujem ku krstu... 😵 😵 😵 popis co ako bolo... aj nas to bude cakat.. 😵

najjulinka
autor
22. sep 2009

no zicon tie tvoje rady.. jak keby som nevedela, že ked si na ten vankuš kcem lahnuť, tak decko musim spratať... 🙄 🤐 Vsak práve.....

najjulinka
autor
22. sep 2009

Inak sme dnes boli u doktorky našej.. .tak sme zhodnotili, že celá hospitalizácia bola na nič.. .že presne keby bola ona v praci, tak tam Lucka nie je..... aže vlastne aj tá diagnoza taka smiešna.. a karol povedal jej, žepočul ako sa bavili v nemocnici , že nevedeli napisať dovod hospitalizacie a že potom ai vymyslieť diagnozu........ a v podstate vyšerenia im spravili v pondelok a hned išli domkov.. .celý weekend tam čakali na pondelok a pracovn dobu vastne.... no na nerv.....
Marekov pipik len zaparenina.....takže aj to dobre... trošku som sa bala. .ale jefakt, že to mal lepšie ako sme ho tam rozbalili u lekarky.. .včera som ho spršila rano a aj večer kupala.... takže akurat včera to mal asi také najhoršie....

martina_maxian
22. sep 2009

ahojte baby, chcem sa len spýtať, keďže dnes sa ma šéf pýtal, kedy sa chystám na materskú, že ako to je, a kedy vlastne budem mocť oficiálne ísť na materskú, keď si dieťatko adoptujem... 😉

zicon
22. sep 2009

Ja som v piatok hovoril Reverz, ja nasim zdravotnikom neverim ani nos medzi ocamy

najjulinka
autor
22. sep 2009

fuu ta verajšia husenka je živá.. .ešte že muž prišiel domov.. .už sa do brokolice pustil... a možem variť deťom brokolicu... už brokolicu nekupim asi... alebo jedine ked muž bude doma.....

zicon
22. sep 2009

martina_maxian odo dna nadobudnutia pravoplatnosti sudneho rozhodnutia o predsovojitelskej starostlivosti, aspon u osvojenia je to tak.

mata2
22. sep 2009

dakujem maznacik 😵

krst sme mali po omsi,cele to trvalo asi 15 minut,deti boli vystrasene,tak blyzo pri oltari este neboli,hysaky nastali ked im knaz lial vodu na hlavu 😅
ale zvladli to super 😵

zicon
22. sep 2009

Ty si husenku vcera nevyhodila??

zicon
22. sep 2009

Aspon vies ze je urcite BIO

zicon
22. sep 2009

Ale krst dietat bez revu. Nas knaz sa pri krste kubka smial od ucha k uchu ked tam taky malycky mesacny reval co mu pluca stacili, ze najkrasia bozia hudba a mal pravdu.

martina_maxian
22. sep 2009

a to rozhodnutie kedy nadobudne právoplatnosť? ako dlho už budem mať deti doma? 😒

dioliana1
22. sep 2009

takže máme doma alergičku, včera potvrdené od lekárky ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre