Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
27. máj 2009

juli, ty máš vždy hranolky , alebo všobecne "jedivo", keď prídu nejaké návštevy (aj vtedy sociálka 😅 )
nezmení...
ona je zvyknutá... práve volá... 😉

magimary
27. máj 2009

je hotová z vašich detí... 😵
povedala: "Akoby som bola u vás"... 😵 😉 (teda myslela, keď videla deti u vás)...

najjulinka
autor
27. máj 2009

hranolky mám ako jedivo, ked sa mi nič nekce robiť... dosť často sa mi nekce robiť.. ale hlavne pre Karola a Lucku som mala, pre seba som nemala navarené a ani chleba a rožky som doobeda nekupila, tak som hladala čosi čo si spravim len pre seba...... čo sa dá spraviť proste 1 porcia..... 😀 a tak boli hranolky................
a si ani nepamatám , že som mala hranolky, ked prišla socialna... ty to si dajak dobre pamatas...
ja si pamatam, že ked boli v juni 2008, tak som mala nové zemiačiky také malinkaté okruhle... to si pamatam... 😀

najjulinka
autor
27. máj 2009

fiha... no ja viem, že my dve sme si podobné a dost velmi... ale že až tak.. .no hmmmmm...

najjulinka
autor
27. máj 2009

inak o chvilu budem mat pekne čislo v pase... k počtu prispevkov... 😀

magimary
27. máj 2009

no, myslím, že si vtedy tiež hovorila o hranolkách s tatarskou, ktoré už si mala vychladnuté, keď odišli... (ale monžo to boli zemiaky...ale veď aj hranolky sú zemiaky, tak som si tak automaticky domyslela, že to boli hranolky...)...ja to robím podobne, ak chcem rýchlu stravu (pre seba), tak si šupnem hranolky (ak sú v mrazničke 😅 )...
fakt toho budeme mať viac spoločného.. ako vravím I.a prirovnala vás a vaše deti k nám a j našim deťom... 🙂

magimary
27. máj 2009

aj ja som si všimla Tvoje pekné čislo, čo sa Ti blíži (ja som mala pekné včera...ale nechcela som narúšať "vážnu tému" o rozhodovaní sa pre szurodeneckú skupinku svojimi číselnými mániami... 😀 )...

a ževraj sa nám rozbieha nejaká (spolu-) prácička s vami?!... 😕 správne som to pochopila?!... 😕 😅 😉

najjulinka
autor
27. máj 2009

asi ano... no vieš .. ona s mojou mamkou kuju plany......... možno raz budeme kolegyne.. .uvidime.. ja som zatial spokojna tam kde som.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
27. máj 2009

veď aj ja, ale ja si myslím, že to budem-e môcť nejako skĺbiť...
jedno mimi odtiaľto, jedno od vás... 🙂 😉

najjulinka
autor
27. máj 2009

vsak sa vselijak dá................ 😉 vsak ked nie so mnou tak s MM

magimary
27. máj 2009

no aj u nás by to bolo akože na mm (lebo tuto mi bolo jasne povedané, že môžem robiť len pre nich)...
skrátka, keď sa chce, všetko sa dá... 😅 😉

magimary
27. máj 2009

juli, už máš pekné číslo 😉 😎
dúfam, že nie preto si ticho... 😀

najjulinka
autor
27. máj 2009

u nas prší. manžel išiel na urad a mne nechal 2 revajuce deti, ale už nerevu.......

mixka
27. máj 2009

a u nas konecne slnieckovo 🙂 sice take kostrbate, ale ovela lepsie nez doobeda 😀 ja som dnes bola straaasne usilovna, som povysavala cely byt, umyla kupelku a wecko, podlahy, dala oprat dve pracky a navarila 🙂 a popri tom zabavala deti, krmila a prebalovala 😀

najjulinka
autor
27. máj 2009

počasíčko také fajnové na nič nerobenie, ale nedá sa...

najjulinka
autor
27. máj 2009

Tak som bola s Luckou v LIDLi a fajne fuka vietor, sa ochladilo... A v LIDLi už všetko vybrakované... a už dávno tam neviem zohnať tie chlpaté knedliky... a som chcela kupiť čosi hotove do mrazaku, či sladke či tie chlpaté knedle a nič......... 😒 Lebo aj dnes som na hranolky nemala chuť, ale nič ine som nemala, len hranolky a malú pizzu... Tak som dnes ešte jednu malu pizzu kupila (poslednu), nech mame obaja, ked sa nebude stihať... Nohavice modré som chcela obzrieť, že kupim detom a mali jediné jedny ružové a to nám netreba...

pimpa
27. máj 2009

Ahojte,
som tu dlhsie nebola, tak si spatne musim precitat vase novinky. My sme boli vcera podpisat vzdanie sa odvolania k predbezku, takze mame pravoplatnost rozsudku, z coho sa tesime. Dnes sme ho boli odhlasit z DeD. Vcera bol s nami Patko v Budapesti, museli sme to risknut bez pasu, ale nic sa nestalo, tak v pohode, ani nas nikto nekontroloval. Museli sme totiz odviezt sestru na letisko, odchadza do Kanady, vyzera ze na vela rokov...tak to som nechcela zmeskat, po ceste sme kupili v Madarsku Tesco plienky a nutrilony tak sme aspon zasobeni 😉

tinika
27. máj 2009

Ahojte maminy, ako sa mate? Ja som zase chora ☹ tak sa liečim jahodkami, hraskom, jablckami hihi

rita55
27. máj 2009

baby ako to je s predbezkom?Mozem si dat az predosvojitelsky a zatial mat maleho na hostovsky?Aky je v tom rozdiel?

najjulinka
autor
27. máj 2009

na hostovsky sa pytaj v domove - je to totiž na domove či ti ho dá.. .samozrejme ked ho maš na hostovskom, tak je to len "cudzie" dieta na navsteve, takže nemaš narok nanič voči nemu...

rita55
27. máj 2009

no to ano,ale co sa tyka papierov neposiela sa nieco aj bio ked davas predbezko?Nieco take sa mi mari ☹

najjulinka
autor
27. máj 2009

ano predbežko ide aj biorodicom

najjulinka
autor
27. máj 2009

Tak naše detičky už hajajú. MM išiel za synovcom, tak mam klud... možem sa tu v klude vykecávať 😀

laculik
27. máj 2009

aj u nas sa uz drichme 😉 .
ideme si otvorit cervene, mnam!
magi, juli, co to tu kujete z plany?

lenkove
27. máj 2009

Ahojte
Rita a aky princ k vam pride? kedy povies viac? 😵 😵 😵 priprava dokoncena, nasli ste ochotneho? 😉

najjulinka
autor
27. máj 2009

laculik plány plánujeme uuuplne najtajnejšie. .my iné nevieme... a samozrejme stále okolo detí.. .lebo to už vobec iné nevieme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
27. máj 2009

cawte, prerábra by mala na druhý týždeň mať koniec, ostatne veci zostanú na mojich 😀 😀 kutiloch 😀 😀 😀

lenuska74
27. máj 2009

no ved oni su šikovnici tak to hravo zvládnu neboj dioli 🙂

lenkove
27. máj 2009

Ahoj Lenuska
ja na vas stale musim mysliet.. o tom co si pisala minule.. 😨 dufam, ze sa to na pozitivne obrati cim skor 😔
🤐

lenuska74
27. máj 2009

ahoj lenkove jedine pozitívne by bolo keby sa úradnici fakt snažili robiť niečo pre deti a nie pre svoj dobrý pocit z toho že o ni o ničom rozhoduju ale snad sa to skončí dobre a ďakujem že na nás myslíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre