Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
22. sep 2009

a inak Janica to je aké meno? z akej krajiny????

brulka
22. sep 2009

juli. my cakame na dietatko od 0 do jednoho rocku - zdrave - na farbe pleti nam nezalezi - nic ine sme si nespecifikovali. najradsej by sme vsak babo do 6-tich mesiacov - ja by som si rada uzila aj babatko. ale uvidme 🙂 uz sa straaaane tesim na noveho clena rodiny - dufam ze sa do vianoc tiez dockame 😉

lenkove
22. sep 2009

ja by som povedala, ze srbske ci chorvatske 😉

najjulinka
autor
22. sep 2009

no to vidno na prvý pohlad, že su jany.. ale janica je aké meno?? Janice alebo čosi také by sa mi ešte hodilo.. .tak nejak mi pasuje, ale Janica je zvláštne..

najjulinka
autor
22. sep 2009

brulkadobre podmienky ste si dali... také by som si dala aj ja, kebyže kcem pre seba babo na furt.... 😉 😀 😀 😀

cairka
22. sep 2009

juli, no janica kostelič je tuším slovinka? abo chorvátka, tam niekde bývala juhoslávia tuším 😒

najjulinka
autor
22. sep 2009

do tretice lenkove by mohli mat Johanku 😀 😀 😀 😝

zicon
22. sep 2009

k laure aurel a ine divociny, treba si uvedomit ze za nase vystrelky nemoze predsa to chudatko.

U nas v dome mame pani co sa vola Dalma a ma deti Bronislavu, a Elmu.

najjulinka
autor
22. sep 2009

ono mena sa rozne komolia.. . prechadzaju z jedneho naroda k druhemu... a aj ked ide jedno meno, ale každé inou cestou, tak nakoniec su z toho mená 2... takže ono Janov a Jian(?) by malo byť strašne vela roznych .... 😀 toje také meno uplne najbežnejšie....

ralanka
22. sep 2009

ja mám rodinu z bývalej juhoslávie a jedna zo sesterníc sa volá Vesna tak si vždy spomeniem ked uvidím tú dobošku 😀 😀 😀 😀

lenkove
22. sep 2009

do tretice by uz mohli mat chlapca, ked sa tata tak snazi 😀

magimary
22. sep 2009

ajojte!
brulka, presne si to vyššie opísala (moje/tvoje pocity pri tejto fáze dokončovačiek 😵 )
a niekto sa tu pýtal na podmienky na dieťatko (nie mňa 😅 ),ale my sme si napokon dali zdravé mimi do polroka a na farbe a pohlaví nezáleží... 😅 😵 😀
s tým pohlavím ma mužík zaklincoval včera priamo tam na úrade,keď ja som rezolútne vyhlásila, že dievčatko, pani sociálna na mňa tak prestrašenejšie pozrela, že či to myslím vážne a tatik do toho vstúpil: "nie, nemyslí, na pohlaví vôbec nezáleží", takže teta sociálna tam s uvoľnením napísala: na farbe a pohlaví nezáleží... 😨 😅
čo už, tatik rozhodol... 😉 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

to nie su divočiny to su normalne mena..

janula a mixka ozvite sa.. vy mate Laury....
Aurelov je malo.... ale napr... my sme sa učili, že dajaký Aurel Stodola.... tak zas až také zvlastne meno to nie je... a rozhodne sa mi páči viac to Aurel ako tá stodola

laculik
22. sep 2009

brulka, my sme mali podmienky obdobne, zdrave od 0-2, farba pleti egal...
a suhlasim presne, ja som mala rozpisane aj o vozickaroch, ale som zmazala. sak deti sa pytali na to odkedy ich videli prvy krat, tak som normalne vysvetlila a bolo. aj ja som studovala mimo a dokonca v roznych krajinach a ten pristup sa neda porovnat 😖 .

najjulinka
autor
22. sep 2009

lenkove oni sa snažia o chalana???
aha
no my sme kceli 3 baby. .resp Karol 2 aja 3.. .Katarínu, Kristínu a ja ešte Karolínu.... 😀 😀 😀

ralanka
22. sep 2009

ahoj mary,
konečne máš trošku času aj na nás? 😉 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

no u nas lucka už ukaže v knižke na tetu na vozičku, že "au noha".. .takú knižku mame s dopravnými prostredkami... a posledná dvojstránka je taká , že hlboký kočík, bugina, voziček, trojkolka, skateboard, bicykel, kolobežka, kolieskove korčule, korčule, sane... no a take všelijaké dopravne prostriedky....

magimary
22. sep 2009

hej,ralanka, konečne 😅
a aj ja poznám Aurela (osobne)a má brata Marcela... 😅 a obe mená sa im hodia k priezviskam...
jaj a k tomu zdarviu sme v dotazníku uviedli, že bežné "civilizačné" chorobky (v týchto okruhoch)-typu FAS, NAS v pohode, ale nie vážne handicapy... 😉 (to by sme v našej budúcej skupinke detí ťažšie zvládali 😅 )

magimary
22. sep 2009

ozaj, a vy ste sa už prešupli aj cez 10000 príspevkov 😨 😅
takýmto tempom budemem mať za chvíľu 50-tisíc...

náš Zajko dnes krásne napodobňoval havka (ja som pred ním štvornožkovala a havkala) a on ma naháňal tiež čtvornožkujúc a vydávajúc havkajúce zvuky!!! 😵
je nenormálne šikovný, každý deň sa naučí nové veci!!! 😵

ralanka
22. sep 2009

ja mám teraz cca 3 týždne volna tak preto som tu častejšie ak je mojím zvykom 😀

lenkove
22. sep 2009

Juli
ja si len tak myslim, ked on je Bojan a ma baby Jany 😉
a Aurel sa aj mne viac paci ako Stodola. Stodola Majer napr. No des 😀 Inak, ja som kamoske vymyslela meno pre dieta, celkom netusiac ze ma beru vazne, tak budu mat Cyrila 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

este je zaujimave davať mená podla abecedy.. ked ma dakto vysoku metu... ale C je velmi skoro... a presne lenkove Cyril, Cyprian, Ctibor, Cecilia nie su moje srdcovky...... a nakoniec pre pokročilých ani Žaneta,Žofia , Žigmund 😝 😀 😀 😀

laculik
22. sep 2009

cyril to je pre mna krasne a zofia tiez. ale mame v rodine a hodi sa k prizvisku... to ja zasa nemusim "zahranicne" odnoze. napr Zofia - Sofia.

lenkove
22. sep 2009

Laculik, Cyrko je ok, len k priezviisku trosku, ale zvykneme si 🙂 podla mna je nas Cyril najhorsi, kedze vsetci ostatni Slovania maju Kiril a to sa mi paci neuveritelne velmi 🙂

a cudzokrajcenie ani ja nemam rada, kym nejde o balkanizaciu, samozrejme 😀 😀

najjulinka
autor
22. sep 2009

Sofiu ja nemožem, lebo je to take otrepane meno a hlavne normalne sa mi chlpi ježia, ked počujem "Sofinkááááá!".. .nemožem...
Ja mam rada mena neutralne.. .čo idu aj v zahraniči aj u nas... nie aby doslova vsade kričali..... 😀 jasne nejaké pismenko to vždy v každej krajine je trošku zmena,a le proste také neutrálne......

dioliana1
22. sep 2009

máme pekný večer aniqa kedy sa prihlásiš?

lenkove
22. sep 2009

napriklad Julia 🙂

najjulinka
autor
22. sep 2009

Julia je fantastické. Ja som max. spokojná...... 😀 a aj Lucia sa mi mooooooc páči....

najjulinka
autor
22. sep 2009

Dobru noc.... pá

najjulinka
autor
22. sep 2009

😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre