Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
25. sep 2009

Juli ja dúfam, že dvojky budú už na vianoce a navždy u nás...

zicon
25. sep 2009

Prave poyeram minitalent show a tancoval tam suprovo jeden domovak, no taketo vzstupenia sa my pacia.

najjulinka
autor
25. sep 2009

Inak Karol dnes do mareka hučal "bába" a zopakoval.. konečne čosi... ale akože žeby to poučžil ptom aj sam dakedy to nie.... ale dnes doobeda zaspali v kočíku... a zobudili sa s usmevom!!!!!!!!!!!!!!!!!! nerevali 😉

cairka
25. sep 2009

zicon, fakt tancovali super, obaja, aj tá baba. a je strašne pekný 😅

martina_maxian
25. sep 2009

no soper Juli... vzorne sa o nich staráš... 🙂
a ty ideš do modreého z neba?? kto ti čo chce splniť? 🙂

lenkove
25. sep 2009

Julinka
no mas pravdu, co len z toho Mareka bude 😀

lenkove
25. sep 2009

aha, ja ze to je nejaky obchod 😀 to modre z neba 😀

magimary
25. sep 2009

fakt, bol pekný-ten chalanisko...
aj ja na to čumím... 😅

martina_maxian
25. sep 2009

baby ja som teraz v nemocke,,, no hrozná nuda,, ešte že mi mm priniesol NB, lebo by ma tu piclo.. 🙂
a ako je s yukki,, už je doma??

magimary
25. sep 2009

ja som si už pohla moja pekné číselko... 😝 😅 😀
mati, a už Ti aj niečo robili?
rita, máš krásne kočenky!!! 😵 Maličká sa podobá na nášho najstaršieho profisynčeka... 😵

lenkove
25. sep 2009

Mary
ale pekne dlho si mlcala 😀

martina_maxian
25. sep 2009

magi, prišla som sem na nasadenie nejakého špeciálneho a príšerne drahého lieku,,, takže zatial len také bežné veci... myslím, že tento víkend tu celkom v pohode prežijem,,, až na tú nudu..

najjulinka
autor
25. sep 2009

no ja pri dvojičkach nemam pocit, že som vzorná.... to bol boj... 😔

zicon
25. sep 2009

No najprv som myslel ze to bude take troska zneuzivanie deti, ale vidim ze ma to celkom uroven, a je to roben skvor pre deti nez dospelych

martina_maxian
25. sep 2009

Juli nevyzerá to ako boj.. 😀

zicon
25. sep 2009

A co od teba v modrom z neba chcu??

najjulinka
autor
25. sep 2009

no bolo to náročné.. začínam mať pocit, že už sa dá......

lenkove
25. sep 2009

Vsetky deticky v nasej teme su krasne 🙂 🙂

zicon
25. sep 2009

Ano vsetky su krasne ale ten moj je NAJ

najjulinka
autor
25. sep 2009

no čo by asi tak kceli zicon...... len neviem čo a ako... im sa pozdáva, že 5 detičiek.... ale ono su to prckovia.. netušim čo a ako by vypalilo... proste netušim čo by ich potešilo... Oni sa dakedy potešia, ked ideme domkov.... alebo ked zbadaju piškotu..... a dakedy aj keby im hračky z neba padali, tak nič... proste nič...... proste toto naše osadenstvo nie su herci.... 😀

lenkove
25. sep 2009

dnes ma moja neterka 4 roky, na zac. sk. roky dostala v skolke mrle a teraz mi bracho pise ze ma vsi 🙄 🙄

magimary
25. sep 2009

súhlasím, všetky! aj tie, ktoté ešte len prídu ...
...do témy "prišli k nám"...

lenkove, ale skoro mi bok vyvalilo... 😀
ty si slamenná vdova a ja budem cez víkend tiež... 😢 😒 😝

magimary
25. sep 2009

lenkove, to je Martinova a Jankina dcérka??? no, ja mám dosť! že mrle a ešte aj vši... 😨 😝

lenkove
25. sep 2009

Magi
to je hroza, ja si normalne musim zvykat 😀 😀 ked nie je v okruhu 20 km som ako bez ruky 😀 😀 ale v nedelu popoludni pride 🙂 a vas tatik?

zicon
25. sep 2009

No tak si vypitaj koniec vyrobneho pasu z tovarne na piskoty domov.

najjulinka
autor
25. sep 2009

mrle mal nas kamarat ihriskový.. .bolo to dost čudo, lebo do školy nechodi.... tak ja striehnem stale.. .ja striehnem tak či tak....
no ked sme pri takej teme.. .baby vam šahaju cudzi ludiado kočika???? mne vkuse... ale neraz idutak fuj igani - bedniari... a oni - akože deti cigánske.... a rovno na tvar detm a tak..... je to akože bežne??? či oni len na moje, že to vidia že ich krv?????? alebo ja nechápem.... akože posledne tak na dvojičky šahala cigánka (cca 10ročná) špinavá desne... a to sme išli s jenou mamičkou čo sa z parku pozname a sa ma pýtala či mne to tak bežne take sa stava... tak mi došlo, že možno to uplne bežne nie je....

najjulinka
autor
25. sep 2009

zicon ale to nie vždy piškoty idú na odbyt.... ja som nakupila jak sme ešte kika mali.. .a ja odišiel, tka lucka nad piškotami ohrnula nos... a potm prišli dvojky a sa zjedli.... ale teraz už Mareček po štvrtej ohrna nos.. .zas Lucka začala pir Mirke pásať piškoty..... no ja viem ako sa zajtra zobudia a čo budu kcieť, resp. nekcieť????

zicon
25. sep 2009

No mne do kocika nikto nesiahal - vsak by som mu dal po paprciach

zicon
25. sep 2009

Treba dat na kocik napis pozor besnota

magimary
25. sep 2009

lenkove veľmi nápadobne! ( 😉 😔 😅 ) a príde tiež až v nedeľu popoludní, ale tiež sa oňho bojím,lebo ide opre drevo k rodičom (na Stredne slov.) a ide s takým veľkým vozíkom (s ktorým ešte nikdy nešiel 😕 )a určite si ho naprace a ešte aj auto ...(podobne ako Tvoj drahý 😒 )... a ešte je na slovesnku aj policajná akcia( 🙄 😖 ), skrátka do pondelka sú všade samí policajti... ach...

a mimochodom, som ťa predbehla v príspevkoch!!! 😎 (ešte predvčerom, či včera si mala viac akó ja... 😀 )

juli,mne NIKTO nešahá...len nakúkajú(ale aj to tak opatrne 😅 ),asi pôsobím odstrašujúco na ošahávačov a okukávačov...ale pristavia sa mnohí a kecajú a vypytujú sa (ale na deti si "netrúfnu").. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre