Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
27. sep 2009

ja osobne nemám deti ale dosť často som v ich spoločnosti a oni skúšajú pokial môžu ako sa dá nami manipulovať 😀 😀 😀 ved sú otom aj štúdie že už aj miminko vie toto ovplyvniť pretože ked plače tak k nemu niekto príde a ono si to zafixuje že toto je spúšťač ako získa pozornosť šikovné sú tie detičky 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
27. sep 2009

ELIANA no uff. .. ja som s Ninkou take problemy nemala ... a s Danko do skolky nechodi... 😀

ja osobne som za vychovu od malicka... jasne ze lubkame ... ale aj tak malemu dietatu ako je napr. Danko sa da dat najavo ze nesuhlasim s tym co robi... ked napr. odhadzuje .. /viac krat po sebe falsu s pijom.. vonku z kocika/ zdvihnem prst a poviem nesmies.. tak sa tak smiesne zatvari ale nezahodi rozum ma inak riadny... uz ide aj tak krok dva.. ze k nam.. ked niekde pri niecom stoji...

inak priznam sa ked prisiel.. bol velmi dobre od profimamy nauceny.. /aj zaspinkavat .. nocnicek.. atd/ tak sa to snazim zachovat.. viac menej uspesne.... uvidim co napisem o rok.. potom mi to mozete pripomenut 😀

najjulinka
autor
27. sep 2009

Tak u nas na Kikovi bolo jednoznačne, že ked sa povedalo "nono" tak by sa anjradsej zašil pod koberec.. normlane sklopil zrak... no zlatušik.. nič viac na neho nebolo treba.. .bolo mu jasne...
Lucke som minule po ruke dala.. a potom este sa domahala aby som ju hladkala po tej ruke a robila "moja moja"... vsak tak je naučená, ked sa navzajom buchaju, tak si maju urobiť moja moja... tak aj za mnou chodila jak ten a nechápala, že mna sa toto pravidlo netýka... ale fakt akože nejak jej nedošlo... pochopila asi, že nono, leboaj mna hladkala... ale domahala sa mojho hladkania.. ale inak je zlatá.. dnes ma "privrela do okna".. .som stala v otvorenom okne a ona ho proste zavrela... tak ma hned hladkala a po chvili prisla este raz ma hlakať... že tam mam au.... a druhýkrat ma išla privrieť do okna.. atak som jej povedala, že mi spravi au a už ho dobre nevylomila do druhej strany, jak jej zaplo, že tot nema robiť 😀 😀 😀
Inak v mojani je najlepšia Marketa... začne revať Marek, tak hladka Mirku... Dnes tresla Karola pod zuby a som jej vravela, nech ide urobiť moja moja a ona začala hladať Lucinku... no nejak sa jej to este nepspajalo, že ten čo ma au, ten čo plače, že n sa moja.. ona proste moja tak nezavisle.... akože moja vtedy ked treba, len nie toho koho treba.... 😀 😀 😀
S detmi je sranda... Lucinka napr. Kia vkuse kmásala za vlasy... Samozrejem bola vykričaná... on začala plakať a Kiko ked ju videl, tak ju mojal, aby neplakala.... takže asi tak... Kiko vyťahaný za vlasy a ešte mojal Lucinku, že som na nu kričala.... až ho podozrievam, že ten mi ju rozmaznal.... 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
27. sep 2009

Eliana,
ahoj, som rada, ze si sa ukazala 🙂

Ja uz pozeram telku sama, mm isiel protestne spat. Sme sa trosku pochytili 😝 kvoli dietatu, ktore este nemame 😅 😅
Citali sme si vas a videla som na nom, ze sa normalne vystrasil z toho co ste pisali 🙄 🙄 ze "geny" a pritom jeho arijsky synovec je uplne nezvladnutelny v troch rokoch.. Bije vsetkych aj zvierata, najnovsie zacal hadzat do ludi kamene a to je ok 😝 😝 😝 on je inak uplne v pohode (to ako mm 😀 😀 a vlastne aj maly, sak ho lubime ) a nechapem tu jeho reakciu 😕

eliana
27. sep 2009

no niee :o)) nam po hlave neskace :o))) ale ved zas nie vsetci manzelia su rovnaky co roky nemali dieta :o))) moja starka mala 40 a nemala roky dieta a adoptovali moju mamu a vychovali ju prisne,normalne.ale poznam take typi, co to dieta lutuje a rozmaznavaju a rozmaznavanie je zle vzdy ale myslim ze pri vacsom dietati z domova je to uplna katastrofa

najjulinka
autor
27. sep 2009

Idem pomaly do hajan... Dobrú noc...

ralanka
27. sep 2009

aj ja dobrú noc ak zaspím a nebudem ako nočná sova 😀 😀 😀 😀

lenkove
27. sep 2009

Spachtosky 😀

magimary
27. sep 2009

ahooooooooooooooooooojme!!!
eliana, minule som Ťa tu vo veľkom spomínala!!! (a nie prvýraz! 😉 ), ale Ty si ma možno už ani nepamätáš...
som si myslela, že už sa (tu) ani nikdy nezjavíš!!! 😅 😵
teším sa!

ja som konečne dokončila moju (celodennú písomnú makačku) prípravu na prednášku (resp. na konferenciu 😨 😅 ) na fakulte o profirodičovstve... (šak o čom inom? 😀 )... 🙂 som rada, že to mám za sebou a myslím, že sa mi to celkom podarilo 😎 😅 . Ale dalo mi to fakt zabrať, už som dávno nepísala žiadnu prácu... a teraz henď desať strán zo seba vysúkať... 😅

ale už pôjdem tiež na kute... 😉
tatika mám šťastlivo doma (aj s drevom 😀 ), leni pozdrav toho Tvojho 😉 , že nech sa nebojí dopredu,,,veď nevie, aké by boli jeho biodeti... 😉

lenkove
27. sep 2009

Magi
dobru noc 😀 som rada, ze vsetko dobre dopadlo 🙂 uf, super! aj ty pozdrav 🙂
reakciu pripisujem unave z tazkeho vikendu 😀 inak ho este budem musiet vychovavat 😀 😀

a vsetkym dobru noc 😵 😵

magimary
27. sep 2009

tak da drž pri tej výchove!, lebo ako má mexx v pase: "výchova je hlučný porces"... 😀 😀 😀
ťažký víkend?!? 😅 😕
môj tatik má už asi dva týždne ťažké dni (neilen víkend) 😝 😀 , tak k čomu to pripísať?...
ale ja to mám už teda tiež zanalyzované a je to určite zo stresu posledných stavebných prác..., čo už... 😅
ale ja sa držím celkom fajn, i napriek tomu, že mám doma teraz vojnu-myslím v zmysle úsečných povelov a príkazov... 😅 😀 (tatik si komepnzuje svoje stresy pokynmi a povelmi, stáva sa z neho generál, ktroý nevie/nechce komunikovať ale rozkazovať... 😅 ), ale ja som trpezlivá...myslím, že už ho to prechádza...
takže, stáel si na tom ešte dobre, že je to len víkend... 😀
a dobrú n 😵 c!

lenkove
27. sep 2009

Mary
dobru! a to nie je rozkaz, to je zelanie 😀 😀 😀 😵

magimary
27. sep 2009

dík! tak aj Tebe želám, nerozkazujem! 😅 😀

ralanka
28. sep 2009

dobré ránko všetkým 😉 🙂
leni a nie som spachtoš klasika zas som nemohla zaspať tak som čumela na telku do pol jednej v noci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
28. sep 2009

Mary, že by mal muž svoje dni? 😀 😀 😀 😀

zicon
28. sep 2009

Bre ranko, Najjulinka a preco davate foto na faceblb a nie sem, ja som sice prihlaseny ale tu blbost zrovna nemusim

najjulinka
autor
28. sep 2009

Dobré ráno. Lucka ma tu núti písať "com"......

zicon
28. sep 2009

Hlas sa na facebook, prihlasil som sa ako tvoj priatel

najjulinka
autor
28. sep 2009

už som ta autorizovala

zicon
28. sep 2009

Diky mic

cairka
28. sep 2009

dobré ránko 🙂

najjulinka
autor
28. sep 2009

Baby ja netuším či Mirka rozumie... Na "nono" bud sa mi rehoce do ksichtu alebo začne revať akokeby som ju zaživa rezala.... Ale myslím, že rozumie, lebo prvé 4 dni bola to najposlušnejsie dieťa na svete... Potom asi nadobudla aku taku istotu u nás, obkukala sa a tak a už to je to najneposlušnejšie dieťa 😀 😀 😀

eliana
28. sep 2009

magi mari jasne ze si ta pamatam,uz velakrat som sa sem chystala,ale doma nam casto blbne net, ale uz mi chybalo s niekym pokecat o nasich detoch :o)

magimary
28. sep 2009

ahoj, eliana, som rada, že si pamätáš 😉

zicon, ty máš iniciálky mena a priezviska M.K. 😕 , lebo prišla mi pozvánka na FB od nejakého chlapa a keďže tam nie je ani foto, ani nič, tak neviem, či si to Ty, alebo som odklikla niekoho úplne out... 😅
inak, ja nemôžem prísť na chuť FB... 😝 , vôbec mi nevyhovuej ten štýl..., takže len odklikávam nových kamarátov a to je asi tak vsio... 😖
a teda o.i. ma to aj dosť otravuje... príde mi to na jednej strane anonymné (najmä,keď ani neviem, kto si ma chce pridať medzi priateľov) a na druhej strane až vtieravé, keď sa Ti ako priatelia "núkajú" týpky, ktoré síce poznáš,ale za priateľov ich nepovažuješ... 😝 dosť profánne sa am narába s pojmom priateľ 🙄 ,
takže, kto tam neni (cairka 😉, nemá za čím banovať...

a macoxha, konečne si sa aj ty na skok zjavila! ako žiješ, čo máš nové, dlho si tu nebola... 😕

a yukki, no, nezávidím Ti to rozpárané brucho... 🙄 , ale hlavne, že už si doma, v "domácom ošetrení" Tvojej Kiky 😅 😉 😝

brulka
28. sep 2009

aj ja vsetkych zdravim, neviete mi poradit kde sa este da zohnat knizka matejceka osvojeni a pestounska pece. pozeram a hladam aj v artfore som bola a uz sa vraj vypredala a nove nie su. ma niekto nejaky tip kde sa este da? alebo tip na inu dobru knizku? dakujem moc krat!

magimary
28. sep 2009

brulka, ja som ju mala požičanú z pezinskej knižnice 😉 ,
tak skúsa tam a prípadne si ju prefoť...
ja mám takto prefotených mnoho kníh, ktroé som potrebovala na výške a nové výtlačky už neboli... 😅
určite sa to oplatí... 😉

najjulinka
autor
28. sep 2009

magimary ja mam plno ludi, čo som neodklikla, že priatel.. .no a čo že dakto kce, ked ja nekcem 😉 😝 😎 Ja som si tam dala foto deti a pači sa mi, že nemaju všetci pristup.... len moji priatelia... a aj preto si tam neodklikávam kde koho..... a lahko tam idu fatky stiahnuť.. nemusim zmenšovať ako do mailu.... 😉

Inak našich vykradli bezdaci, torých nasledne okradli.. .takže sa u nich našli len 3 gitary.. .ktore ale mali vonku, takže ešte brat uvidí v akom stave budú........ ale zlodej sedí v base už.... 😝

najjulinka
autor
28. sep 2009

no ale suhlasim, že skor by sa tam hodilo miesto toho sloava priateľ dať známy...

magimary
28. sep 2009

ja tiež neodklikávam všetkých... a fotky si tam za svet nestiahnem, tak či tak je to verejné (nezaheslované) forum...

najjulinka
autor
28. sep 2009

no hacknuť mary ta možu všelikde... to je fakt.. .manželovi hackli mail,takže to je tak jedno....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre