Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
1. okt 2009

aj nase krpky zacinaju byt na mna az prilis naviazane, doma ma musia stale vidiet 😅 a ked varim nazvlacaju hracky do kuchyne a tam sa hraju a ja skacem po jednej nohe pomaly 😀 a vonku len naznacim pohyb inym smerom, tak lenka hned place, ze jej zdrham 😅

cairka
1. okt 2009

aj veve sa hrá zásadne v kuchyni, ked som tu... 😉

rita55
1. okt 2009

tak to je v tej kuchyni casto 😀 😀 😀

cairka
1. okt 2009

to je prevažne v kuchyni 😀 😀 😝

práve mi povedala, že zajtra za mnou bude veľa plakať 😅 ale to hádam len únava 😒

mixka
1. okt 2009

a ked idem na wecko tak mi stoja za dverami a klopkame si 😀 proste furt ma musia mat v dosahu a monitoruju co robim 😀 malo by to byt tusim ale opacne... 😀

cairka
1. okt 2009

dvere na vecku, to čo je? 😅 😀 ja ani nezatváram, lebo to nemá zmysel...

maznacik007
1. okt 2009

lenuska.. nam prisiel papier z uradu pod kt. patri DD a tam bolo povolenie na vstup do DD a cislo na DD kde si mas do 7 dni po obdrzani papiera telefonicky dohodnut IA

rita55
1. okt 2009

mixka presne aj natalka robi to iste 😀

lenuska74
1. okt 2009

no pekne ale od 23.9 sa ešte nikto z úradu z BA neozval 😠

cairka
1. okt 2009

leni, ešte furt sa neozvali? 😨 no tí si dávajú na čas... 😖

maznacik007
1. okt 2009

no lenuska.. ja som na ten nas urad.. pod ktory dd patril.. normalne volala ze ci nasu ziadost dostali... a ze ci odpisali a kedy to poslali...

ono vies je to aj o tom.. ze niekedy to stoji u riaditelky na podpis.. potom zasa v poste.. caka kym to odoslu...
na to je len jeden recept volat volat volat

lenuska74
1. okt 2009

hej to je to naše šťastie a dufam že sa ozvu že to nieje možne z niejakého dôvodu tak to by ma už peclo 🙄

maznacik007
1. okt 2009

skus tam zavolat.. cez telefon cez hubu nedostanes ako ja hovorim...

lenuska74
1. okt 2009

hej len ja neviem koho tam mam volat šak ich tam jak hadov na tom úrade a neviem kto to dostal na starosť ☹

mixka
1. okt 2009

cairka, mne to pride nevhodne nechavat si otvorene dvere a aby ma sledovali 🙄 🤐 necitim sa na to a chcem mat sukromie.

cairka
1. okt 2009

mixka, jasné, OK. podľa mňa aspoň vidí, že aj ja to robím niekde na jedno kokrétne miesto 😉

mixka
1. okt 2009

vsak aj baby vedia, naco tam chodim, im to vravim a rozumeju tomu 😀 lebo hned zacnu ukazovat na svoje plienky a hovoria kaka 😀

yukki
1. okt 2009

Kika sa v tomto (bohužiaľ?) správa ako havo. Ideme po meste, ona vybočí na trávu, stiahne gače a ...robí mláčku. Keď nestihnem po nej skočiť a aspoň za najbližšie kríky ju dopraviť...

cairka
1. okt 2009

no veve už strašne dávno necikala vonku...ale máme kamošku, ktorá minimálne 2x za vychádzku, teda za dobu, čo sme spolu

mixka
1. okt 2009

uz sa "tesim", ked sa zacneme odplienkovavat my 🙄 😀

najjulinka
autor
1. okt 2009

Baby Lucinka od kedy brala antibiotika, tak 3x denne kaká a také beeeee... Cim upravit traviaci trakt... Poznám kvapky bio gaja (neviem ako sa to píše - nekce sa mi do chladničky 😅 ) ale či nie je na to niečo špeci po antibiotikách..... Aj moč potrebujeme odobrať, aj na nočník zas skusiť učiť.. ale s takými kakami sa nedá..... 😝 🤐 🤐 🤐

yukki
1. okt 2009

actimel. Jogurty. Mne to teda dávali v nemocnici po tých prvých operáciách že naschvál že na úpravu pomerov v čreve po ATB.

cairka
1. okt 2009

juli, biogaja je jedno z najlepších probiotík...ja dávam vaneske vyššiu dávku, ked bere ATB? nie 5 kv. ale 8

mixka
1. okt 2009

nam bio gaja zabrali super vzdy 😵 nedam na ne dopsutit 🙂

najjulinka
autor
1. okt 2009

ja som ešte Lucke nedala, mam v podstate nevyhodenú prazdnu flašku po Kikovi 😀 😀 😀 Ale či kupiť to iste, alebo čosi lepšie... No jogurty určite nezaberajú... Tie pása jedná radosť... nak ju tie antibiotiká, či nemocnica aj tak nejk vyhladoveli, alebo čo... No normlane ma jedlá a medzi tým pásy suchý chleba, piškoty... no čo sa dá jej strčit do ruky proste... a čo jej do ruky nestrčím, tak k tomu sa dotane.... ona neboal papakč, ale toto je uuuplne nezvyk teraz......

najjulinka
autor
1. okt 2009

nak = Inak
pásy = pása

najjulinka
autor
1. okt 2009

A za ako dlho možem s biogaja očakavať normalne (s prepačenim) ho***???

cairka
1. okt 2009

behom jedného-dvoch dní 😉

najjulinka
autor
1. okt 2009

uuuha... cairka tak to zajtra bežim kupiť...

cairka
1. okt 2009

len si nohy nedolám 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre