Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
3. okt 2009

tolko pratania tu mame domka...... ledva som jedno dopratlaa a možem druhé...

laculik
3. okt 2009

juli a co idete do BA? len tak? a s detmi? a nakolko? napis viac.

najjulinka
autor
4. okt 2009

ahoj laculik do Markizy do študia.. cca 29.-30.10. 😉

yukki
4. okt 2009

Takže predsa Modré z neba? Bude to vagón piškót?

najjulinka
autor
4. okt 2009

yukki nakladak plienok. .resp. kolko sa nam z nakladaku zvysi, lebo decák za uskladnenie si bude z toho brať....... a predsa je ich tam vela tých detí v porovnaní s našou spotrebou....

najjulinka
autor
4. okt 2009

Inak Lucka asi už bez teplot. V noci zvyšenka, ale 38ičku nedosihla, takže bez čipkov... Horšie bolo každých asi 45minut prebalovanie ☹ 🙄 🙄 🙄 takže sme spali ešte menej ako včera.......

zicon
4. okt 2009

Ahojte super darcek 😎

Ozaj a tu 5 foto mas kde skritu na facebooku?

Z pyro games nic nebolo - pre maly pocet predanych listkov v predpredaji akcia zrusena, tony ludi prichadzali na branu, aby si mohli kupyt listky na mieste. - somary.

zicon
4. okt 2009

Prave som sa dozvedel strasnu spravu - ma doist ku nam na zakladnu prezident Hazz, Prezident SR a Kalinak - len to niee fuuj brrr.

najjulinka
autor
4. okt 2009

Tak sme kukli Maraton, videli sme aj Dzurindu......

mixka
4. okt 2009

jej, juli ma novu foto v profile 😵

najjulinka
autor
4. okt 2009

Nooo... Dnes sa nam podarilo.. .Som ja so všetkými detmi na jednej foto a pá foto je zas manžel so všetkými deťmi...

janivonbenji
4. okt 2009

zicon,
veď to je práve super, že vám prídu také "šarže", aspoň budete mať dôvod si tam trochu upratať 😀 a napokon môžež od najpovolanejších pýtať zvýšenie platu 😀

ralanka
4. okt 2009

júlia a načo sú ti plienky ked ti ich ako profi rodičovi preplácajú? Radšej si to mohla teda vysnívať pre neakú rodinu čo poznáš čo na tom finančne nie je dobre a majú deti alebo niekomu inému nie je to sebecké ked tebe plienky ktoré kupuješ preplatia? 😒

najjulinka
autor
4. okt 2009

ralanka vieš ono pnia sny na obrazovku.. ked som pisala taký normály sen, tak nič z toho.. ked som napisala taký ultený sen "len tak" k piatim plienkačom prijatých z domova, tak sa im to páčilo....a pravdupovediac nepoznám nikoho ani s 5 bio detmi ani s 5 prijatými detmi, ktoré by boli plienkované.....
milionkrat viac by sa nam zišlo zariadiť a dorobiť byt a plno iných vecí... ale to nie je sen "na obrazovku"... a ako píšem, už si decák nejaké plienky znárodnil....... a nejaké plienk dám kolegyni....
ralanka ale mohla si vysnivat niekomu plienky ty, ked si mala lepsi tip.... 😉 😝

ralanka
4. okt 2009

ja nerobím profi a nepreplácajú mi plienky ale ked viac spolupracuješ z DD tak vieš čo potrebujú oni a nie myslieť na seba ked si kúpiš tak ti to aj tak preplatia tak si mohla myslieť na deti v DD kde mi nič nedajú zadarmo.Ved vieš ako tam chodí tak podla mna je to sebectvo 😠 😒

najjulinka
autor
4. okt 2009

detiv DD nič nemaju??? vsak pokial viem, tak decák na jedno dieťa či je v profi alebo v ustave dostane rovnako.... tak je to najednako...

ralanka
4. okt 2009

škoda nepochopila si princíp veci nechajme to tak 😒

cairka
4. okt 2009

ako to v tej relácii vlastne funguje? ja to nepozerávam, tak neviem, snívam sen pre seba (ja chcem...) abo pre niekoho iného (pre dieťa, rodiča, známeho chcem...)?

najjulinka
autor
4. okt 2009

cairka ja to tiež nepozerám 😀 😀 😀 ja som sen "opísala" z Amerického sna 😉 😀 😀 😀

ralanka
4. okt 2009

http://www.markiza.sk/relacia/modre-z-neba/aktu... tam sa to asi dá cairka a klikneš na splň si sen neviem vyskúšaj čo ti ponúkne 😉

cairka
4. okt 2009

😀 😀 aha

cairka
4. okt 2009

ralanka, dík, tam píšu toto: Chcete niekomu vyjadriť vďaku a zatiaľ ste nenašli vhodný spôsob?
Splňte mu jeho tajnú túžbu!

Spolu s našim štábom ho môžete prekvapiť a uskutočniť jeho najtajnejšie sny.
Neváhajte a napíšte nám! Postaráme sa o zážitky na celý život!

takže pre niekoho iného...

ralanka
4. okt 2009

cairka dúfam že to nebudú plienky na čo by ti boli 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. okt 2009

ja som nepisala ani tam kde je ta kolonka na to.. .ja som to v diskusii spomenula... že som pozerala americký sen a že cipana... a tak... a oni si ma z tamať vymákli... 😀

mixka
4. okt 2009

tusim im aj ja napisem nejaky sen, len musim nieco vymysliet, co sa bude dobre vynimat v telke 🙂

cairka
4. okt 2009

odložím na starobu, možno sa zídu 😅 ja by som nemohla ísť do telky, ved by som sa hambou prepadla, ja mám problém, ked je v miestnosti 20 ľudí 😅

mixka
4. okt 2009

ralanka, na co by asi cairke boli plienky, to je tiez otazka... ostane o chvilu stara babca a bude ich potrebovat 😀

mixka
4. okt 2009

a ked nie ona, tak ich daruje mne, lebo ja som starsia 😀

ralanka
4. okt 2009

vidíš to ma nenapadlo ja mám otca v dôchodkovm veku to sa aj mne zídu 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. okt 2009

akože filmovačka náročna... to ano... oni nam aj povedali, ž keby sme vedeli do čoho ideme, tak do toho nikdy nejdeme... aj nas lutovali už... tm to všetko osadenstvo asi slobodné.. .to ludia s rodinnou robiť nemožu.... no ja filmovačky berem ako osvetu.... akože ked jeden človek sa na to (to = vezme si "nechcené" dieťa) vdaka tomu dá, tak to splnilo svoj účel... a ono kameraman sa na konci vyjadril, že netušil, ale že ked kameru zavesí nna klinec, tak sa možno na to dá... tak ked už nikto iný, tak už to spnilo svoj účel...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre