Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
28. máj 2009

už sa divam... dobre tá ženská moderuje...

magimary
28. máj 2009

je odvážna, ale veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi nesympatická... 😨 😝

najjulinka
autor
28. máj 2009

tak tak. .strasne divná... ale má trefné poznamky.. .videla som len koniec, ale vystihla to...

magimary
28. máj 2009

hej, hej-vystihla to a nebála sa ich, ale ten vzhľad... 😲
tiež som videla až odtiaľ, ako som napísala... 😒

najjulinka
autor
28. máj 2009

no vzhald ako prezlečený chlap... ale počuvať by sa ju dalo.. mali ju dať do radia... 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
28. máj 2009

Juli
ty si cislo 😀 😀 uz davno si nemala take trefne poznamky (hlody 😀 😀 😀 ), nebudes tehotna? 😉 😉 😉 😀 😀 😀 (citala som, ze na seba cosi sijes 🙂 . drzte sa teda 🙂 )

najjulinka
autor
28. máj 2009

co tehotné mavaju hlody????

lenkove
28. máj 2009

Juli
jasne, hlody a chute 😀 😀 este stale chces fasirky? 😀

najjulinka
autor
28. máj 2009

už ani by nemuslei byť, ale dala by som si.. len to nie je také akutne, kedže sa chystam do hajan pomaly...

lenkove
28. máj 2009

aj ja 🙂 este dopijem pupavovy Rajec 🙂 mnam
dobru noc 😔

najjulinka
autor
28. máj 2009

Tak dobru noc.... Co už s Vami... a aj so mnou, ked sa mi oči zatvárajú... Rozhodne tento rok musím nejaké "porodiť", lebo potrebujem.. .2 su málo.... a ono už som raz zdvojnasobovala počet detí, tak prečo nie zas? 😉 😀 Len aby to tak neslo dalej, lebo už dalsie zdvojnasobovanie by bolo brutálne... joj ale počtom asi rastie chuť.... sakra........

lenkove
28. máj 2009

Juli
nie je to az take zle, kedze ty mas len dobre a pekne deti 😵 😵 😵 😵 to bude ok 🙂

najjulinka
autor
28. máj 2009

no o mesiac su všetky deti pekne... .... A dobre... no dobre su lebo su nase... aj ked su jak 100 certov...

magimary
28. máj 2009

juli, s počtom raste chuť... 😅
tak veru... 😅
aspoň v nás, závisláčkách... 😀

magimary
28. máj 2009

jéj, ja mám zase pekné číslo!!! 😎
alebo: som teda pekné číslo... 😀

rita55
28. máj 2009

ddobru noc 😉

lienocka235
29. máj 2009

cairka.. super ze ste z doma...

maturita tak ja som maturovala.. pred 13 rokmi.. 😅

mena Tadeas je aj moj top... ale muz absolutne nesuhlasi...

o chvilu tu mame socialnu nastevu obcerstvenie nachystane... no uvidime... ake budu dojmy a pojmy...

tak zatial paaa

lienocka235
29. máj 2009

uz je po nasteve.. hotovo.. boli hrozne mile.. a obdivovali cely byt

lenkove
29. máj 2009

no vidis 😀
aj daco zobli? nase sa okunali 😎

najjulinka
autor
29. máj 2009

Naše chodia neohlasene.. .takže maju velke HO......... Ale za to prázdne false pred dverami ich oku neunikli (prišli 1-2dni po rodinnej oslave)

lenkove
29. máj 2009

Juli
u nas neodlepena cenovka na sviecke 😉 zospodu, ale trosku vytrcala 😀

najjulinka
autor
29. máj 2009

lenkove to asi nie je na zavadu 😀 😀 😀

lenkove
29. máj 2009

no hadam tie flase tiez nie az tak 😅 😀 keby sa u nas pozreli do spajze, to by videli 😝 😀

lienocka235
29. máj 2009

ja mam vzdy doma nieco slane sladke ... dzusy a tak... len to musim mat schovane pred manzelom... 😀 a psotupne dokladam...

😀

wolfskinka
29. máj 2009

ahojte ...

tak som volala na tu socialku, tak este neprisiel odpis registra trestov ... a ze ked pride nam to hned napise a posle ... no som zvedava kedy to bude ... uz si pripadam ako debil ze ich tam otravujem, ale nech aspon vidi ze to myslime vazne

cairka
29. máj 2009

ahojte.
tak ja som nevybavila nič 😢 návrh na zmenu priezviska musí podať rodič dieťaťa 🤐

a veve je na prd ☹ obávam sa, že zas skončíme v nemocke - hnačkuje, nepije, alebo minimálne po hrozbe, že bdue musieť ísť do nemocky na infuzku zas, tak vypije 2 miniglgy a tvári sa pritom ako keby som ju týrala 😖 je príšerne spavá... čakám na horúčku... ak nedostane, skúsime bojovať doma, ak dostane, tak pôjdeme do nemocky 🤐

lenkove
29. máj 2009

milacik maly... cairka drzte sa ...

cairka
29. máj 2009

leni, dík 😔
neviete, či sa môžu dávať hylaku "konské" dávky? či neublíži...

tulenka
29. máj 2009

Fiha Cairka, tak to jej teda moc nepomohli ☹ A je , ako rychlo ju dali do kopy. Mne sa zda, ze tu u nas na infekcno nepustali tak rychlo domov, az ked uz bola relat. normalna stolica. My sme tam boli s Terezkou kvoli inemu, ale tiez sme odtial doniesli takyto "suvenir"

cairka
29. máj 2009

teraz zaspala úplne v kŕčoch 😢 baby ja už som plakala s ňou, lebo to bol úplne iný plač, fakt ubolený 😢

nás doktorka pustila, lebo som jej vysvetlila, že máme ten súd dnes a kedže majú nával, tak jej to prišlo celkom vhod. ale oficiálne sme ešte v nemocke a teda poobede asi pôjdeme aj naozaj. ked som to teraz veve vravela, že pôjdeme, nech jej natečie živá voda, tak začla, že "nie, maminka, nechcem ísť do nemocnice" ☹ snád sa vyspí a bude lepšie, ale ak nie, tak asi iná možnosť nebude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre