Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
9. okt 2009

Juli, ja dúfam, že to zvládnu fajn,,, a urobím pre to všetko, aby to tak bolo.... 😉 😉 😉 a ty nemaj stresy... 🙂

najjulinka
autor
9. okt 2009

vsak jasne.... ja viemmartina.. a vravim si, že aj keby to bolo zle, tak ste dvaja na dvoch, tak to sa v pohode da zvladnuť... 😀 😀 😀

martina_maxian
9. okt 2009

tinika,,, my sme to plánovali, ale plánovali sme stavať dom,,, no a ten tede snáď ešte nejaký rok, dva bude musieť počkať... ale nevadí.. 🙂

martina_maxian
9. okt 2009

mixka a keď povieš cenu, tak ma zabije??? nie?? ale ty máš zlých susedov,,, to by som ich asi ja zabila... 😀 😀 😀

lenuska74
9. okt 2009

vidim že sa tu dohadzuje všetko 😀 hnuteľnosti nehnuteľnosti aj žívé deti 😀

tinika
9. okt 2009

leni 😀
martinka aj my sme chceli domček, ale trocha sa komplikoval pozemok, tak sme zvolili byt a čas ukaze 😉

martina_maxian
9. okt 2009

lenuska ty čo potrebuješ,,, ?? niečo predať, kúpiť?? 😀 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

tak ale tí susedia su na naše dvojky ideálni.. pochopia, že ten byt je prekliaty... že sa dvojok nezbavia... a že to ide len k "horšiemu" 😀 😀 😀

lenuska74
9. okt 2009

nie ja mám už dom aj 2 svoje deti a už len to jedno dostať domov a som najšťastnejší a nič mi nechýba 😀 😀 😀

martina_maxian
9. okt 2009

lenuska, tak ty si šťastný človek,,, to je super super... 😀 😀

mixka
9. okt 2009

martinka, cena ta nezabije a tebe by som dala nizsiu 😉 a susedov kludne zabi, to je mi fuk srdecne 😀

vivien2505
9. okt 2009

už som to tu niekde písala, že rozhodnutím sa prijať dieťatko ono alebo oni na vás čakajú a my to neriadime ak vieš čo tým myslím 😉

najjulinka
autor
9. okt 2009

nam sa suseda pod nami neodzdraví ani.. ale ja simyslim, že už pochopila.... ked Kika sa postavil na vlastne, tka prišla klopať, že DETI (!!!) dupú... Tak ked jej Kiko dupal, tk teraz už ma nad sebou stádo... A to dvojky dost ramus robia aj s postielkami... Tí nadnami sa pýtali či maju hojdacieho konikaalebo čo.. .a to oni s nehojdajucimipostielkami tak "klopú"... a to sme Marečkovi podložili prostredný rad nožčiek izoláciou (viac vrstiev) čo sa dáva pod plavajucu 😀 😀 😀 A aj volume mamju dvojky najhlasnejsie.... a j výdrž v revani mali najväčšiu,a le to už je celkom fajn...

lenuska74
9. okt 2009

no mixka ale martina chce tiež dvojky tak suseda naisto mrtva a ešte keby zistila že su aj tmavé tak totálka istá 😀 😀 😀 😝 a ani najlepšiu pomstu by si nevymyslela lepšiu 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
9. okt 2009

mixka, keď mi sme bývali v BA dlho a potom som potrebovala odtial vypadnúť,,, a teraz som tam aj tak každý deň v práci a to my celkom stačí.,,, takže už by som tam asi nechcela ísť naspäť... 🙂 🙂 🙂 Ale ďakujem... 😉

mixka
9. okt 2009

lenze my sa nechceme stahovat prioritne kvoli susedom, tych mame uz niekde... 😀 dokonca aj socialka ma o nich obraz, takze je to aj tam podchytene 😀 a na policii statnej a mestskej tiez 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

ja si tiež myslim, že len odrovnať ich takáto zmena susedov može... 😉 😝 😎

mixka
9. okt 2009

jasne martinka, chapem 😉

martina_maxian
9. okt 2009

a prečo sa chcete teda sťahovať mixka?? čo vám 4-izbák nestačí??? 😎

mixka
9. okt 2009

kym sa prestahujeme, bude musiet martinka aspon na navstevy chodit 😀 minimalne celodenne 😀

mixka
9. okt 2009

nie nestaci, lebo manzel robi z domu a ja po md planujem tiez. teraz uz mame jednu izbu ako pracovnu a chce to vacsi priestor, lebo ja mam v plane sa realizovat v papierovackach, cize sanony a pod...

lenuska74
9. okt 2009

😀 😀 😝

martina_maxian
9. okt 2009

mixka, ty si teda náročná... 😀 😀 😀

mixka
9. okt 2009

lenuska a tebe je co tak rehotno, haaa 😀 ???

najjulinka
autor
9. okt 2009

http://www.auto.sk/clanok11801.htm - kuk na vieo - páči sa mi 🙂 😵

lenuska74
9. okt 2009

z tých návštev ked si to predstavím tak už len laculik s kikom ku martine s dvojkami a prebehnuť sa po schodoch aspon 5x za hodinu a staru trafí 😀 😝

mixka
9. okt 2009

ja narocna ??? preco ??? ze chcem robit z domu alebo ze na to potrebujem priestor ???

inak mati, vy kde planujete kupit byt a aky velky a za kolko ??? len tak zo zvedavosti sa pytam 😅

tinika
9. okt 2009

mixka ze by sme boli kolegyne?

mixka
9. okt 2009

veru lenuska, ja by som take detske navstevy potrebovala ako sol 😀

vivien2505
9. okt 2009

však je to radosť lenuska a martina ten pocit očakávania hlavne prajem, aby to všetko dobre dopadlo aj papierovo...julka vie...ešte že bývame v rodinnom dome,ale starší nám už tiež nad hlavami dupú 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre