Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
11. okt 2009

ja sa budem musieť na ten FB zaregistrovať kvôli koňovi, či čo 😠

ináč asi umieram...nádcha je fakt najhoršie choroba 😅 abo ja ako nezvyknutá na choroby to moc prežívam 😝

mixka
11. okt 2009

naaahodou je fb super, ja mu prudko prichadzam na chut a kolkokrat sa tam bavim lespie ako tu 😀

brulka
11. okt 2009

ahojte baby. tak nam psychologicka zase vravela aby sme prve dva tyzdne ostali s malickym doma a potom nech vraj radsej chodia navstevy k nam do prostredia ktore dieta pozna. a vraj to s navstevami nemame zo zaciatku prehanat len najblizssi nech sa pridu pozriet, aby si dieta vedelo zrovnat v hlavicke kto sme my ako rodina - mama a tato. aby toho proste nebolo moc a stale volajake navstevy a tak - ze take volaco moze vytvarat pre dieta neistotu, a strach ze si ho nejaka navsteva so sebou vezme domov alebo tak. ze treba na priputanie cas a intenzivne sa venovat. o starsich detoch sme sa nebavili vela ale vravela ze i so starsim treba byt aspon rok doma. ale ak je dieta skolak skolkar to vobec neriesila...si myslim ze to zavisi od dietata - ak bude prezivat tazke chvilky - odlucenie od profi rodiny si myslim ze je lepsie ostat nejaky cas doma a az potom skolka. a ak to pojde dobre neni co riesit ved v skolke je sranda a kamosi.

mixka
11. okt 2009

nam psychoska vravela presne to iste co brulke 🙂

cairka
11. okt 2009

a ja si vôbec nepamätám, či sme sa s psychoškou o tomto vôbec rozprávali 😒 naše mali iné záujmy 😝

cairka
11. okt 2009

FB je .com?

mixka
11. okt 2009

my sme sa o tom nerozpravali, ona nam sama spravila na tuto temu prednasku a potom preskocila na te mu jedenia, ze co budeme robit, ked dieta nebude chciet jest 🙄

cairka
11. okt 2009

moja len rečnila o tom, čo budem robiť, ked dieťa okradne spolužiakov...prípadne ked začne chodiť na bambusky (geto) 😝

cairka
11. okt 2009

mixka, a ako by si sa tešila, keby dieťa (aspoň jedno) občas nechcelo jesť 😉 😀 😀

mixka
11. okt 2009

fb je .com 😀

no veru cairka, ale obavam sa, ze nam to nehrozi a tie nase kyseliny dve o chvilu zacnu chrumat aj nabytok 😅

brulka
11. okt 2009

mixka a nemali sme rovnaku psychologicku ? aj nas sa pytala ze co budeme robit ked nam dieta nebude jest 🙂

mixka
11. okt 2009

my sme mali v ba v raci 😀

ralanka
11. okt 2009

ahojte no tak ja FB teda nemusím mám ho len preto , že tam dávate fotečky a už nie tu 😀 😀

brulka
11. okt 2009

aj my sme mali v ba v raci 😲

janivonbenji
11. okt 2009

keď spomínate tie tety zo sociálky...tak minulý týždeň som bola vybavovať nejaké záležitosti okolo rodičovského príspevku ( takže na inom oddelení ako je adpocia ) a keď tetuša zistila, že mám adoptovaného malého, tak mi povedala : skladám pred vami klobúk !!! ani som sa nestihla pousmiať, keď dodala, : všetky adoptované deti sa tak či tak pustia na "zlé" chodníčky, ujdú od svojich ado rodín, sú s nimi len a len problémy !!! a o cigáňoch ani nehovorím...volanie divočiny !!!...koniec citácie... 😒 😒 😒 ...ja zo svojich skúsenopsti môžem len povedať, že TOTO je sociálna pracovníčka !!!!
PS : aj ja som pôvodne vyštudovaná sociálna pracovníčka, aj keď som to nikdy nerobila...

brulka
11. okt 2009

no ja som sa stale FB vyhybala, ale ked aj moja najlepsia kamoska si minuly tyzden zalozila a vy tam tiez vsetky ste - tak zacinam aj ja o tom uvazovat.

cau ralanka - mate nieco nove? tu sa to tak rozbehlo - interakcie v plnom prude - je to ako nejaky nakazlivy virus - uz len cakam kedy aj nas napadne 😀 😀 😀

mixka
11. okt 2009

brulka, snad nie chrenkova 😀 ???

ralanka
11. okt 2009

ja neviem v piatok mi to teta u nás nedvíhala čo som potrebovala vedieť tak volám zajtrá dúfam že sa dovolám. 😠 😠 😠

cairka
11. okt 2009

jéj, jani, včera sa tu zgrupovali účtovničky, dnes budeme my 😀

janivonbenji
11. okt 2009

cairka, čo aj ty si sociálna pracovníčka ??? !!!!

cairka
11. okt 2009

no mám na to papier 😉

janivonbenji
11. okt 2009

a kde si študovala ? ja v nr....končila som v r. 1997 ( to znie až neuveriteľne, že pred 12 rokmi !!!!...)

brulka
11. okt 2009

to si uhadla 😲 😲 😲 a nesrandujem naozaj sme chodili ku chrenkovej 😀 😀 😀

cairka
11. okt 2009

ja v bystrici 😒 ale teda v MT, ja som chodila diaľkovo 😅

brulka
11. okt 2009

tak svet je maly 😀

mixka
11. okt 2009

brulka, tiez sa na vas furt posahano usmievala ??? ja som mala ku koncu uz pocit, ze z nej chytim diabetes 🙄

ralanka
11. okt 2009

ok ja sa na dnes lúčim mala som celodennú šichtu tak som úplne grogy tak zas zajtrá pá a dobrú noc a neponocujte veľa 😀 😀 😀 😀

brulka
11. okt 2009

hej usmievala sa dost ale hlavne bolo tazke dohodnut si terminy. velmi malo flexibilne to bolo. ja som na zaciatku skoro plakala ked nam povedala ze moze len hodinku tyzdenne...

brulka
11. okt 2009

ralanka tak cau zajtra budeme cakat na infosky 😉 ze co tety na urade ci nemaju pre vas prekvapko 😀

mixka
11. okt 2009

hej brulka, to bola aj pre nas psycho, ta jej zaneprazdnenost a absolutna neflexibilita 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre