Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
12. okt 2009

zicon vieš ked to potebe čítam, tak to ešte vyznie, jak keby si Boučkovej závidel... 😀 😀 😀

lenkove
12. okt 2009

Zicon,
Bouckova bola slavna uz predtym, nestala sa slavnou vdaka knihe o takej okrajovej teme akou je adopcia romskych deticiek 😉 ja ju chapem, ze o tom chcela napisat knihu, ved ludia pisu knihy o vsetkom, knihu ma aj Gasparovic, Dzurinda, co nechapem je, ze ju NOVINARI beru ako jediny zdroj informacii!!! To ale nie je chyba Bouckovej, ale nasich skvelych novinarov, zial, zial, zial 😔 😔 😔 Maceska je super pozitvny priklad 😵 a dalsimi ste vy tu na nete, nech sa idu trkvasi jednostranni past 😝

zicon
12. okt 2009

Nut maceska je aj jej autorske meno alebo nick

lenkove
12. okt 2009

Zicon,
vola sa Dagmar Zezulova, pozri link, co dala Brulka. Na rodine.cz pisala pod nickom maceska 😉
http://www.rodina.cz/rubrika/matka_cesta

martina_maxian
12. okt 2009

ahojte, no ja trčím v práci a vy kde ste všetky??? 😀 😀 😀 Krásny podvečer prajem... 🙂

lenuska74
12. okt 2009

Ahojte no laculik pozerám na tu leteckú spoločnosť ale je to dosť drahe ak letenka stojí 88eur pre dieťa aj pre dospelého za hodinu letu čiže za seba a malu by som zaplatila 176Eur za jednu cestu ☹ reklamu síce maju že BA-KE za 33eur ale skutočnosť je iná :( takže ostáva iba ten vlak IC stojí nejakých 28-20Eur.a dieťa polovicu

martina_maxian
12. okt 2009

lenuska, a ty kedy ideš do BA? 😉

eli77
12. okt 2009

Ahojte...tak ja mam za sebou hroznu noc a hrozny den. Znicoho nic zacala Mia vnoci horuckovat a aj dnes cely den...boli sme aj u dr. Ta povedala, ze to musela chytit v skolke a dala jej atb...tak som zvedava na dnesnu noc...bo tu minulu sme sa vela nenaspali. A akoby to nestacilo tak mala vkuse fnuka za tatinkom ale ten je uz 5tyzdnov vo FR, vrati sa v sobotu...KONECNE 😵

cairka
12. okt 2009

fúha, eli, rýchlo sa vyliečte. my sme toto mali minulý utorok v noci a stredu...a v piatok nakoniec dostala ATB 🙄

eli77
12. okt 2009

Cairka dakujem...dufam, ze sa jej to rychlo zlepsi...nekasle...nesopli len ta horucka... 😠

cairka
12. okt 2009

to presne tak mala veve...v stredu v noci ako zázrakom odišla horúčka (spať šla zo 40 a ráno mala 37,5), ale začla kašľať a do piatku sa je zväčšili uzliny, tak to už sme išli k mudre.

lenuska74
12. okt 2009

eli skoré uzdravenie a aj všetkým ostatným chorušikom ☹
martinka ja idem do BA v stredu 🙂

magimary
12. okt 2009

ahojte!leni, máš mail... 😉 🙂
inak, v podkroví ešte stále majstri dokončujú...ešte prídu aj zajtra a vraj aj dokončia...ale už teraz je to krásne... 😵

lenuska74
12. okt 2009

megi neprišiel :(

stanislava1411
12. okt 2009

Ahojte dali sme si žiadosť o adopciu a máme z toho trošku strach či to zvládneme.Dá sa to prežiť?čakame na bábo už skoro 5 rokou.Boli sme 2 krát na IVF ale neuspešne,chceme vyskúšať ešte raz a dúfam že to výjde ale ak nie tak sme si dali žiadosť o adopciu až ma človek nejakú istotu.Deti sú nádherne a nechcela by som bez nich žiť.Boli sme na všeliakých vyšetreniach v Martine a všetky vyšli dobre,ževraj je to o psychike.čo Vy na to?

yukki
12. okt 2009

Že by ste neboli prví ani poslední čo si osvoja dieťatko a do roka majú prirodzenou cestou aj vlastné bábo. Prípravu sme zatiaľ všetky zjavne prežili.

tinika
12. okt 2009

yukki ma pravdu, vase myslienky sa upnu na ine veci a mozno sa vam potom zadari aj bio dieťatko

martina_maxian
12. okt 2009

ahojte dievčatá,,, krásny večer prajem... 😉

tinika
12. okt 2009

ahoj martinka

martina_maxian
12. okt 2009

ahoj tinika,,, ako sa máte?? 🙂

najjulinka
autor
13. okt 2009

Dobré ráno... Tak Lucka nám kucká... 😖 No som "nadšená".. .Tá sa zblije pri najmenších kukoch.. mliečne jej nekcem dávať.. .Najviac jej ale chutí mliečne... 😖 Ale ku podivu kcela ráno čajik aozaj ho vypila 😨 😨 😨 Lebo ona len vodu pije normálne...

zicon
13. okt 2009

Dore ranko ale straasne studene

najjulinka
autor
13. okt 2009

u nas brutal fuka, prší.. no fuj... ale to fukanie je fajn na schnutie prádla asi... nemožem ani prať, lebo neschne... 😠

zicon
13. okt 2009

Vratim sa k vcerajsku a cim bola Bouckova znama aj pred tym, v zivote som o tomto individuu nepocul. 😠 😠

mixka
13. okt 2009

ahojte bre ranko 🙂

kukam akurat na meteo pocasie a zistujem, ze sa ma pekne ochladit a budem musiet detom kupit nove topanky 😀

cairka
13. okt 2009

dobré ránko.
aj tu je riadne vetrisko, tentokrát to veve vyšlo s tou chorobou, vôbec mi nechýba, že nemôžme ísť von 😀

eli77
13. okt 2009

Krasny den prajem...aj tu je brutaaaalne zima. Poobede musim asi na nakupi bo Mia nema kabatik...a ten prechodny sa mi zda prilis tenucky.

mixka
13. okt 2009

tu su 4st a ladovy vietor ☹

martina_maxian
13. okt 2009

ahojte, aj tu je zima ako v Rusku,,, hroza des.. ☹ ☹

martina_maxian
13. okt 2009

no baby, keď sem prídem ja, tak vy všetky zmiznete... 🙂 to čo má byť?? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre