Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. máj 2009

no mna by skor zaujimalo, ktoré sú tie "normálne" tu... 😉

mayap
14. máj 2009

lienočka, ja budem dokonalá svokra 😀 😠 , teda budem sa snažiť...
vnúčence opatrím, ak bude treba navarím a hlavne budem držať hubu... to by mohla hlavne tá moja svokra... 😠

mayap
14. máj 2009

včera ma dojala jedna tetuša... najskôr mi vychválila deti, aké sú krásne, šikovné ba priam dokonalé a potom to zaklincovala hláškou, že jej dcéra si chce adoptovať nejaké debilča zaostalé retardované... že radšej nech nemá deti, než by si mala niečo také dovliecť domov...
som ju zrušila tým, že práve vychválila dve deti z domova... 😀 ... jej padla sánka... 😝

najjulinka
autor
14. máj 2009

tak jej treba ťave jednej.....

lienocka235
14. máj 2009

ako to musela byt ta... co o nej filmovy strosmajer povedal ze keby hlupost nadnasala tak tam lieta ako ta holubicka 😀

cairka
14. máj 2009

čaute, vás dočítať, to je fuška normálne 😝 ste sa rozprísali jak český žandár 😨 abo slovenský poliš?
maya, včera bol asi celoslovenský deň kráv 🙄

cairka
14. máj 2009

veve chrchle stále viac a zajtra sa máme ísť potiť a v utorok konečne na kardio. ma porazí, ak ochorie, hlavne to kardio by ma štvalo, ten potný test toľko počká...

cairka
14. máj 2009

a od kedy som objavila novú tému, tak má pre mňa len jednu asociáciu 😅 http://www.supermusic.sk/skupina.php?idpiesne=1...

mayap
14. máj 2009

cairka aj paťo je zahlienený ako fras a na budúci týždeň ideme alergolgičke. keď jej ukážem výsledky potných testov, bude tvrdiť, že sú určité zlé a treba ich zopakovať... lebo keď raz ona povedala, že má CF tak ju má... 😝
a aká kravička potešila teba?

mayap
14. máj 2009

cairka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
14. máj 2009

maya, som písala v minulej téme, tiež mala dobré hlášky tetka 😠

aké máte hodnoty chloridov? mne práve tvrdia lekári, že nemá, ale má hraničné výsledky...

mayap
14. máj 2009

malý mal asi 20 neviem čoho na čo...
a hodnoty sú 0-60 ...sa mi zdá...
takže je to OK

cairka
14. máj 2009

to máte v poho, veve mala 49 a 52. ak ešte raz bude mať tak vysoko, tak ide na genetické testy 🤐 tak som zajtra zvedavá, minule sme nenapotili, takže nič z toho, zajtra že jej dajú paralen, aby potila. škoda, že tu u nás nemajú ten prístroj, čo mali v tatrách, tam nebolo treba žiadne kvapky potu, ale rovno tie čidla, čo mala na ruke skúmali.

mayap
14. máj 2009

...cairka, to si myslela kravičku - rodičku... 😀

nám v blave robili potný test s tými čidlami ale na chrbátiku to mal malý... a potil sa ako kôň, normýlne z neho tieklo a nie kvapkalo... 😝

yukki
14. máj 2009

Zdravíme všetky dobité, bodkované a chrchlajúce detičky a ich maminky a všetkým prajeme rýchle uzdravenie!
Mayap, dobre si jej.... 😉 tetke pletke povedala!
Moje dieťatko sa dnes prvý raz na návšteve hanbilo!!!!!!!! A skrývalo k maminke!!!!!!!!!!! Hurááááááááááá!!!!!!!!!! a zdlablo v nasledovnom poradí:1 veľký rožok, dva knedlíky, dve gule mäsové s omáčkou, dva perníky a ešte si pýtalo, ale už som nedala, tak chúďa hladné zaspalo. Otesánek. 😠

cairka
14. máj 2009

yukki, tak to je velikánsky pokrok 😵 gratulujem 😉

yukki
14. máj 2009

ďakujeme Cairka, 😀 a ďakujeme aj za gratulácie k papierom zo súdu všetkým. 😀 😀 😀

lenkove
14. máj 2009

Yukkie
huraaaaaaaaa 😀 skryvalo za maminku.. len preco si ju nechala o hlade.. aby na teba nezavolali socialku.. 😀

mexx
14. máj 2009

Mayap, tak ta tetusa... 😅 😨 🙄 😠 🤐 😠 😔

A co sa tyka normalnosti akychkolvek mam v tejto teme, tak ja dobrovolne a hrdo radim k nenormalnym! 😎 😀

magimary
14. máj 2009

cairka, tak "prišli k nám kanibali"?!... 😀
ale veď na niekoho sa hodí aj to, však yukki... 😅
posledná storry o tom vlastne hovorí...
keby dievča nezaspalo, tak už sa nám viac yukki neprihlási... 😀 😅 😀

ale inak, dobrý postreh... 😉 😎

najjulinka
autor
14. máj 2009

Jooj mne domča dnes poobede vobec nespala, zato Lucka ešte drichme.... 😨

magimary
14. máj 2009

mne práve priviezli z dd nový kočík (len taký skladný golfáčik-na moje cestovanie tam vlakom a mhd), ale vytešujem sa, ako by som dostala novú posteľ ja... je pekný a krásne voní... 😉

mexx
14. máj 2009

Mary, tak predsa len? 😉

magimary
14. máj 2009

a aj postieľku...
postieľka sa volá Radek... 😀 to aby ste zase nemuseli toľko hádať meno... 😅

mexx, no bola som tam v ten pondelok a vyslovene som si ho vyžobrala...ale nie cez oz, ale priamo z dd... (vratila sa totiž z dovky pani, čo to má na starosti)... 😉

lienocka235
14. máj 2009

magi tak super z emate novy kocik.. mozete sa vozit... s Mensim sa to este nepohlo..?

mexx
14. máj 2009

Mary, no vida, tak ked uz je pani z dovolenky doma, treba pytat vsetko, co sa da. 😀 😉

cairka
14. máj 2009

magi, hlavne aby ti očkovací preukaz dali 😅 ale verím, že nový kočík poteší 😉

yukki
14. máj 2009

Prišli k nám kanibali.... Už sa TO zobudilo a tlačí perníčky. Včera mi rozhrýzla obrus na stole, pogumovaný. Ta čo to ja chovám za kyselinu?! 😅

mexx
14. máj 2009

Yukki, clovek by si myslel, ze jej nedavas jest, ked aj gumovy obrus musi spraskat. 😀 😉

Ozaj, Magi, ten preukaz pytaj... 😉 A o tom gastre zatial nevies nic nove? 😕

lienocka235
14. máj 2009

yukki a ty co jej jest nedavas ked ti obrus musi jest???? 😀

nasa zasa oblubuje drevo... ohlodala ten jeden kraj postele.. ked na nej lezala a pozerala rozpravky na DVD... normalne ako bobor... 😀 ona proste lubi drevo... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre