Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
15. okt 2009

juli, on si posunul čas podľa seba... 😀 😀 😀

martina_maxian
15. okt 2009

no super, aspon v niečom si ma Juli s dvojkymi potešila.. 🙂 😉

mayap
15. okt 2009

juli, neprezrádzaj...
chcem maťu nastrašiť... 😠 😠 😠

martina_maxian
15. okt 2009

mayap, ja som už nastrašená celkom dosť.. ☹ mňa strašiť nemusíš.. 🙂

mayap
15. okt 2009

prečo , mati????

martina_maxian
15. okt 2009

neviem, bojím sa stretnutia, že budú nejak veľmi plakať,,, a potom zas toho prechodu, že ich v podstate vytrhnem zo zabehanej rodiny, kde si zvykli a že budú veľmi plakať a tak... neviem,, mám také strašne zvláštne pocity,.,

martina_maxian
15. okt 2009

asi som vadná, alebo čo,,, no ale psycha nič také nezistila.. 😀

najjulinka
autor
15. okt 2009

mati vsak v tom spise nič zle nie je.. .či si dačo nepovedala??? akože ak budu znašať tak zle prechod k vam ako k nam, tak to bude zle.. to akože bez pardonu to bude butál... ale ostatné je v pohode u nich 😉 za cca 3 mesiace sa to bude dať zvládnuť...

najjulinka
autor
15. okt 2009

mrtina to neboj.. pri dvojkach to bude asi brutál,a le mysli na to, že VYDRŽAŤ!!! a potom budeš počuť "mama!".. .mareček bude chodiť s našpulenou pusou za tebou aby ste sa pusovali.. a tak.. .bude to stat za to.. aj ke po troch mesiacoch ešte to nie je ono, len to začína byť ono, ale ty ich po tej drine už nikam nedaš a budeš si uživať... a budete dvaja na dvoch 😉 Takže pohodáááá 😉

martina_maxian
15. okt 2009

nie, nič zlé tam nebolo Juli, na deti sa veľmi tešíme, to áno... len my to príde pre ne také trápenie..,,, 😒

mayap
15. okt 2009

mati,
ale čím skôr budú u teba, tým skôr si zvyknú...
a tie pocity poznám, ja som ich zažila 2 krát...
...a realita bola celkom v pohode.
... a čo sa týka stretnutia, tak náš Maťko mal 13 mesiacov, keď sme ho prvýkrát videli (on bol v DD), a vôbec sa na nás nechcel ani pozrieť, a aj pri druhom stretnutí, sa viac túlil k vychovávateľke... ale zvykol si na nás a nakoniec mu aj očká zasvietili, keď sme za ním prišli.... 😉

najjulinka
autor
15. okt 2009

je to trápenie, ale ver, že idu do lepšieho... akože dvojky boli jediné deti čo sme mali čo som povedala, že im by sa hodilo byť jedináčikmi a nikdy nebudú. potom som zistila, že nemusia byť jedináčikmi, že Marketa može byť aj šéf a Marek tmu stačí prst dospeláka, ktorého sa nepustí a hotovo... 😉

martina_maxian
15. okt 2009

Juli ďakujem za podporu, od teba to dobre padne, keď si si ich sama užila.. 🙂

najjulinka
autor
15. okt 2009

no my ked sme dvojky boli kuknuť v domove ešte, tak Mareček sinkal, tak z neho nič... ale Marketku som aj na rukách mala, aj Lucka ju hladkala.. .ale prvýkrát za ten čas čo sme tam boli sa usmiala, ked som ju vratila vychovávatelke...

najjulinka
autor
15. okt 2009

sinkal = spinkal

martina_maxian
15. okt 2009

baby snaď to zvládnem,,, alebo zvládnem to vobec?? mám 27 a nikdy v živote som nemala takýto pocit,,,

najjulinka
autor
15. okt 2009

Lucka fnuká .. porazí ma...

mayap
15. okt 2009

mati, ja som mala takmer26 keď sme si brali maťa a 28 keď paťa... 😉
... a zvládneš to... všetky ti budeme držať palce... 😵 😵 😵

martina_maxian
15. okt 2009

mayap si zlatá, ďakujem,.,, veľmi sa na ne tešíme, neviem sa dočkať toho stretnutia ...

mayap
15. okt 2009

no dievčatá, ja idem hajuškať...
dobrú noc, krásne sníčky... 😔 😔 😔

najjulinka
autor
15. okt 2009

a ja takmer 27, ked sme brali Lucku a Kika 😉

martina_maxian
15. okt 2009

aj tebe mayap krásne sny prajem,, pekne sa všetci do ružova vyspinkajte.. 🙂

najjulinka
autor
15. okt 2009

Dobrú noc. Ideme do hajan.

yukki
16. okt 2009

Dobré ránko.
Martina, zvládneš, čo by si nezvládla, ste dvaja....bude to tvrdé, keď sú takí vytrvalí plačkovia ale čo myslíš, máloktorá z nás, najmä čo sme si brali staršie detičky to mala ľahšie....a prežili sme. Mne Kika vedela aj dve hodiny vkuse stáť a revať...nie plakať!, prvú slzu som u nej videla asi po 8 mesiacoch (keď ju pohrýzol pes a potom zas dlho dlho nič) ale revať...ako tur...a toto urobila raz dva razy denne...a hádzala sa o zem a kývala...a za ruky sa nedala chytiť...a bola som tu s ňou sama...a na samote, žiadny muž, kamarátky, čo by poradili, ešte ani internet tu nebol zavedený, mama prišla na víkend raz za dva týždne...
a chcela by som ten čas vrátiť, lebo teraz už viem omnoho omnoho viac ako vtedy... 😒

mixka
16. okt 2009

ahojte bre ranko 🙂

ati zvladnes neboj, ja tiez zvladam dvojky 😀

mixka
16. okt 2009

mati, nie ati 😀 sorry

mixka
16. okt 2009

ehm, schudla som 7kg pri dvojkach za cely cas co ich mame, ale da sa to... 😀

najjulinka
autor
16. okt 2009

dobre rano.. tak ja prichodom dvojičiek som neschudla 😉

mixka
16. okt 2009

juli, ale vyhodu to ma, aspon som zmenila satnik 😀

najjulinka
autor
16. okt 2009

ja som schudla, ked Kiko prišiel a potom až teraz, kd Mirka prišla.. Ked Kiko odišiel, tak som začala priberať... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre