Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
18. okt 2009

matimaxi, dík za typy 😉 nad tým zašitím som rozmýšľala, len to som chcela, aby nosila do škôlky tú bundu a neviem, ako by sa pani učiteľky tvárili, keby jej museli pomáhať s obliekaním cez hlavu 😅 ale to sekundové skúsim...

ináč baby, ktorási ste sa pýtali na "povinnú literatúru", tak by som ešte doplnila "Proč jsou šťastné deti šťastné". celkom ma oslovila 😉

mixka
18. okt 2009

a to coze je tu take ticho 😕 ???

magimary
18. okt 2009

jéj,, aspoň mi nič neušlo... 😅
my sme sa pred chvíľou vrátili z narodeninovej párty nášho "prvého" profisynčeka!!!o chvíľu prihodím fotky nášho veľkáčika... 😵

najjulinka
autor
18. okt 2009

ja tu nakukam a nič, tak nič...

mixka
18. okt 2009

pridala som vam na chvilu krpky 🙂

najjulinka
autor
18. okt 2009

jaj baby na JOJke vravia, že ni sme dobrým vzorom našim deťom, ked zavislačime na nete 😅

mixka
18. okt 2009

preco, ved aspon budu pocitacovo zdatne 😀 teda nase budu isto, lebo ocko ich vyskoli a to sa tesim 😵 ked naucil mna, nauci kazdeho 😀

najjulinka
autor
18. okt 2009

no naša Lucka , ked jej dačo zakazujem, tak ma posiela k počitaču sadnuť 😀 😀 😀 nech dám pokoj 😠

mixka
18. okt 2009

to mas za to, ze si za pc vacsinu dna 😀 mne to povedat nemozu, lebo to nevidia, ked su hore, pc je bokom

najjulinka
autor
18. okt 2009

u nas je PC aj za telku, aj za prehravač, aj za všetko... Lucka minule nepýtala tanci tanci, ale "outube" 😀 a samozrejm si pýta konretne pesničky aj... 😀 no a ešt elúbi dívať sa na Kika (foto a video) na počítači...

najjulinka
autor
18. okt 2009

Ale tiež vie že ked je čierna obrazovka, tak "počitač haja" 😀

yukki
18. okt 2009

Mixiatka sú zlatučké! Isto by som im hádala vyšší vek-podľa tých fotiek iste 🙂 ! Musia byť veľmi šikovné!

lenuska74
18. okt 2009

jeeej zlaté su mixiatka 😵

cairka
18. okt 2009

mixiatka ako furt vyrehotané 😀
magi, aj slniečko je úžasné 😵

magimary
18. okt 2009

mrkenzi fotečky aj u nás... 😵
timuško je úplne úžasný chlapec (trochu viac 😅 rozmaznaný), ale aj tak úžasný... 😵 a múdry...
neuveretiľne sa tešil, že sme prišli... 😵 Zuzka hovorila, že nád každý deň spomína-má nás tam na veľkej spoločnej fotke ( s ním zo dňa, ked odchádzal), ktroú dostal, ked už bol doma a každý deň na ňu pozrie a všetkých pomenuje a úýta sa, kedy už konečne prídeme... a podľa jeho spontánnej radosti vidím, že to Zuzka nehovorila len tak... keď prišiel jeho ocino domov (ešte naháňal trojku sviečku po BA), tak Timuško celý prešťsastný kričal: "oci, Tobiáško a Tomáško je už tu!!!" a keď to hovoril šťastím žiaril 😵 -asi takto... 😅
potom ešte niekoľkorktá ako sme tam boli za mnou len tak piršiel (a ako som sedela na zemi pri Zajkovi), tak mi dal pussu a nádherne sa usmial... a za "krstným" stále chodil ako chvostík a stále od neho niečo chcel... bol púodarený...akoby od nás odišiel len včera... a už sú to dva roky... 😔 😵

a naše najmenšie slniečko má dnes svoje prvé meninky... 😅 🤐 😵

maznacik007
18. okt 2009

mixiatka su nadherne.. krasne babulky..

najjulinka
autor
18. okt 2009

mary zlatý je Timi.. .a L. prajem vsetko naj k meninkám...

lenuska74
18. okt 2009

Megi asi takto si predstavujem ideálny vzťah profi a novej rodiny až mi slzička vybehla ste zlatý na tých fotkách 😵 😵 všetkým oslávencom gratulujem 🙂
yukki mixiatka su užasné malilinkaté a také zlatúšiky ja by som si hned jedno od mixky požičala 😀 naprl. Lenku 😀 ta je somnou parťačka 😀

mixka
18. okt 2009

dakujeme za pochvaly 😵

yukki, kazdy im hada viac, ako naozaj maju. narodili sa malinke, potom krasne dobehli a teraz predbiehaju 😀

yukki
18. okt 2009

Slniečko je šťastný chlapček! A iný MODEL!

mixka
18. okt 2009

maggi, fesaaak 😵

magimary
18. okt 2009

L&L sú krásne ružičky... a úplne naj sú v tých krabiciach-úplne ako bambuľky v škatuliach... 😵 , škoda, že "sem" nakuknú len občas, ale aspoň to "tu" oživia... 😉 😵

lenuške všetko naj, ak sa nemýlim, na FB som zazrela, že máš dnes narodeninky (ak sa nemýlim 😅 )... a šťastné srdce naplnené láskou ku konkrétnym trom dietkam... 😉 😅 (D+S+?)...

a náš Zajko"L" a ostatní, ďakuje(-me)!!! 🙂

lenuska74
18. okt 2009

nemýliš sa megi 🙂 vďaka

martina_maxian
18. okt 2009

ahojte, mixka dievčatká sú krásnučké... hotove modelky... 🙂

mixka
18. okt 2009

mixiatka su hlavne straaasne opice 😠 😀

zicon
18. okt 2009

ahojte

Nemal som cas, v piatok kamos mal svadbu, v sobotu dospavanie, poobede vyzdvihnutie maleho, dnes kupanie v Gyore, bolo tam uzasne. Ako vyzera stredajsia diskusia?

magimary
18. okt 2009

a inak, ked už sme pri oslávencoch, tak dnes oslávila svoje tri rôčky aj Silvinka... 😔 😵 😵 😵 🙂
hoci sme sa báli, že... 😔 , dnes (síce ešte slabučká a bez nálady) oslavovala...
ona sa vtedy, keď bola bábenko, ochotne delila o maminkine mliečko s našim Timuškom... 😉 😵 , keďže sa narodila o tri dni po ňom...
a dokonca...mojej priateľky synček (narodený o 4 dni po Timuškovi) ležal v pôrodnici na novorodeneckom vedľa "nášho" Timika... a kamoška ho vtedy odfotila spolu s jej malým v postieľkach (nevediac, že raz bude vyrastať pri jej synovi)...

najjulinka
autor
18. okt 2009

To je pekne mary... Aspon má foto ešte z nemocnice 😵

najjulinka
autor
18. okt 2009

No a Silvinke hlavne vela zdravia k jej 3 rôčkom...

magimary
18. okt 2009

hej, je...aj má tú fotečku založenú v knihe života... to je jeho "najrannejšia" fotečka, málokomu ( z domova) sa taká 3-dňová podarí... 😉 😔 😵

a za Sisinku vďaka!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre