Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
20. okt 2009

My sme boli v lekárni na nakup. Lcinka lekari pila vodu... Fanastický pohár tam mali.. .vyhrala sa s ním až po blok, kde som z neho asi 3 kusy vyhodila... 😀 😀 😀 A dali nam taku malu igelitku, tak teraz po byte nakupue.. .jak blazni sme hladali Mikinu poapučku a teraz sme našli v jej nákupe ju 😀 😀 😀 Ale zlatá j s tou igelitkou malou.. .igelitka mala, ale aj tak až po zem 😀 😀 😀

mayap
20. okt 2009

náš veľký prvák mal dneska imatrikuláciu. mali to robené na princípe indiánskej rozprávky. ...pohľad pre bohov: riaditeľ školy v dlhej čiernej parochni, v indiánskom oblečení . ... zástupkyňa ako indiánka...
... no bolo to krásne.

dnes nemali prvýkrát úlohy...

Paťo ani nedýchal. sedel s naširoko roztvorenými očkami, a tlieskal o dušu...

magimary
20. okt 2009

babulky, priložila som fotečky zo Silvinkinej oslavy... 😵
teraz má opäť trošku horšie výsledky, ale je na liekoch a DOMA... 😉
po chemoške je chutí veľmi papať, tak sa trošku "zaguľatuje"... 😔

mixka
20. okt 2009

magi, hlavne aby sa silvinke darilo a to vsetko ostatne, ako vaha a papanie sa da poriadku potom 😉 podstatne je, ze je doma a je to velka bojovnicka 😵

magimary
20. okt 2009

jasne, mixka, máš úplnu pravdu...
ani som to nemyslela tak, že by to nejako esteticky vadilo, skôr som to napísala ako jeden z mnohých negatívnych účinkov chemošky... 😝 🙄 ☹
veď silvinka bola aj tak ako fifipierko (ľahká a zraniteľná)-na tie tri roky mala pred začiatkom terapie necelých 12
kíl...
a ďakujem! 😵

maznacik007
20. okt 2009

blava a okolie mali stretko... stretli sme sa tam 5 kociek odtialto... inak Kiko je velky krasavec

cairka
20. okt 2009

magi, veru, dôležité je, aby bola zdravá...ono pribrať asi priberie, ale to je to najmenej... neviem ako silvinka, ale tá naša kamarátka má vypiť 3 tie nutridrinky, či ako sa to volá za deň a aj z toho sa asi dosť priberá (chutí to ako ochutené mlieko)

cairka
20. okt 2009

maznacik, a viac info? 😕

maznacik007
20. okt 2009

ja som zabudla Silvinke vsetko naj najma to zdravie... ostatne s poriesi...

jaj no vyborne bolo.. nas Danulo tam balil baby pri druhom stole...

mixka
20. okt 2009

a fotooo chceme 🙂

najjulinka
autor
20. okt 2009

maznacik o chvilu si v BA budu robit strtko maminky čo mi porali detičky... 😀 všetko odtial ide na západ...

no Kiko je krásavec... by som hodila jeho prvé foto u nás... no divný bol... 😅 a hlavu mal takú trojuholnikovú akokeby zležanú, že des.. ešteže bola zima (marec) a vo fusaku v čiapke a kapucni sa to stratilo... 😀 😀 😀

cairka
20. okt 2009

a kto všetko vlastne bol na stretku? maznacik, laculik, brulka, matamaxi a?

mixka
20. okt 2009

veru, nase dvojky, matine dvojky, kiko... 😀 kto este berie z vychodu na zapad ??? 😀

magimary
20. okt 2009

maše dvojky sa brali zo západu na stred... 😀

najjulinka
autor
20. okt 2009

mixka vaše dvojky ste nebrali priamo nám.. aj ked... no odmietla som ich koli Lucinke.. ešteže som vtedy ani netušila, že sú to 2 baby.. by mi strašne žili trhalo... som bola v nádeji, že možno to nie su baby... som vedela len, že dojdu dvojky... ale nechýbalo vela a brala by si ich tiež od nás...

mixka
20. okt 2009

no ja som rada, ze som ich brala z dd 😝 je to dobre tak, ako to je, ja som spokojna 🙂

laculik
20. okt 2009

cafte, Sylvinke veeeeeeeeela zdravicka!
Pisala som si prave s pani Bouckovou, neviem ci to chatovanie bude, nechce moc v uzamknutej miestnosti, chce verejne s nami debatit. Tak este uvidime...
Co sa tyka stretka, bolo super, velmi sympaticke aj brulka aj martina. No a maznacik s rodinkou samozrejme tieeeeeeez 😉. Danielko je taky maly drobcek chutnucky a Ninka velka slecna, milá, kludná, nie jak nase Tornado 😅 . No a estee stihla aj dobehnut Mimina! Cize sme pokecali co-to. Ale dohodli sme sa este aj na stretku bez deti, kedze sme vsetko este nestihli rozdebatit 😀 . MIxka, to ma ani nenapadlo fotak zobrat, ja ťapa 😠 . Nabuduce.

mixka
20. okt 2009

skoda laculik, by som vas rada videla 😖 a kedy mate stretko bez deti ???

laculik
20. okt 2009

este sme nedali termin. ale dame Ti vediet, resp. Sak budeme dohadovat tu, tak sa pridaj do debaty. Chceme niekedy doobeda. Okrem stredy potom poprosim.

mixka
20. okt 2009

ok, budem to sledovat 🙂

laculik
20. okt 2009

juli pridaj fotku 😀 , som to presne na stretku dnes hovorila, ze sme maleho v spisoch videli ale ani "nezavadili" s prepacenim za vyraz. Lezal na koberci na bok ulizany, a jedna polka cela mu vystupovala viac dopredu ako druha. Akoze nechcem aby to teraz blbo vyznelo, ze krasa je najpodstatnejsia, ale aspon sympatie by mali byt. Potom sme videli foto vtedy sucasne a sme doma debatili s muzom, ze to nie je mozne, ale ze v spisoch sme ho nevideli. Mne to nedalo, tak som nabehla do Usmevu a vsetky spisy zasa presla a zistila, ze videli! ale z desnou fotkou. Celkovo tie fotky moc nehovoria....

laculik
20. okt 2009

s kym s cim 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
20. okt 2009

hodim foto z decaku a foto ked prisiel??? no odim.. o chvilu. pockaj...

laculik
20. okt 2009

Bavili sme sa na stretku, ze ci sa da najst aj uplne zdrave dietatko. Uplne, cize aj bez hypotonusu a inych "menej" vaznych problemov. Hm?

cairka
20. okt 2009

laculik, ja si myslím, že ani nie 😒 možno výnimočne

najjulinka
autor
20. okt 2009

Tak foto su tam nejaké.. V spise mal asi na tam kakačkovom koberci... To bolo pár di predtým ako k nám prišiel.

cairka
20. okt 2009

juli, opekneli u teba tie bábätká 😵

najjulinka
autor
20. okt 2009

n ano.. len už nikto z našich bábätiek nie je bábätko... ale pekné deti máme a mali sme... 😀

lenkove
20. okt 2009

Juli, Laculik,
Kiko v tych velkych teplacikoch 🙄 a pritom je to take pekne dieta, ale vyzera ozaj nie esteticky... esteze ho mami Juli vzala do parady 🙂
Je to krasne ako deticky v rodine uplne rozkvitnu 😵 nie ako v DD 🤐 🤐

Silvinke vsetko naj.. 😵 vela zdravicka a dlhy stastny zivot 😵

najjulinka
autor
20. okt 2009

lenkove to oblečenie radsej nerieš.. ja som potom poslala foto aktualne pre interakciou Kika v deravých pančuchách... 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre