Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
26. okt 2009

Baby moje
Yukki, Mixka, nemate to lahke s takymi hyperkami 😅 ale isto sa vekom upokoja 🙂
Jedna manzelova znama robi s detmi s diagnostikovanou hyperaktivitou a ze ked im daju trosku kavy, tak na sekundu posedia 😀 😎

brulka
26. okt 2009

inak ked ste pri takej teme ako odstranenie mandli ☹ tak to ja mam skusenost zpred par rokov ako dospelacka!!! brali mi ich na vyske samozrejme pri loklanom umrtveni. no horor!!! to sa vobec tym detickam nemozete cudovat - to fakt boli!!!! a zakrok som vydrzala ani nemukla ale lekarka vravela ze i dospeli chlapi rucia ako jeleni - no nenadarmo ta tam priviazu ako na kreslo pre odsudenych takymi kozenymi remenmi. to uz len psychicky je otras!!! a ked prestane ucinkovat lokalka no to len zacne ta prava bolest - to az vtedy si uvedomis ako casto prehltnes slinu - auuuu bolest ako hrom. a pit a jest jaaaaj. oni ti daju taku fajn dietu mi priniesli na ranajky detsku vyzivu a to ma v sebe take volaco kysele no ludia to akoby vam niekto kyselinu nalial do hrdla a citronovy cajik to je podobny efekt. a zaklincovala to moja mama ked mi na druhy ci treti den priniesla rezne - tak to bolo ako zelezne piliny !!! potom som jedla tri tzydne iba popucene mlade zemiaciky stale dokola. schudla soim vtedy asi 6 kil , ma spoluziaci skoro nespoznali....mozno deticky to zvladaju lepsie a su casto vacsi hrdinovia ako dospelaci ale ja by som druhy krat nato nechcela ist 😢

martina_maxian
26. okt 2009

ahoj brulka,,, vy čo to tu s magi kujete,,, sa IP hore dole... 😀 Aj ja chcem... 😀

lenkove
26. okt 2009

a Yukki zelam skore a uspesne vyliecenie 😔

magimary
26. okt 2009

mati, príď na návštevu aj ty a budeš mať IP... 😅 😀

martina_maxian
26. okt 2009

no zajtra ideme s brulkou na kávu,,, 😀 ako každý týždeň,,, 😀 a vy si takto chodíte na návštevy??? 😉 😉

cairka
26. okt 2009

tak my sme boli poobede v škôlke, program sme skoro nestihli, lebo sa vaneske nechcelo vstávať 😅 ale potom boli tvorivé dielne, tak sme sa pohrali troška 😀 ale normálne ju mám obavy dať zajtra do škôlky, lebo to tam všetko kýchalo, kašľalo...tak som zvedavá, čo z toho bude 🙄
ináč som sa pýtala aj učiteliek, teda jednej, ale došla aj druhá a že je veve v pohode, že poslúchne ked jej niečo povedia a veľa pomáha...tak super, len škoda, že potom doma už tak nepočúva 😠

brulka
26. okt 2009

no mati ved zajtra pokecame 😉 uz tesim ale nemam skoro ziadne nove info. ale porozpravam ti ako bolo v navrate! velmi mili ludia 🙂

a vidis nikto sa ani pridat nechce! to sme ich minule asi odstrasili 😀 😀 😀

brulka
26. okt 2009

tak ja zdviham kotvy z prace :( uf to bol ale dlhy den - vstavala som o piatej . neskor sa k vam este pridam 😉

martina_maxian
26. okt 2009

no to dúfam, že nie.. 😀 ale na teba sa teším....

yukki
26. okt 2009

lenkove vďaka! Od zajtra teda kávičkujeme s Kikou?! 😕

cairka
26. okt 2009

magi, dík...ale to je na prípravu na profi, ak som to dobre pochopila, nie?

magimary
26. okt 2009

ano, cairka, ale keď vidím ten názov, že profesionálnych rodičov je stále málo, tak hneď si spomínam na Teba... 😖

cairka
26. okt 2009

jáj, no to hej...to som sa aj aj zasmiala...ale tak u vás vraj sú miesta, teda ako v kraji myslím, nie DD, len pre nás to je strašne daleko, neviem si predstaviť, že by sme mali chodiť na IA do blavy...

mixka
26. okt 2009

cairka, ale viem si predstavit, ze by si sa prestahovala 😵 to by bolo supeeer, mat kamosku pod nosom 😵

cairka
26. okt 2009

no, to síce hej, ale blava nie 😒 respektíve ako poslednú možnosť 😒

mixka
26. okt 2009

co mas proti ba 😕 ??? som tu ja, nevsimla si si 😀 ???

cairka
26. okt 2009

ale ty chceš ísť preč 😠 a ked sa budeme sťahovať, tak niekde, kde bude vzduch aspoň trocha lepší ako tu...a to ba asi nebude 😝 nehovorím o nákladoch na bývanie v Ba...

magimary
26. okt 2009

cairka, u nás sú miesta???????????????????????????? 😨
prečo som potom z 24 žiadostí o prácu nedostala nikde pozitívnu odpoveď???????????????????
odpoveim za teba, pretože nikde profirodičov nemohli al. nechceli al. nepotrebovali vziať
cairka, nie je to tak len u vás!
žiaľ

cairka
26. okt 2009

vidíš, a mne ktosi tvrdil, že v blave sú...tak to potom fakt hlavne, že je málo profíkov... 😖

magimary
26. okt 2009

tak to ti veľmi zle tvrdil... 😖
a viem to nielen podľa seba, ale aj podľa ostatných neúspešných "profisnažiliek"... 🙄

najjulinka
autor
26. okt 2009

cairka medialne je prof.rodičov málo... ale skus poslať žiadosti a nikde nepotrebujú... aj u nás tak...

cairka
26. okt 2009

🙄 🤐 😖

cairka
26. okt 2009

juli, skúšam už pol roka...oslovených 23 DD ☹

magimary
26. okt 2009

pre yukki a malú kiku: 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5995959

tak, tak, juli...
ale ja by som to upresnila, že je DOSŤ profirodičov, ale MÁLO "umiestniteľných" 😖 😒 😠

cairka
26. okt 2009

to je dobré, to by sa aj pre mňa zišlo občas 😅 😝 😀

najjulinka
autor
26. okt 2009

len pol roka??? tak to ešte nie je hrozne... ja som ale pol roku po priprave už mala miesto, ale vtedy ich tlačili terminy naraz, tak brali až dvoch profi a tesne predomnou vzali tiež dvoch... a inak som bola na pohovore tretia, ale jednu predomnou vzali aj inde a išla tam, tak preto mam to miesto ževraj... a vtedy som žiadosť poslala na krj a aoni preposlali do toho našho decaku...

cairka
26. okt 2009

no pol roka intenzívne...keby som oslovila 3,5 DD tak nepoviem, ale 23...a všade závery rovnaké - nepotrebujú a ani nebudú potrebovať...

yukki
26. okt 2009

Wow, Magi vďaka! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre