Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
27. okt 2009

ahojte!

celkom dobre clanky: http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=591258&p...[page]=2

janivonbenji
27. okt 2009

áno, kubko má dnes narodky, ale keďže sme oslávili už cez víkend a aj darčeky rozdali, tak to tak nevnímam...a ja akosi mám stále v hlave iný dátum - "druhé" narodeniny, kedy sa NÁM narodil a to je 17.11....

...ale veeeľmi pekne ďakujem za kubka.... 🙂

brulka
27. okt 2009

jani - gratulujem k narodkam - uz mas takeho velkaca 🙂 to ale rychlo ubehlo ze???

janivonbenji
27. okt 2009

...a mata, prosím ťa, prečo chceš ísť do neba ????!!! veď tam nebudeš nikoho poznať!!!!...príď potom radšej k nám, tam dole !!!! 😀 😎 😀

cairka
27. okt 2009

yukki 😀
jani, aj ja viac prežívam "srdiečkové" narodeniny ako biologické 😅

janivonbenji
27. okt 2009

dík brulka...
áno, už mám doma veľkého "papuliačika"...máme teraz v rodine také malé babätenko, keď to vidím, až mi je smutno, že kubko nie je taký malý 😉 ...a ubehlo to ohromne rýchlo...normálne sa pozerám, že kedy to bolo, že ja som bola takmer 3 roky na md!!!!!

martina_maxian
27. okt 2009

ahoj brulka,,, no poviem ti, ako si odišla z auparku, došla som do práce za šéfom, a ohlásili, že v auparku je bomba,,, tak sme nakoniec išli domov.. 😀 😀

janivonbenji
27. okt 2009

u nás je dátum okolo biologického narodenia viac o rodinnej oslave ( s cca 20 ľuďmi 😝 ) a darčekoch a tie srdiečkové narodky to sú vždy naše - my traja a niečo pekné, pohodové - pyžamový deň a tak..... 🙂

mata2
27. okt 2009

ty tam mas miesto iste, magi 😎
zo mna za posledny tyzden vyslo tolko nervov a nadaviek,co za cely zivot pred tym nie... 😠
a raz som dokonca mala chut vrazdit 😲 ,ak ma od jedu natiahne tak isto umriem este z nadavkou na perach...
...tak mne to nebo asi nehrozi.. 😔

cairka
27. okt 2009

aj my tak 😉 ale aj tak mi sú bližšie tie srdiečkové 😅

marketka1
27. okt 2009

jani - 😅 tak aj ja sa pripájam k tým narodkám. ako tu už bolo spomínané tie srdiečkové sú ale pre nás podstatnejšie. 🙂

janivonbenji
27. okt 2009

ešte raz všetkým ďakujem !!!!

...a zároveň želám všetkým dobrú noc, lebo posteľ volá !!!!
😉

lenkove
27. okt 2009

Kubkovi vsetko naj 😵

Yukki
ja ked som robila au-pair tak domaci mali psa Yukki, hned mi to napadlo ked som ta tu videla, len som sa bala ci sa neurazis /ved som ta nepoznala 😀 / 😀 😀 😀

magimary
27. okt 2009

mati,ja taká potvora?!? 😀 , mňa upália ako bosorku... 😨 😀 (o tom by vedelo hovoriť moji "protibojovníci" za pravdu 😉 )...

a mati, čo sa deje? máš stresy? ťažký týždeň? 😕

mata2
27. okt 2009

novi susedia,magi..... 😠 😠 😠
to neni len tazky tyzden,to uz bude tazky cely zivot....

mixka
27. okt 2009

mati aj u teba uraduju susedia ??? to sa aj v dome deje 😕 ???

aj my zelame kubkovi vsetko naj naj naj 😵

brulka
27. okt 2009

mati no ved som si vravela!!! lebo ked som vychadzala autom von tak tam boli hasici a same policajne auta - som si vravela fiiiiiiha to asi ohlasili bombu - tak si aspon mohla ist hned domov oddychovat!!!

magimary
27. okt 2009

fú, mati, už viem... 🙄 ! 😝
a ty si myslíš, že to vydržíš celý život???
neodsťahujete sa radšej?
nesrandujem... 😔 , lebo keď ťa porazí, deti budú polosirotky... ☹
to takto nepôjde, mati...

mixka
27. okt 2009

zalozime klub vrazdiacich susedov 😀 prip stahujucu sa skupinu kvoli susedom, to bude asi jednoduchsie 😀

mixka
27. okt 2009

akoze rozhodnutie sa prestahovat nie je vobec ale vobec jednoduche a nie je to ani lacna zalezitost, ale niekedy sa sa inak neda a treba si priznat, ze je lepsie odist ☹ netreba sa zbytocne viazat na nehnutelnosti a nicit si zdravie a byt nespokojny, to nikam nevedie 😔

lenkove
27. okt 2009

Mata
to je take zle s tymi susedmi?? 😔 😔 😔
Ked vas tak pocuvam, velmi si vstupujem do svedomia, ze som susedom kradla slivky a hadzala kostky do ich sliepok 😅

mixka
27. okt 2009

lenkove, kostky do sliepok 😀 a ako sa sliepocky tvarili, pacilo sa im to 😀 ???

yukki
27. okt 2009

Fúúú Lenkove...teraz ma až pot oblial keď som o tých sliepkach prečítala...že či som ich večer zavrela...ale zavrela som 😝

mata2
27. okt 2009

mixka to by si to tu musela vidiet...
byvame v takej slepej ulicke,je to vlastne spolocny dvor,ale kazdy domcek na svoj plot,kustek pozemku,zahradku...okrem nas tu byva stary mladenec,v noci strazi na druzstve,cez den spi,potom taky starsi manzelia a jedna vdova.....a ta vdova tu vlastnila 2 domy,jeden hned vedla nas....nasu spalnu a ich kuchynu deli len stena.....
a ona ten domcek predala.....najproblemovejsej rodine v dedine.... 😠
ona romka,asi 5-6 deti ma v decaku,o posledne 3 dospievajuce dievcata sa stara...on biely agresivny ozran,spinavy hnusny...kokta a ak mu jej aj nieco rozumiet,tak len spinavu nadavku....uz ju zmlatil asi 2x,z ich baraku neskutocny krik a nadavky pocut cely den....
a toto vsetko je par metrov od nas.....odkedy su tu,este som nebola s deckami vonku.....
chlani sa hrali v tom drevennom bunkri co sme im postavili na dvore,isiel stary domov ozraty,a zacal ich volat ze im da hracky,tak chalani isli za nim,on ich zdrapil za ruku a tahal do toho brloha jeho...ja ked som to z okna videla,som skoro infarkt od jedu dostala,tak som na stareho navrieskala co sa donho mestilo...

tak ja co sa ani neprechadzam pred kcmou,/mame ich tu 7 inac/,len aby decka nepoculi vulgarizmy /kubkove prve slovo bolo "do pice",lebo som raz s nim isla okolo krcmy.../tak ja to tu mam teraz non-stop priamo pod oknom....
ja uz som z nervami na konci..... 😒

cairka
27. okt 2009

mati, tak to je silná káva... 🤐 veru by som zvažovala sťahovanie, lenže dom tak ľahko nepredáte s takými susedmi 🤐

mata2
27. okt 2009

magi intenzivne rozmyslame na d tym ze sa odstahujeme...ale neviem kde...
kdo to tu uz kupi s takymito susedmi.... 😒

yukki
27. okt 2009

uffff! Tak to je silné kafe...

lenkove
27. okt 2009

Nahodou, to bol diabolsky plan 😀 z ich slivky spat kostky do ich dvora 😀

Mata 😔 😔 😔
to je des, des, des.. 🙄 🙄 pomoc! a odstahovat sa oni nechcu? 😔 😅 kurnik sopa 😔

mixka
27. okt 2009

mati, tak to si na tom este horsie ako my ☹ nezavidim veru a to som si furt vravela, ze nikto nemoze mat takych posahancov ako my, ale tie nadavky pocuvame aj my od nich, lebo oni sa normalne bavir nevedia, to su same vybrane slova 😠 obavam sa, ze magi ma uplnu pravdu, chodte prec cim skor 🤐

ralanka
27. okt 2009

dobrý neskorý večer 🙂
hurááááá konečne z práce doma 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre