Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
2. jún 2009

Cairka, Veve sa má ako?
Laculík, cestou z Michaloviec sa zastav, pribalím Vám Kiku na pár dní do auta. Stačí jej kopa jedla, pár kníh na trhanie a jedna mokrá handra!

cairka
2. jún 2009

yukki, už asi dobre, večer spráskala 2 taniere polievky paradajkovej 😅 tiež sa teraz tak rozjedla, že mám pocit, že aj mňa zje 😠

macocha
2. jún 2009

Cairka 😖 uups. Máš smolu na sudkyňu. Toto je vec názoru, čo je bežná vec...

laculik
2. jún 2009

yukki, vsetko máme. u nás zapadne! 😀
cairka to dufam, ze je to na danej sudkyni, ze nemaju nejaky predpis na taketo negativne rozhodnutie.

cairka
2. jún 2009

no, presne toto odôvodnenie dostali aj známy od druhej sudkyne a oni skúšali aj odvolanie v žiline a ani tam neuspeli z tohto dôvodu...

laculik
2. jún 2009

takze sa budem snazit najst bio otca!!!!

cairka
2. jún 2009

to bude najistejšie- ja tiež ešte skúsim raz túto cestu 🙄

macocha
2. jún 2009

Ja som vo veci zmeny priezviska veľmi nepátrala, ale na príprave nám spominali, že najväčšia šanca na úspech je tesne pred nástupom do školy. Na sudcov zaberie argument, aby dieťa v škole nemalo problémy.

macocha
2. jún 2009

jaaj dobre sa mi s vami kecalo, ale zas som nič neurobila, tak sa lúčim.
Dobrú noc, majte sa krásne.

cairka
2. jún 2009

ja som argumentovala nástupom do škôlky, okrem iného... ale tam nešlo o to. ako tá sudkyňa sama hovorila, že keby to bolo na nej, tak nemá problém, ale proste zákon to nedovoľuje (vraj) 😒

cairka
2. jún 2009

aj ja idem spať veru, dobrú noc 😔

laculik
2. jún 2009

mimina, to uz davno neplati, ze dieta ma problem ked sa vola inak ako mama...bo takych pripadov je pomaly viac ako "normalnych", takze normalny su vlastne nenormalny 😀 😀 😀
u malej v triede aj v skolke aj v skole to bolo/je skoro pol na pol 😀
dobru, aj ja sa lucim, este korigujem 😝

laculik
2. jún 2009

a som dala do ziadosti, jeden z dovodov, ze aby sme sa v nasej 4 clennej rodine nevolali troma priezviskami 😅 😅

najjulinka
autor
2. jún 2009

No už sa teším a dvojky... to u nás priezviskami bude hýriť.. ale predpokladam , že dvojky maju rovnaké priezvisko... akurát jeden kus bez ova a druhý s ova 😀 😀 😀 No a ja s manželom máme rovnaké, len ja mám aj to svoe od narodenia moje.......... 😀 No nech je sranda...

najjulinka
autor
2. jún 2009

Idem ja haji... Nech porozmýšlam v posteli ešte čo všetko mi pre dvojky treba... 😀 😀 😀

laculik
2. jún 2009

juli, pekne snicky 😉 !

najjulinka
autor
3. jún 2009

Dobre ránko. Ja kávičkujem za pochodu.

najjulinka
autor
3. jún 2009

A všetko naj Lenke a Laure k meninám.. Ja viem, že dnes je Xenie, ale dnes je to uprostred, tak ked su dvojcata, tak nech to zmaknem spolu 😉

najjulinka
autor
3. jún 2009

Jáááj ja som zblbla... 2. nie je Laury... 2. je Xenie.. .ja som zblbla... ono moj ocko chcel xeniu a mamka Lenku... a bola Julia... vedela som, že čosi 2. ... a to Laury je až v piatok.... tak to maju mixkine dvojky odomna v predstihu.... 😅

mixka
3. jún 2009

ahoj juli 🙂 ako uprostred, ked maju meniny deti 4 a 5 juna 😀 😀 😀

mixka
3. jún 2009

a dnes ma meniny karolinka, nie xenia 😀 😀 😀

najjulinka
autor
3. jún 2009

vsak pisem, že som zblbla.... dnes má moj ocko narodky.......... má presne rimskymi čislami svoje iniciály 😀 😀 😀

lienocka235
3. jún 2009

vsetko naj oslavencom..
Laure Julinkinu otcovi..

a tak popredu aj mixkinej Lenke a vsetkym Lenkam cakatelkam

inak dobre ranko

cairka
3. jún 2009

ahojte. vy ste dnes dáko krivo kukli do kalendára 😀 😀 😀

mixka
3. jún 2009

lenka a laura popredu dakuju 😀 😀 😀

janula_nz
3. jún 2009

ahojte

neviete mi poradit, co mam robit s malou? odmieta mi jest aj pit a stale place. vobec nic na nu nezabera len nosit na rukach lebo tak bola zvyknuta. lenze je strasne tazka a neda sa ju nosit len na rukach 😠 dokonca je naucena zaspavat v kociku tak ze sa homprla. no to u nas nehrozi, ani kocik tu nemam. no ak nezacne pit, tak skonci na infuzkach

magimary
3. jún 2009

jani, najprv hoď detaily, aká je veľká (vek), koľko váži a odkiaľ prišla...
aj od toho závisí, či skončí na infúzkach... 😉

náš Menší neje a nepije už odkedy máva interakcie, ale keďže má dobré zásoby, nechudne (aj keď nepriberá) a podľa lekárov je to stále v pohode...
teda nieže by úplne nejedol-on sa naje tak dvakrát denne (ráno a potom po siedmych hodinách) a to je všetko... medzitým plače, hľadá,chcel by jesť, ale nejde mu to... 😒
včera pri zaspáavní som rozmšľala, čím to je (lebo to trvá už tri mesiace)a prišlasom na to, že to bude zrejme "úzkosť osemmesačných"... on, je práve v čase, keď sa potrebuje ozaj pripútať a uistiť sa, že patrí len jednému človeku a práve teraz sa mu menia ľudia a on pendluje hore-dpole...tak si myslím, že aj to jedenie , aj to spanie nejako súvisí... ☹

hoci, keď to začalo, nemalo 8 mesiacov (ale 5, aj tak to už zboehalo do toho obdobia)... preto sa pýatm aj na detaily u Teba... 😕

janula_nz
3. jún 2009

magi 10mes, neviem kolko vazi ale urcite nad10kg ma. dnes idem k lekarke s nou, este nie je prihlasena. z profi prestupila. ja viem, ze je to sok pre nu ale aj ked sa snazime vsetci, vobec nespolupracuje ☹

janula_nz
3. jún 2009

magi ip 😉

magimary
3. jún 2009

hm, tak mi to sedí presen na príčiny , ako u nášho Menšieho... 😖
ona ešte nemôže spolupracovať..., ešte nemala na to čas...
musí si zvyknúť, veď prišla len včera...
keď nechce jesť, netráp ju, a dáj jej papať po veľkom odstupe času a vtedy si možno aspoň trochu potiahne...
ja už som vyskúšala úúúúúúúúúúplne všetko a nič nepomohlo, iba tento veľký rozostup medzi jedeniami...
aváhový základ má OBROVSKÁ, takže určite sa nemusíš oňu báť, že by sa jej niečo stalo, ekď nebude papať aj dva dni, lebo trochu si určite určite potiahne...
ako vravím, u nás to trvá už 3 mesiace a stále "žijeme", hovi oveľa dráždivejšie a plačlivejšie..., ale čo už...
viac sa nosíme (ale zohnala som si manducu) a vozíme v kočíku... čo narobím?!... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre