Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

suezana
8. nov 2009

Matimaxi, aj ja sa teším, hoci Ť nepoznám. 🙂 To sú dvojičky od najjulky?

lenkove
8. nov 2009

Adkapo
vitaj 🙂

Matimaxi
jeeeeeeeeeeeeeej, super 😵 😵 😵 tesim sa, z vas aj z malickych 😵 😵

yukki
8. nov 2009

No to by bolo fantastické, nie len možné....ale asi najskôr v tom Návrate! Však tam môžte prísť 😉 Lebo ja sa ináč do mesta veľmi nedostanem...
Všimli ste si, ako sa posilnili rady náhradných rodičov z východu? Markétkofci, Adkapofci....už si kľudne môžme dať to stretko niekde v Kysaku alebo margecanoch....
Maťamaxi, paráda! Držíme palce na ďalšie stretnutia!

bubadlo27
8. nov 2009

ahojte, prepacte ze som sa vam sem takto votrela, ale prave som zahliadla najjulinku v uputavke na modre z neba, mozno ste to uz preberali 😉 a viete o tom viac 😉
inak vam chcem len povedat, ze Vas vsetky strasne obdivujem 🙂

adkapo
8. nov 2009

ďakujem vám za privítanie 🙂
Som rada ,že som medzi vami a som jednou z vás 😀
Mám 32 r. a som 3.r. na MD , som zdr.sestra , vlastné deti nemáme ( z doteraz neznámych dôvodov), vydatá 9.r.Detičky sú tiež ,,kofolky" 🙂 🙂 😵 😵 a nemenila by som ich za nič na svete ( veď kto by ma zlostil? 😠 😠 😠 ) tak hovorím deťom a Paľko mi na to s vážnou tvárou odpovie ,,No áno mamka , veď kto by ťa zlostil iba tatík." 🙂

martina_maxian
8. nov 2009

suezana, áno sú to dvojky od Julinky.. 😉 Je to neskutočný pocit,,, už ich chcem mať doma.. 🙂 🙂 🙂

adkapo
8. nov 2009

Aj ja sa teším s matimaxi a prajem im aby detičky boli čím skôr doma 🙂
Budem na vás myslieť 😉
Yuki a kde v po je návrat ?

lenkove
8. nov 2009

Adkapo
no to by bola nuda, keby ta hneval len tatik 😀

brulka
8. nov 2009

mati uz to dlho nepotrva !!!! kym spravis izbicku tak ich mate aj doma 😉

adkapo
8. nov 2009

Ja už končím a prajem Vám všetkým dobrú noc ???
Matimaxi , viem ťa pochopiť 🙂 , je to fakt úžasný a nádherný pocit ,,porodiť v srdiečku" 😵 😵 😵

brulka
8. nov 2009

ahoj adkapo, aky humorista ten tvoj syncek 😀

brulka
8. nov 2009

ahoj leni a vy ako? darceky ste uz odovzdali? tesili sa detvaky?

yukki
8. nov 2009

Na Bayerovej 8, každý druhý piatok v mesiaci o 16.00. To je odbočka z Plzenskej napríklad... 🙂

lenkove
8. nov 2009

Brulka
to su vianocne, vies kedy su Vianoce??? 😀 😀 😉 tie este na pojde trosku "dozreju" 😉

suezana
8. nov 2009

Matimaxi, ja plačem, fakt...Nemáte tu niekde fotky tých detičiek? Veľmi by som ich chcela vidieť.

brulka
8. nov 2009

ahaaa tak to zas to moje rychlocitanie ☹ to si ale usilovna ze uz darceky mas. aj ja by som mala pomaly zahant lebo neznasam nakupovat na posldenu chvilu!

lenkove
8. nov 2009

Brulka
to fakt. to ze ich mame, je uplne super. ani sme sa netlacili, ceny uz vianocne a ludi malo.. som rada, ze to mame z krku.. sice sme "vypli" rozum co sa cien tyka, ale ked detiska volaju a pytaju sa "a donesies mi cokoladku a zeriav s dlhym ramenom?" tak nepobehas hrackarstva aby si nasiel zeriav s najdlhsim ramenom? 😀 a este pred pol rokom mu stacila cokoladka, rastu tie deti, velkaci sa stavaju 😀 sa ale tesim na tie oci 😵 😵 ked ho uvidi 😵

martina_maxian
8. nov 2009

suezana a prečo plačeš??? 😉 fotky myslím ešte nemožem ukázať, myslím,, aj keď ja by som určite veľmi rada... 🙂
brulka si mi volala na skype?? 🙂prepáč, ja odbieham... a pozerám superstar... a ešte kopec iných veci popri tom... 😀 😉

brulka
8. nov 2009

to verim leni. ved vianoce su najkrajsie s detmi. ja sa tiez tesim na vsetky tie ocka mojich neteri a synovcov u nas pod stromom. my totiz oslavujeme vsetci spolu. mam dve sestry a tie uz maju po dve deticky - tak si nas vies predstavit ten pocet 😀 ale je to ten najkrajsi sviatok cela rodina pokope tak to ma byt 😉 moja mama je vtedy najstastnejsi lovek dcerenky zatkovia vnucatka vsetci pod jednou strechou 😵

suezana
8. nov 2009

Ja by som toho toľko chcela vedieť 😅 koľko majú rokov, párik? a majú mená, či to im vy vyberiete?Máte vybrané ako áno?Dúfam, že nie som veľmi zvedavá 🤐

brulka
8. nov 2009

mati to len omylom som nieco tukla 😉

martina_maxian
8. nov 2009

suezana,, už to aj tak nie je dôležité, keď sú detičky zadané... 🙂 🙂 🙂

marketka1
8. nov 2009

ináč ja už darčeky pod stromček nakupujem pomaličky už asi druhý mesiac, aj mikuláša už máme okrem ovocia.Je to fakt super kúpiť darčeky skôr ako sú tlačenice a ani manžel nefrfle koľko stoja také darčeky pretože sa to v rozpočte stratí. 🙂

najjulinka
autor
8. nov 2009

no u nas sa vždy nakupovalo od vianoc po vianoce 😀 Proste dačo vivim a kupim... moja mamaka tiež tak kupovala.. .pred vianocami už len to čo nutne musela a nič počas roky vhodneho nenašla a potom to čím "dorovnávala".... aby sme mali spravodlivo 😀 😀 😀 😀 jaešte nedorovnávam, lebo deti su male, v podstate darčeky spoločné a neporovnavaju si nič.... akurát mam nakupene duplo, tka by som kcela dačo domči... len neviem čo... akože ona aj duplo lubi ocmulovať, ae fakt to nie je hračk ana jej vek prisluchajuca, tak nech nie je , že ni nedostala... ak by som objvila PRimo nejakú lodku,a lebo také prvky čo nemame, tak to jednoznačne jej, ale Primo v dnešnej dobe je problem... V Dračiku mali takú lodku kedysi,a el nie v tej pobočke čo mam po ruke a neviem kedy tam zajdeme a možno už nemaju ani v tej, lebo to bolo dávno (pol roka dozadu) čo som tam bola kuk...

najjulinka
autor
8. nov 2009

vivim = vidim

brulka
8. nov 2009

marketka ty si skoro ako moja mama ta uz na jar vzdy zhana 🙂 ale ma to obrovske vyhody je to v klude a ako vravis ani rozpocet neni narazovo zatazeny 😉

najjulinka
autor
8. nov 2009

no a ešt ekcem kupiť kočiarik-golfky pre babiky...
mirka sice aj tak všetko otrieska zatial,a le autá a kočiarik sa jej celkom lubi... takže auta z dupla sa vyhrá a ešte kočiarik by sa zišiel asi.... uvidime.. lebo ked dvojky odidu, tka asi bude postačovať čo mame... len golfky su fajn, lebo zložené ich viem šupnuť do vlekeho kočiara alebo zavesiť na ručku velkeho kočiara a možme v lete aj von takto vyjsť s kočikmi.... 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
8. nov 2009

baby dala som na chvílku do albumu foto z IA,, tak pozrite,,,, 🙂 potom vymažem... 😉

najjulinka
autor
8. nov 2009

ja už som kukla... tie deti vaše s ami zdaju byť povedomé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
8. nov 2009

asi už všetky spia, iba my sme Juli, také nočné vtáky... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre