Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
9. nov 2009

nie, deti patria pod Rožňavu,, teda ich matka.. ☹

marketka1
9. nov 2009

julka ty musíš chodiť k lekárke s detmi do DD??

zicon
9. nov 2009

Noze Najjulinka nebud taka netykavka, zdvihni telefon zavolaj do nejakej televizie, oznam im namet na reportaz a mozno to vide mozno nie, ale radsej nieco skusat ako ticho stat.

yukki
9. nov 2009

Maťa ale sú tam aj napriek tomu celkom rýchli...v Rožňave, vraj. Ja som mala Kiku 2 mesiace na hosťovskom síce, kým bol súd, ale normálny, riadny súd o zverení do predosvojiteľskej...takže to netrvalo pol roka a viac...

najjulinka
autor
9. nov 2009

zicon začni od seba... 😝

marketka so štyrma musim, s Luckou chcem 😉

martina_maxian
9. nov 2009

yukki, aj nám povedali, že do mesiaca by to malo byť,,, že by to nemalo dlho trvať... 😉

mayap
9. nov 2009

zicon, a čo keby si do nejakej televízie zavolal ty...?

marketka1
9. nov 2009

mati nepočúvaj na reči čo sa hovoria ale čím skôr napíšeš a podáš Tým skôr budeš vedieť na čom ste a za pokus to ozaj stojí. Máš ten zdroj na 100% overený pretože o tom rozhoduje súd a za pokus to stojí.

magimary
9. nov 2009

"malo byť" a "nemalo trvať" a "vraj"... 😖
len aby to nebolo všetko úplne naopak

marketka1
9. nov 2009

Tak ak chceš aby Lucka bola v dobrých rukách tak Ti odporučím zmeniť lekárku, z vlastnej skúsenosti s pani dr. od Vás z domova.

zicon
9. nov 2009

Najjulinka dofrasa ja nepoznam tuto tematiku tak nemozem zavat od seba,

A na spravenie reportaze potrebujes mat prehlad o danej teme, ja mam adop dieta a mna sa profi netyka, tvoja mama je profi a je jednoznacne dost velky bojovnik, aby sa dokazala postavit pred kameru a povedat "Vazeny, rozhadzujete prachy na hovadiny" robite v tejto oblasti robite, bojuje tvoja mama z uradmy bojuje - tak ja len navrhujem riesenie ako zastavit hovadinu nad ktorou tu prave viacery krutia hlavamy.

martina_maxian
9. nov 2009

magi nebuď na mna taká zlá,,, ja v tom neviem chodiť tak ako vy a ešte som aj celkom dôverčivá... Zajtra by to mal odniesť na súd a zavolá,,, (ten pán z Rožňavy, asi riaditeľ)

cairka
9. nov 2009

baby, ja nechcem byť zlá, ale mne povedali, že ked sa súd už zaoberá prípadom v rámci predbežka, tak sa mu ruší tá trojmesačná lehota, kedy sa musí zaoberať adopciou/pestu... ale bolo to pred troma rokmi skoro 😒

yukki
9. nov 2009

Deti ktoré idú do pestu sa môžu dať na hosťovský? ako pri adopcii?:

zicon
9. nov 2009

Tak pre vsetkych zas a znova nie som odbornik na temu profirodin ja som len navrhol riesenie aj z logistikou, ale nemozem sa pliest do temy o ktorej neviem s ktorou sa stretavam len povrchne.

magimary
9. nov 2009

mati, nie som na Teba zlá (aj keď som sa vyjadrila nediplomaticky-to sú ešte pozostatky predchádzajúceho rozhorčenia a skúseností zo systému 😝 ), len som chcela (navrhnúť) dobro pre vás všetkých 😉 😅
neboj... (sa ma 😀 )...

maznacik007
9. nov 2009

Martina nie never im.. podajte obe podania aj normalne aj predbezko.. ver mi ze viem co hovorim... aj my sme mali mat sud do troch tyzdnov maximalne.. /sudkyna ochorela potom mala novu zapisovatelku tak "nedolezite spisy"odkladala/ a mali sme sud az po dvoch mesaicoch.. a potom rataj ze ti ich nedaju hned po sude ale po PRAVOPLATNOSTI a to trva od rozsudku viac ako mesiac.. a to najma u vas ked je matka v cudu.. kdesi

najjulinka
autor
9. nov 2009

zicon,a le moja mam tiež potrebuje aj spať a pod.. .akože všetky problemy sveta proste riešiť nemože... a z východu riešiť čosi na zapad je dosť časovo náročne.... dosť velmi.......

maznacik007
9. nov 2009

ano yukki samozrejme ze mozu ist na hostovsky... aj deti co idu do pestu

cairka
9. nov 2009

yukki, áno 😉

zicon
9. nov 2009

Prepac Najjulinka ale toto s tym zapadom nemyslis ani vazne - TV maju svoje staby aj na vychode a to nieje modre z neba ale spravodajstvo a tam staby cestuju za tebou nie ty za stabmy.

maznacik007
9. nov 2009

Martinka sme sa do teba pustili .. prepac.. ale fakt v dobrom.. moja.. 😉

najjulinka
autor
9. nov 2009

no u nas mati s Luckou sud 30.6. a pravoplatnosť v druhej polke augusta ....

cairka
9. nov 2009

juli, ale vy ste čakali na bio a dvojičky idú do ado, nie? takže odpadá starosť o bio predsa 😕

najjulinka
autor
9. nov 2009

zicon... dobre.. tak nejakeho posli za mojou mamou.. ona už zas tých par minut postať pred kamerou može.... 😝

najjulinka
autor
9. nov 2009

neviem kolko sa čakalo na bio... akože pravoplatnosť bola akože 18teho ale kým sa to dostalo do informacii, tak bolo 26teho... takže na sude to tiež ide dlho...

martina_maxian
9. nov 2009

Juli, uvidíme zajtra či sa ten chlap z tej Rožňavy ozve... 😉

martina_maxian
9. nov 2009

a Lucka ako?? horúčkuje? alebo už je lepšie?

najjulinka
autor
9. nov 2009

no hajá.. uvidime... 😒 ☹ Akože mala 38,9 ked sme merali.. .celkom živá bola... pekne ma pošikanovala, ked už sa prebrala... 😀 teraz spi...

martina_maxian
9. nov 2009

no aspon že spinká,,, 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre